WM: Nav N Go iGO8

Minden, ami Windows Mobile -val kapcsolatos
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Tomaso1119
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-08-23 kedd 19:28:59
Készüléktípus: Htc Desire
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: WM: Nav N Go iGO8

Hozzászólás Szerző: Tomaso1119 »

Helló. Van nekem egy HTC Desirem. Hogy tudom feltenni ezt a progit?
Mivel nem találok sehol fájlkezelőt. Válaszotok előre is köszi.
ist1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-11-27 vas. 19:03:16
Készüléktípus: samsung omnia 2
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: WM: Nav N Go iGO8

Hozzászólás Szerző: ist1 »

Hello

Engem érdekelnének ezek a frissítések.
A másik kérdésem pedig az lenne, hogy hiába rakom fel az új térképet eddig, egyálatlán nem ismeri fel az O2, mintha nem is lenne rajta semmi. Ezzel lehet valamit kezdeni, vagy licensz gondok miatt végig ez lesz? kéne vegyek másik sd kártyát?
Előre is köszi!
bogoj74
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-11-29 hétf. 17:34:47
Készüléktípus: N95 V21.0.016 hack GarminXT
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: WM: Nav N Go iGO8

Hozzászólás Szerző: bogoj74 »

Sziasztok!

Egy új problémával találkoztam amit nem tudok megoldani.már sok forumban olvastam a jelenségről de konkrét,egyértelmű megoldást senki sem írt,adott a problémára.
fujitsu siemens N560-am van,WinM 6.1 Classic op 8Gb SDHC.Minden tökéletesen megy rajt.de úgy 3-4 nap elteltével egyszer csak minden eltünik az sd kártyáról.igy a telepített IGO8 is eltűnik.
A PDA-n a total commander,és a file explorer is üresnek látja a memóriakártyát.
Ha a setting>system>memory nézem, a memoriakártyánál akkor azt irja hogy a 8gb-ból 2gb foglalt de azonkívül semmi.
Van egy programom (cab.)kiterjesztésü,sdhc driver for n560 a neve.Telepítettem,de én "ökör" a memóriakártyára.
Lehet a gyors memkártya miatt van a probléma?Vagy rossz helyre tettem a drivert?A pda-ra kellett volna telepítenem?Találkozott már valaki ilyen hibával?
--és még annyi jutott eszembe hogy ha kiveszem a memóriakártyát,beteszem egy kártyaolvasóba,akkor a windows is csak egy EncFiltLog.menc kiterjesztésű 1,2k méretű fájlt lát,és itt is ugyanaz a helyzet 7,39gb-ból 2,14gb foglalt.a HC sebesség miatt megsérül a fájrendszer,a memória(adat) foglalás megmarad,de a "könyvtárszerkezet"megsérül,elveszik?
jól tapogatózok :oops: ?
(próbáltam Kingston 8Gb SDHC,Maxell 8Gb SDHC kártyákkal.közben ismét újramásoltam az Igo-t a memóriakártyára,az sdhc drivert a PDA-ra telepítettem,bár úgy olvastam hogy ennek a wifi-hez van köze,ami amúgy,eddig is mindig jó volt.Most "tesztelgetem".)
Lehet fel kéne telepítenem a Pocket_Mechanic programocskát és fat16-ra formázni a kártyát?
Segítsetek!kezdek :stupid: !!!!
symbian!!!windows mobil!!!az már igen!!!karban tartja a testet és a lelket!!!!android......eehhh.....unalmas,mert mindig jó! :D
Lasi007
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010-01-26 kedd 20:30:57
Készüléktípus: E52_HTC HD2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: WM: Nav N Go iGO8

Hozzászólás Szerző: Lasi007 »

Sziasztok!

Napokban került hozzám egy Asus a636n mondván, hogy az előző évben felhelyezett IGO8 nem megy rajta. Mint kiderült valaki ügyesen megformázta a kártyát. Nem gond ismét felraktam azokat az összetevőket mint tavaly, szerkesztettem hozzá sys.txt-t. Minden gyönyörűen működik egy apróságot kivéve, amivel igazán nem tudok mit kezdeni ! A GPS antenna a visszajelzés szerint stabilan, zölden villog, de csak 1 ill., 2 holdat lát. Bármit is csinálok ez nem akar szaporodni, így nincs pozíció ! Tavaly volt ! Volt már hard reset, wm5.-ről wm6.-ra módosítotva, Igo8 korábbi verzió felhelyezve ! Semmí nem okozott változást ezen a stabil helyzeten !
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: WM: Nav N Go iGO8

