Quake II

Csak Symbian 3D-s játékokkal kapcsolatos témák
szukiveno
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-02-22 kedd 15:16:50
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Quake II

Hozzászólás Szerző: szukiveno »

umm lenne 1 gondom fut szépen 5800án de a gombokat nem tudom használni mert ha pl a kamerátmegnyomom akk kamerát megnyitja xD a virtual key progi nincs belinkelve.amit leszedtem sztem nem jo mert nem találja a customkey izét >.< ha tudna vki segíteni hálás lennék nagyon
szukiveno
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-02-22 kedd 15:16:50
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Quake II

Hozzászólás Szerző: szukiveno »

rájöttem,megoldottam a problémám http://nokiaprogramok.hu/modules.php?na ... w&id=20189 ez kell hozzá és tökéletesen működik gondoltam leírom hátha esetleg vki úgy jár mint én annak ez jól jöhet :tease:
dox5310
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-03-15 kedd 08:51:52
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Quake II

Hozzászólás Szerző: dox5310 »

hello
felraktam ez a játékot felraktam a cuccokat mindent a virtual padot...de elakadtam itt
a játék maga bejön de a gombokat nemtom használni...a virtual pad meg nem ér semmit hiába választom ki a custom 1-et ott nincs semmi és nemtom sehogyse beállítani a zöld gomb kivételével egyiket se... .......segitsetek pls:)
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Quake II

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

dox5310 írta:hello
felraktam ez a játékot felraktam a cuccokat mindent a virtual padot...de elakadtam itt
a játék maga bejön de a gombokat nemtom használni...a virtual pad meg nem ér semmit hiába választom ki a custom 1-et ott nincs semmi és nemtom sehogyse beállítani a zöld gomb kivételével egyiket se... .......segitsetek pls:)
Ha Nokia 5230-ra telepítetted, akkor a topik 18. oldalán lévő leírást kell követned, amelyet 5800-ára készítettek.
Ha erről van szó, akkor a custom fájlt elküldöm privátban.
dox5310
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-03-15 kedd 08:51:52
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Quake II

Hozzászólás Szerző: dox5310 »

ha elküldöd nagyon megköszönném:)
mert már kezd idegesíteni:D
és kössz az infót:)
dox5310
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-03-15 kedd 08:51:52
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Quake II

Hozzászólás Szerző: dox5310 »

szevasztok:D hát szeretnék kérdezni vmit ujra és mondani:D
aki s60v5 nokia gazdája azoknak kedvezek egy picict:D
nah szóval leszedtem egy virtual keypad(vagy vmi ijet) ami ojan hogy kis ikonokat mutat a játékot eltudtam inditani lőni is tudtam csak ez a ********************************/*** progit ha hosszan nyomom átlehet hejezni magyarul nem lehet az előre "gombot" folyamatosan nyomni igy ujra elveszti az értelmét de már érzem minjárt célba érek és leirom ide a linket:)
Avatar
tomi937
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 18:27:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország/kajárpéc
Has thanked: 28 times
Been thanked: 8 times

Re: Quake II

Hozzászólás Szerző: tomi937 »

Sziasztok. Rákattantam erre a játékra, megy is jól de azt nem értem hogy újraindítás után ~46Mb-al max a főmenüt még betölti vagy még azt sem, de ha hosszú ideje nincs újraindítva, vagy pl megnyitom a ttpod-ot és lecsökken a ram ~37Mb-ra tökéletesen fut a játék, persze ha megy akkor bezárhatom a ttpod-ot is, mert már utána nem lép ki. Ez nekem rejtély. :D Lehet hogy pusztulnak a ramok, vagy valami?
előre is köszi. :)
hyroshi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-06-17 pén. 00:53:36
Készüléktípus: Nokia C6-00
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Quake II

Hozzászólás Szerző: hyroshi »

Hali! Olyan problémám van hogy felettem e63-ra el is indul a játék és fut is de olyan 5 másodpercenként a kép bekásásodik és vissza áll. Ez teljesen elrontja a játékélményt.Egyébként több játéknál is tapasztaltam ugyan ezt a hibát (pl: Crash Nitro).Valaki tudna segíteni hogy ezt hogy lehetne megoldani vagy lehet hogy a telóval van a gond? (ugyan ez a gond mint itt http://www.youtube.com/watch?v=7LoKX53qFkE )
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Quake II

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

hyroshi írta:Hali! Olyan problémám van hogy felettem e63-ra el is indul a játék és fut is de olyan 5 másodpercenként a kép bekásásodik és vissza áll. Ez teljesen elrontja a játékélményt.Egyébként több játéknál is tapasztaltam ugyan ezt a hibát (pl: Crash Nitro).Valaki tudna segíteni hogy ezt hogy lehetne megoldani vagy lehet hogy a telóval van a gond? (ugyan ez a gond mint itt http://www.youtube.com/watch?v=7LoKX53qFkE )
Ha máshol is tapasztaltad, akkor erre egyelőre nincs megoldás. Javasolnám (ha csak a Quake-ről lenne szó), hogy vedd lejjebb a grafikai beállításokat, de valószínűleg ebben a helyzetben ez sem segítene (mivel a bug-ról van szó és úgy tűnik, hogy nem a játék okozza).
hyroshi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-06-17 pén. 00:53:36
Készüléktípus: Nokia C6-00
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Quake II

Hozzászólás Szerző: hyroshi »

Köszi. A grafika csökkentése nem segít azt már én is próbáltam. De találtam egy megoldást ( http://www.youtube.com/watch?v=aQXhf7mSMGI ) de semmit nem értek belőle mert oroszul van nagyon hálás lennék ha vki elmagyarázná hogy hogy kell az csinálni amit a csávó csinál és tudna adni letöltő linkeket.
Válasz küldése

Vissza: “3D-s játékok”