Ferrari GT: Evolution HD

Csak Symbian 3D-s játékokkal kapcsolatos témák
Avatar
tanba
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2009-07-01 szer. 00:03:47
Készüléktípus: Samsung i8910
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ferrari GT: Evolution HD

Hozzászólás Szerző: tanba »

bikemano írta: Hát ja csak az a szomoru, hogy ezekből egyik sem fut a nokiákon :(
Nem értem mikor dob már össze a nokia egy normális hardverrel rendelkezö s60v5 modelt

Bocs ha kicsit off...

OFF
Nálam nagyobb nokia fan nem sok volt, a symbi születése óta symbis készülékem volt, ha jól számoltam 8 symbis nokám volt, féltem mikor Samura váltottam, mert hát azért az elmúlt 7 év alatt azért csak megszoktam a nokiákat. Meg aztán az érintő kijelző is teljesen uj volt számomra, nem is adtam el a nyócgigát egy hónapig! :) :whaaa:

Amikor kezembe vettem a samu omnia hd-t már tudtam mi az h minőség, sosem volt így összerakott telóm, és hát az a tény hogy a nokia nem volt képes egy ütőképes készülékkel előjönni, és az a tény hogy a samu nagyon durván alázza az összes symbis nokiát, na ez a nagyon kemény! :taps1: :taps2:

Így most Samu tulaj vok fél éve, aki egy ütőképesebb készüléket ajánl következő telónak, azt veszem meg, most már nem vagyok egyik márka nagy fanja sem, de hangsúlyozom hogy egy samu hd mellett egy nokia nagyon gyenge játékszernek tűnik, szinte minden tekintetben! :down:
Hát így gondolom én! :lol3:
ON
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Ferrari GT: Evolution HD

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

puma0812 írta:Ez nokia 5800 xm en is fut teljes kijelzőn ?
Ebből a játékból nincs symbian verzió s60v5-re, vagyis 5800-ára se. Csak java verzió van, az valószínűleg fut teljes kijelzőn is, csak be kell állítani.
poki1981
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 18:42:20
Készüléktípus: Samsung gs2
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ferrari GT: Evolution HD

Hozzászólás Szerző: poki1981 »

Nagyon király ez a játék! :)
Válasz küldése

Vissza: “3D-s játékok”