Hozzászólás Szerző: moco »

Tomaso1119 írta:Helló. Van nekem egy HTC Desirem. Hogy tudom feltenni ezt a progit?
Mivel nem találok sehol fájlkezelőt. Válaszotok előre is köszi.
Ha nem találsz a telóban fájlkezelőt, miért nem töltesz le egyet?
These users thanked the author moco for the post:
norbesz74 (2012-09-28 pén. 11:10:24)
Rating: 2.63%
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
scooter01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2010-10-22 pén. 23:27:41
Készüléktípus: 5630
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: WM: Nav N Go iGO8

Hozzászólás Szerző: scooter01 »

Sziasztok, az miért lehet hogy a letöltés helyett egy cencored icont látok ? :( Köszi
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: WM: Nav N Go iGO8

Hozzászólás Szerző: moco »

scooter01 írta:Sziasztok, az miért lehet hogy a letöltés helyett egy cencored icont látok ? :( Köszi
Azért mert...
"Fórum szabályok

Tilos a fórumban az IGO-s, és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után."

Ha itt fent lennének, a Nokiaprogramok szépen be is zárhatná a kapuit.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
tomi613
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 20:39:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 4 [6.0.1]
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Baracska
Has thanked: 11 times
Been thanked: 72 times

Re: WM: Nav N Go iGO8

Hozzászólás Szerző: tomi613 »

Tomaso1119 írta:Helló. Van nekem egy HTC Desirem. Hogy tudom feltenni ezt a progit?
Mivel nem találok sehol fájlkezelőt. Válaszotok előre is köszi.
A windows mobilost androidra? Sehogy. Az egy másik fórum ami neked kell. :D
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: WM: Nav N Go iGO8

Hozzászólás Szerző: moco »

Tomaso1119 írta:Helló. Van nekem egy HTC Desirem. Hogy tudom feltenni ezt a progit?
Mivel nem találok sehol fájlkezelőt. Válaszotok előre is köszi.
Szia. Kicsit eltévedtél, rossz fórumban kérdezted. :) Itt olvasgass
viewtopic.php?f=141&t=2543
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
vaczak
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013-05-02 csüt. 13:10:54
Készüléktípus: wayteq
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: WM: Nav N Go iGO8

Hozzászólás Szerző: vaczak »

Lasi007 írta:Sziasztok!

Napokban került hozzám egy Asus a636n mondván, hogy az előző évben felhelyezett IGO8 nem megy rajta. Mint kiderült valaki ügyesen megformázta a kártyát. Nem gond ismét felraktam azokat az összetevőket mint tavaly, szerkesztettem hozzá sys.txt-t. Minden gyönyörűen működik egy apróságot kivéve, amivel igazán nem tudok mit kezdeni ! A GPS antenna a visszajelzés szerint stabilan, zölden villog, de csak 1 ill., 2 holdat lát. Bármit is csinálok ez nem akar szaporodni, így nincs pozíció ! Tavaly volt ! Volt már hard reset, wm5.-ről wm6.-ra módosítotva, Igo8 korábbi verzió felhelyezve ! Semmí nem okozott változást ezen a stabil helyzeten !
Szia!
Valszeg már idejétmúlt a dolog, de lehet, hogy másnak még segítség lehet. Az iGO8 képes arra, hogy automatán megkeresse a legoptimálisabb gps értékeket. Az Asus intelligens kütyü, esetek többségében megelégszik a sys-ben ezzel az egyszerű bejegyzéssel:
[device]
type="asus a63X"
hatására felismeri és alkalmazza saját beállításait.

Ha már van egy jól bevált sys és csak a gps jelérték kell, akkor az alábbi módon lehet, kell elvégezni:
Készüléket bekapcsolni, navigációt elindítani, Beállítások érintése és ott a GPS ikon alatt a "GPS-vétel bekapcsolva" mellől vedd ki a pipát, utána kell az alul található Aut. keresést elindítani.
A találati értékeket be lehet írni a sys gps szekciójába, így stabilabb lesz hosszútávon is.
Az Asus A636N-ra jellemző az alábbi érték:
[gps]
background_navigation = 1
port=5
baud=4800
set_messages=1
maximise_baud= 0
send_init=0

Üdv.: vaczak
Válasz küldése

Vissza: “Windows Mobile”