X-plore fájlkezelővel kapcsolatos problémák és megoldásaik

Programokkal és játékokkal kapcsolatos hasznos infók
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

X-plore fájlkezelővel kapcsolatos problémák és megoldásaik

Hozzászólás Szerző: potter55 »

X-plore

Egyik legjobb fájlkezelő s60v2/v3/v5-re is.

Kép Kép Kép
Én ezt a verziót használom: X-plore 1.20
A fórumon ezt a verziót is szokták ajánlani: X-plore 1.22 (2038-ig jó)
A legújabb verzióban (1.35) szerintem csak a kis kép megjelenítő az új dolog, ami a képen is látszik. Az 1.35-ös verziójú X-plore hackelt és nem hackelt telefonra.
s60v5-re kinetikus görgetéssel X-plore 1.41.

Problémák és megoldások

Miért nem magyar nyelvű a program?
Be kell állítani a programon belül: Menu-Tools-Configuration-Language-nél kell beállítani a magyar nyelvet.

Meg van hackelve a telefon de mégse látja a sys és private mappákat?
Ezt is be kell állítani: Menü-Eszközök-Beállítások és itt az első négyet kell kipipálni.

Időnként leáll a program, és kilép induláskor. Ilyenkor mit lehet tenni, hogy újra működjön?
Ilyenkor a következőket lehet tenni:
  • Használjuk a két ikonos verziót, és indítsuk el a másik ikonnal, és várjuk meg a 3 másodperced, míg elindul, majd lépjünk ki. Ekkor újra jó lesz a progi egy ideig. (Használat mennyiségétől függ, hogy meddíg működik)
  • Vagy símán használjuk a töretlen verziót, ilyenkor csak a 3 másodperceket kell megvárni ki és belépéskor. Ebben a verzióban is elérhető az összes funkció.
  • Vagy ha nem kell az 1.35-ösből a kis kép megjelenítő funkció, akkor tegyünk fel egy korábbi verziót.
Más megközelítés ugyanarra a problémára MrAngelo tagtól:
Ebből sok verzió van itt az oldalon is, az újak közül sok nem működik megfelelően mert sajnos a feltörés nem sikerült túl jól. (néha lejár, néha kilép, néha egyszerűen nem indul)
Négy lehetőségünk van:
  • 1. Beletörődünk és néha újratelepítjük vagy szenvedünk vele.
  • 2. Régebbi verziót használunk. Az 1.30 előttiek (1.2x) még jól működnek
  • 3. Próbaverziót használunk mely teljes funkciós. Ezzel indításkor és kilépéskor 3-3 másodpercet várnunk kell. A lonelycatgames.com-ról letölthető.
  • 4. Megvásároljuk. Én ezt választottam, egyszer kell megvenni (2-3000Ft) ezután mindig a legfrissebb verziót használhatjuk, sőt, ha telefont váltunk, átkérhetjük a regisztrációt az új IMEI-re.
*Én személy szerint az utolsó két lehetőség valamelyikét ajánlanám.

A programmal át lehet helyezni a bluetooth-n érkezett fájlokat.
A program belül a 4-s gomb lenyomásával (s60v5-ön Menü - Eszközök - Üzenetkezelés) előjönnek azokat dolgok amiket küldtek bluetooth-n és kijelölés - Menü - Szerkeszt - Áthelyezés vagy 2-s gomb.

Ha a programmal kapcsolatban lenne még kérdés azt a topikjában felteheted.
These users thanked the author potter55 for the post (total 2):
tress (2011-07-24 vas. 22:07:13) • quailstorm (2011-10-27 csüt. 20:46:39)
Rating: 5.26%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “Programok és játékok”