Nokia X6

A Symbianos X-szériás telefonokkal kapcsolatos témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: potter55 »

pana40 írta:Azért lenne még kérdésem!! Az X6-hoz melyik Garmin jó mert kipróbáltam kettőt és a nyelv választástól kezdve nem reagál semmire,nem tudok tovább menni!!
Ha telepítési leírás szerint csinálod akkor mennie kell, próbáld meg a legújabbat.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
pana40
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2010-02-05 pén. 10:39:34
Készüléktípus: Galaxy S Advance I9070P
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: pana40 »

potter55 írta:
pana40 írta:Azért lenne még kérdésem!! Az X6-hoz melyik Garmin jó mert kipróbáltam kettőt és a nyelv választástól kezdve nem reagál semmire,nem tudok tovább menni!!
Ha telepítési leírás szerint csinálod akkor mennie kell, próbáld meg a legújabbat.
Bocsi a kérdésekért de eddig N95-öm volt és az egy kicsit más volt! És melyik a legújabb??
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: potter55 »

pana40 írta: Bocsi a kérdésekért de eddig N95-öm volt és az egy kicsit más volt! És melyik a legújabb??
Hivatalosan 5.00.60, nem hivatalosan 6.00.30. Letöltések közt megtalálod mindkettőt.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
zolee
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010-06-06 vas. 11:19:47
Készüléktípus: nokia x6 black
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: zolee »

pana40 írta:Azért lenne még kérdésem!! Az X6-hoz melyik Garmin jó mert kipróbáltam kettőt és a nyelv választástól kezdve nem reagál semmire,nem tudok tovább menni!!
Szia

Nekem tökéletesen működik rajt a 5.00.60 verzió!
Szerintem valamit elrontottál a telepitésnél:-)
Szép napot
DanielGT500
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2010-09-27 hétf. 20:33:26
Készüléktípus: Lumia 950 XL - 1020 - N9 64GB
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: DanielGT500 »

Sziasztok!

Új témát a megfelelő kategóriában nem tudtam megkérdezni, így hát megkérdezem itt.
Miért nem tudom feltelepíteni a Friendchat-et!? Qt is fentvan, nem értem mi az oka. Félig-meddig felmegy, de az ellenőrzéskor kiírja, hogy telepítés sikertelen.
Még hardresetet is csináltam. Mit tegyek? a Facebook chat egy szar, mert csak kis képernyőn van, a többi részt a virtuális gombok foglalják el, holott a kis képernyőn nyomkodva is működik minden tehát a virtuális gombok feleslegesek. Ja és körülbelül 5 szót látni max egyszerre.
Kösz!
ztamasi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-05-05 csüt. 19:49:20
Készüléktípus: Nokia X6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: ztamasi »

Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni? Olyan problémám van hogy a telefonom (Nokia X6) olyat csinál , hogy ha a jobb felső sarokban lévő érintő gombra nyomok akkor ugye beadja a gyors menüt , ott kiválasztom a galériát majd a képek és videók menüt utána beadja a képeket és videókat de ha rákattintok egy képre akkor lefagy! Miért van ez?
Egy főzött rom van rajta.
Hardreset-ni hogy kell? Az segítene a telefonomon?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: Damir »

ztamasi írta:Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni? Olyan problémám van hogy a telefonom (Nokia X6) olyat csinál , hogy ha a jobb felső sarokban lévő érintő gombra nyomok akkor ugye beadja a gyors menüt , ott kiválasztom a galériát majd a képek és videók menüt utána beadja a képeket és videókat de ha rákattintok egy képre akkor lefagy! Miért van ez?
Egy főzött rom van rajta.
Hardreset-ni hogy kell? Az segítene a telefonomon?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Szia!

Inkább rakd újra a szoftvert.
lorelei66
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-05-05 csüt. 15:28:37
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: lorelei66 »

Sziasztok! Nem rég óta van x6-osom, de már probléma van vele... egyszer-egyszer mikor valaki hív és fogadom a hívást a képernyő nem vált át, hanem úgy marad mintha nem fogadtam volna a hívást... tudok beszélni, de utána már nem tudok csinálni semmit a telefonnal, csak kikapcsolni... van valakinek ilyen problémája, vagy ötlete, hogy mi lehet a gond?
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: Todo »

lorelei66 írta:Sziasztok! Nem rég óta van x6-osom, de már probléma van vele... egyszer-egyszer mikor valaki hív és fogadom a hívást a képernyő nem vált át, hanem úgy marad mintha nem fogadtam volna a hívást... tudok beszélni, de utána már nem tudok csinálni semmit a telefonnal, csak kikapcsolni... van valakinek ilyen problémája, vagy ötlete, hogy mi lehet a gond?
Arra, hogy mi okozhatja a problémát nincs ötletem, de én a helyedben megprobálnám újratenni a szoftot és ha még mindig jelentkezik a hiba akkor (ha nem régota használod valószinüleg garanciás) vinném a szervízbe!
bellerophone
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011-05-14 szomb. 02:54:57
Készüléktípus: X6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: bellerophone »

Szisztok!

Nemrég lettem tulajdonosa egy X6-osnak, eddig működött is hibátlanul, ám tegnap váratlanul bekapcsolt állapotban kiírta hogy tegyek be sim-et és átváltott offline módra. Azóta csak offline módban tudom használni, mintha nem látná a sim-et. Próbáltam régebbi biztonsági mentés visszaállításával de semmi. Bekapcsolás után nem kéri a pin kódot. Nagyon mérges vok, most vittem el szervízbe hátha tudnak neki vmit csinálni.

Van valakinek ötlete hogy mi lehet a baja a telefonomnak? Valakinek volt már hasonló gondja?
Válasz küldése

Vissza: “X-széria”