Nokia X6

A Symbianos X-szériás telefonokkal kapcsolatos témák
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: Todo »

bellerophone írta:Szisztok!

Nemrég lettem tulajdonosa egy X6-osnak, eddig működött is hibátlanul, ám tegnap váratlanul bekapcsolt állapotban kiírta hogy tegyek be sim-et és átváltott offline módra. Azóta csak offline módban tudom használni, mintha nem látná a sim-et. Próbáltam régebbi biztonsági mentés visszaállításával de semmi. Bekapcsolás után nem kéri a pin kódot. Nagyon mérges vok, most vittem el szervízbe hátha tudnak neki vmit csinálni.

Van valakinek ötlete hogy mi lehet a baja a telefonomnak? Valakinek volt már hasonló gondja?
Nem próbáltad, hogy esetleg nem is a teló a hibás hanem a simkártyád?
bellerophone
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011-05-14 szomb. 02:54:57
Készüléktípus: X6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: bellerophone »

Jah bocs elfelejtettem írni h a sim kártya jó mert a régi telefonomba tudom rendesen használni, az volt az első amire én is gtam de másik telóban hibátlanul működik :S
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: Todo »

bellerophone írta:Jah bocs elfelejtettem írni h a sim kártya jó mert a régi telefonomba tudom rendesen használni, az volt az első amire én is gtam de másik telóban hibátlanul működik :S
Azért gondoltam, mert az új symbian^3 telok nem szeretik a 2 évnél öregebb kártyákat az én c7-em sem akart rendesen dolgozni a régi simmel pedig az elöző telomban tökéletesen müködött! Kicseréltettem a szolgáltatóval és azóta semmi probléma! Tudom, hogy az X6 még nem symbian^3-as de lehet, hogy már azok is "kényesek" a sim korára!
bellerophone
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011-05-14 szomb. 02:54:57
Készüléktípus: X6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: bellerophone »

Todo írta:
bellerophone írta:Jah bocs elfelejtettem írni h a sim kártya jó mert a régi telefonomba tudom rendesen használni, az volt az első amire én is gtam de másik telóban hibátlanul működik :S
Azért gondoltam, mert az új symbian^3 telok nem szeretik a 2 évnél öregebb kártyákat az én c7-em sem akart rendesen dolgozni a régi simmel pedig az elöző telomban tökéletesen müködött! Kicseréltettem a szolgáltatóval és azóta semmi probléma! Tudom, hogy az X6 még nem symbian^3-as de lehet, hogy már azok is "kényesek" a sim korára!
Tök új a sim kártya, 2 hónapja vettem a telefonhoz, remélem hogy csak valami kontakthibája van, nemsoká megyek érte a szervizbe aztán kiderül h mi a baj.
Nokia iksz6
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-01-08 szomb. 10:57:05
Készüléktípus: Nokia X6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: Nokia iksz6 »

Hello talan egy kicsit nevetsegesen hangzik a kerdesem de azert megkerdem: A nokia x6-on lehet androidos alkalmazasokat futtatni?? Tudom alapjaban nem lehet de nincs olyan program amelyik atalakitana a fajlokat symbianosokra???? bocs hogy hulyeseget kerdeztem de ma idegesit hogy az angry birds rio meg a speedx 3D nem megy a telomon, elore is kosz
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Nokia iksz6 írta:Hello talan egy kicsit nevetsegesen hangzik a kerdesem de azert megkerdem: A nokia x6-on lehet androidos alkalmazasokat futtatni?? Tudom alapjaban nem lehet de nincs olyan program amelyik atalakitana a fajlokat symbianosokra???? bocs hogy hulyeseget kerdeztem de ma idegesit hogy az angry birds rio meg a speedx 3D nem megy a telomon, elore is kosz
Nem lehet.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Nokia iksz6
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-01-08 szomb. 10:57:05
Készüléktípus: Nokia X6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: Nokia iksz6 »

potter55 írta:
Nokia iksz6 írta:Hello talan egy kicsit nevetsegesen hangzik a kerdesem de azert megkerdem: A nokia x6-on lehet androidos alkalmazasokat futtatni?? Tudom alapjaban nem lehet de nincs olyan program amelyik atalakitana a fajlokat symbianosokra???? bocs hogy hulyeseget kerdeztem de ma idegesit hogy az angry birds rio meg a speedx 3D nem megy a telomon, elore is kosz
Nem lehet.
azt nem tudod hogy hogy lehet a speedx 3D-t (lehet ismered) elinditani ,mindenhol csak n8-ra van es az x6-on 20 masodpercutan kilep
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: Todo »

Nokia iksz6 írta:
potter55 írta:
Nokia iksz6 írta:Hello talan egy kicsit nevetsegesen hangzik a kerdesem de azert megkerdem: A nokia x6-on lehet androidos alkalmazasokat futtatni?? Tudom alapjaban nem lehet de nincs olyan program amelyik atalakitana a fajlokat symbianosokra???? bocs hogy hulyeseget kerdeztem de ma idegesit hogy az angry birds rio meg a speedx 3D nem megy a telomon, elore is kosz
Nem lehet.
azt nem tudod hogy hogy lehet a speedx 3D-t (lehet ismered) elinditani ,mindenhol csak n8-ra van es az x6-on 20 masodpercutan kilep
Ha mindenhol csak N8-ra van akkor ne csodálkozz, mert már az is csoda ha az X6-on elindul! Az N8-nak egy "kicsit" erösebb a hardvere!
Nokia iksz6
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-01-08 szomb. 10:57:05
Készüléktípus: Nokia X6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: Nokia iksz6 »

Most rajottem hogy nem kicsivel jobb,2x-er tobb ram es 146Mhz-val jobb,de azert nagyon elmarad mindeketto egy Samsung galaxy s-tol vagy egy SE x12-tol :laugh:
MrM
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2010-05-11 kedd 17:01:28
Készüléktípus: X6 n73
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: MrM »

sziasztok!lenne egy eleg hulye kerdesem..ha felteszek egy fozott rom ot att gyorsabb lessz a telo es nem fog akadozni az egesz menu ha zenet hallgatok kozbe?
Válasz küldése

Vissza: “X-széria”