Nokia X6

A Symbianos X-szériás telefonokkal kapcsolatos témák
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: Salmi »

Az X6-os S60v5-ös készülék, a Symbian Anna csak Symbian^3-as készülékekre érhető el!
B92B
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-04-04 szomb. 19:22:16
Készüléktípus: X6 N93
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: B92B »

Sziasztok!

Tudtok ajánlani nekem olyan programot ami lejátszik .mp4 kiterjesztésű zenét? Már többet próbáltam, de a legtöbbnél van a lejátszás mellett egy halk sípoló hang is, ami nagyon idegesítő. Gépem viszont lejátsza hibátlanul. Konvertálni nem akarom mert van egy dvd-nyi mp4 zeném, sok mappára lebontva.

A másik kérdésem a galéria . Engem ugyanis nagyon idegesít hogy minden képet betölt, még ami az ebookokhoz tartozik azt is. Ti a gyárit használjátok?

A válaszokat előre is köszönöm!
anagykis
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-10-16 vas. 23:32:56
Készüléktípus: nokia x6-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: anagykis »

Sziasztok, valaki kérem tegyen fel egy linket, amin a muzsikus féle legutólsó főzött rom elérhető! A letöltési link megaupload-os, ami mostanában felejtős, nem tudom mi lehet ott XD Szóval vagy egy linket, vagy egy fájlt, valaki, köszönöm előre is !!! tom
B92B
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-04-04 szomb. 19:22:16
Készüléktípus: X6 N93
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: B92B »

Tudom hogy nehéz lesz feldolgoznod, de valakinek muszáj elmondani neked. A mega...a megauploadot....lefo...lefogla...lefoglalta az FBI !!!! :jobbra: :gun:
:cry3: :cry3: :cry3: :cry3:
anagykis
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-10-16 vas. 23:32:56
Készüléktípus: nokia x6-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: anagykis »

OK, köszi XD Hát sejtettem valahonnan.... Egy letöltési linknek is örültem volna... vALAKI DOBJA MÁR FEL VALAHOVA.... KÖSZIKÖSZI
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: Todo »

anagykis írta:OK, köszi XD Hát sejtettem valahonnan.... Egy letöltési linknek is örültem volna... vALAKI DOBJA MÁR FEL VALAHOVA.... KÖSZIKÖSZI
Küldj egy PÜ-t muzsikus2 fórumtársnak, igaz, hogy már nem X6-os telója van, de lehet, hogy megvannak még a főzetei!
bellerophone
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011-05-14 szomb. 02:54:57
Készüléktípus: X6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: bellerophone »

Sziasztok!

Teljesen feltöltött akksim kb 2-3 nap alatt lemerül! Miért van ez? Lehetséges hogy az akksi nem bír már többet? Nem netezek rajta, semmi navi, naponta beszélek vele max 4-5 percet. Esetleg valami tipp az akksi töltését illetően(merítsem le 3x-4x, aztán töltsem fél napot)? Vagy egyszerűbb ha veszek egy újat? Köszi
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: Limahl »

bellerophone írta:Sziasztok!

Teljesen feltöltött akksim kb 2-3 nap alatt lemerül! Miért van ez? Lehetséges hogy az akksi nem bír már többet? Nem netezek rajta, semmi navi, naponta beszélek vele max 4-5 percet. Esetleg valami tipp az akksi töltését illetően(merítsem le 3x-4x, aztán töltsem fél napot)? Vagy egyszerűbb ha veszek egy újat? Köszi

ozt miért nem elég neked az a 2-3 nap? bárcsak nekem birná igy :D olyan nehéz töltöre rakni? ezt sosem értettem,,,,ezekkel az aksikkal már nem kell ezt eljátszani.
Samsung galaxy s7 edge
bellerophone
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011-05-14 szomb. 02:54:57
Készüléktípus: X6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: bellerophone »

Limahl írta:
bellerophone írta:Sziasztok!

Teljesen feltöltött akksim kb 2-3 nap alatt lemerül! Miért van ez? Lehetséges hogy az akksi nem bír már többet? Nem netezek rajta, semmi navi, naponta beszélek vele max 4-5 percet. Esetleg valami tipp az akksi töltését illetően(merítsem le 3x-4x, aztán töltsem fél napot)? Vagy egyszerűbb ha veszek egy újat? Köszi

ozt miért nem elég neked az a 2-3 nap? bárcsak nekem birná igy :D olyan nehéz töltöre rakni? ezt sosem értettem,,,,ezekkel az aksikkal már nem kell ezt eljátszani.

Hát csak azért nem elég mert újonnan (ami még nincsen 1 év sem) simán kibírt 1 hetet úgy h volt is használva. Másrészről pedig ha már kifizettem érte ennyi pénzt akkor az a minimum h jó akksija is van. És nyilván nem esik nehezemre töltőre rakni csak k**va bosszantó.
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: Limahl »

bellerophone írta:
Limahl írta:
bellerophone írta:Sziasztok!

Teljesen feltöltött akksim kb 2-3 nap alatt lemerül! Miért van ez? Lehetséges hogy az akksi nem bír már többet? Nem netezek rajta, semmi navi, naponta beszélek vele max 4-5 percet. Esetleg valami tipp az akksi töltését illetően(merítsem le 3x-4x, aztán töltsem fél napot)? Vagy egyszerűbb ha veszek egy újat? Köszi

ozt miért nem elég neked az a 2-3 nap? bárcsak nekem birná igy :D olyan nehéz töltöre rakni? ezt sosem értettem,,,,ezekkel az aksikkal már nem kell ezt eljátszani.

Hát csak azért nem elég mert újonnan (ami még nincsen 1 év sem) simán kibírt 1 hetet úgy h volt is használva. Másrészről pedig ha már kifizettem érte ennyi pénzt akkor az a minimum h jó akksija is van. És nyilván nem esik nehezemre töltőre rakni csak k**va bosszantó.
de mint irod már majdnem 1 éves az aksi,,,ami idöközben azért romlik is,,,aránylag nagy kijelző,,,azért fogyaszt,,,,én nem csinálok versenyt ebböl,hogy meddig birja,,,azért van ,hogy használjam,,,akkor meg merül,,,ugyi,,,konektor meg van mindenütt. nálam ha este 70% on van is felrakom töltöre.végy egy 3210-est az birja :D
Samsung galaxy s7 edge
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “X-széria”