Nokia X6

A Symbianos X-szériás telefonokkal kapcsolatos témák
Tutivesztes
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-08-06 csüt. 23:56:03
Készüléktípus: 6300i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: Tutivesztes »

Sziasztok...
Szánalmas féreg vagyok, ne öljetek meg, de: Akármilyen játékot töltök le hozzá (mobile9) az nem fut teljes képernyőn, hanem a "navi gombok" elfoglalják a képernyő felét...ki lehet ezt kapcsolni, -természetesen én vagyok a hülye- vagy mit lehet/kell csinálni vele, és hol? Szánjatok meg, köszönöm.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Tutivesztes írta:Sziasztok...
Szánalmas féreg vagyok, ne öljetek meg, de: Akármilyen játékot töltök le hozzá (mobile9) az nem fut teljes képernyőn, hanem a "navi gombok" elfoglalják a képernyő felét...ki lehet ezt kapcsolni, -természetesen én vagyok a hülye- vagy mit lehet/kell csinálni vele, és hol? Szánjatok meg, köszönöm.
Virtuális billentyűzet kiiktatása:
Beállítások-alkalmazáskezelő-telepített alkalmazások-rámész a programra-opciók-programcsomag beállítás,képernyőn megjelenő billentyűzet----ki.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Tutivesztes
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-08-06 csüt. 23:56:03
Készüléktípus: 6300i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: Tutivesztes »

Nagyon szépen köszönöm.
djjocika
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-10-23 vas. 01:45:26
Készüléktípus: x6
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: djjocika »

HEllo nekem nokia x6 om van és szeretnék olyat hogy legyen képernyő kímélőm hogy valahogy belehessen állítani mert mikor lezárom a kijelző kikapcsol és olyat szeretnék mint az n8 on van az óra hogy folyamatosan mutatja az a clock screensaver olyat szeretnék az x6 omra is hogy az megoldható valahogy? vagy csak symbian 3 on lehet? köszi szépen sziasztok!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: potter55 »

djjocika írta:HEllo nekem nokia x6 om van és szeretnék olyat hogy legyen képernyő kímélőm hogy valahogy belehessen állítani mert mikor lezárom a kijelző kikapcsol és olyat szeretnék mint az n8 on van az óra hogy folyamatosan mutatja az a clock screensaver olyat szeretnék az x6 omra is hogy az megoldható valahogy? vagy csak symbian 3 on lehet? köszi szépen sziasztok!
Szerintem ez jobb. Egy gombnyomással eljön a nagy óra. És az aksit se meríti a folyamatos képernyő megjelenés.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
nyurga89
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-12-10 csüt. 09:21:25
Készüléktípus: Nokia X6 16Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: nyurga89 »

Sziasztok!
szeretnék egy főzött romot feltenni az x6-osomra (c6v20.0.43 x6 v32 ) de nem merek hozzáfogni mert mikor elinditom a jaf-ot "error: box driver not installed" hibaüzenet fogad nem tudom milrt irja ki....ettől függetlenül hozzá merjek fogni?
a gari nem számit mert már nem az egy baleset miatt összetört a képernyő aztán ma cserélem benne és gondoltam akkor felteszem a c6os romot.
valakinek tanács? esetleg a romról infókat hol találok még vagy elégedjek meg a leirással aztán hagy szóljon :)
ÜDV.
muzsikus2
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:58:13
Készüléktípus: Huawei P10 Plus
Tartózkodási hely: Bp. 11 ker.
Has thanked: 6 times
Been thanked: 68 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: muzsikus2 »

nyurga89 írta:Sziasztok!
szeretnék egy főzött romot feltenni az x6-osomra (c6v20.0.43 x6 v32 ) de nem merek hozzáfogni mert mikor elinditom a jaf-ot "error: box driver not installed" hibaüzenet fogad nem tudom milrt irja ki....ettől függetlenül hozzá merjek fogni?
a gari nem számit mert már nem az egy baleset miatt összetört a képernyő aztán ma cserélem benne és gondoltam akkor felteszem a c6os romot.
valakinek tanács? esetleg a romról infókat hol találok még vagy elégedjek meg a leirással aztán hagy szóljon :)
ÜDV.
Hali!
Jafnál ez a hibaüzenet normális, ha nincs hozzá box-od (feltételezem, hogy nincs). USB-n keresztül tudod flashelni a telót. A hibaüzenetet le kell okézni és már tudod is használni a jafot.Leírás.
GT-I9505 SGS4 (4.4.2) FNB8/FNB8/FNB8 + root
nyurga89
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-12-10 csüt. 09:21:25
Készüléktípus: Nokia X6 16Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: nyurga89 »

Sziasztok!
feltettem a telefoonomra a c6-os romot. olyat nem lehet csinálni valahogy hogy ugye 2 asztal van és különböző hátteret beállitani nekik?
emmariann
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-10-30 vas. 21:12:39
Készüléktípus: Nokia X6
Nem:
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: emmariann »

Sziasztok! Miért nem tudok offline módban navigálni az X6-on? Bármilyen címet beírok azt mondja offline módban nem található!Köszi!
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: Todo »

emmariann írta:Sziasztok! Miért nem tudok offline módban navigálni az X6-on? Bármilyen címet beírok azt mondja offline módban nem található!Köszi!
Tedd újra a progit és a hozzá tartozó térképeket, hátha úgy sikerül!
Válasz küldése

Vissza: “X-széria”