Nokia X6

A Symbianos X-szériás telefonokkal kapcsolatos témák
karesz55555
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-09-22 csüt. 22:15:52
Készüléktípus: Nokia X6
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: karesz55555 »

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne, h tud-e vki segíteni. Megpróbáltam új firmware-t rátenni, de nem sikerült. Minden fájl a helyén be is olvassa, de nem indul el a flash hanem ezt írja ki
JAF version 1.98.66 beta5
Detected PKEY: 9000AAC9
P-key nokia module version 01.02
FBUS INTERFACE NOT CONNECTED!!!
USB Cable Driver version: 7.1.45.0
Changing mode...Done!
FILES SET FOR FLASHING:
MCU Flash file: NONE
PPM Flash file: NONE
CNT Flash file: NONE
APE Variant file: NONE
Searching for JAF saved location of ini...
Checking path: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-559\

Searching for default location of ini...
Checking path: \Products\RM-559\
Searching for JAF saved location of ini...
Checking path: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-559\
Scanning ini files...
Searching for default location of ini...
Checking path: \Products\RM-559\
Checking path: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-559\
FILES SET FOR FLASHING:
MCU Flash file: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-559\RM-559_32.0.002_prd.core.C00
PPM Flash file: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-559\RM-559_32.0.002_prd.rofs2.V20
CNT Flash file: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-559\RM-559_32.0.002_C01_prd.rofs3.fpsx
APE Variant file: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-559\RM-559_32.0.002_001_000_U001.uda.fpsx
Languages in ppm: English,Vietnamese,Tagalog,Chinese Simpl,Chinese Trad
Changing mode...
Detected P-KEY: 9000AAC9
P-key nokia module version 01.02
Init usb communication...
Done!
Detected P-KEY: 9000AAC9
P-key nokia module version 01.02
Init usb communication...
Can't detect flashing server!
Detected P-KEY: 9000AAC9
P-key nokia module version 01.02
Init usb communication...
Can't detect flashing server!
Backing up CRT...
Detected P-KEY: 9000AAC9
P-key nokia module version 01.02
Init usb communication...
Failed to backup CRT...
Detected P-KEY: 9000AAC9
P-key nokia module version 01.02
Init usb communication...
Can't detect flashing server!
FILES SET FOR FLASHING:
MCU Flash file: NONE
PPM Flash file: NONE
CNT Flash file: NONE
APE Variant file: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-559\RM-559_32.0.002_001_000_U001.uda.fpsx
Backing up CRT...
Detected P-KEY: 9000AAC9
P-key nokia module version 01.02
Init usb communication...
Failed to backup CRT...
Detected P-KEY: 9000AAC9
P-key nokia module version 01.02
Init usb communication...
Can't detect flashing server!
karesz55555
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-09-22 csüt. 22:15:52
Készüléktípus: Nokia X6
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: karesz55555 »

Bármilyen verzióval próbáltam mindig ez a vége. Mi lehet a hiba? És mik a pontos beállítások, mert a neten amiket láttam volt egy két különböző, és azokat végig próbáltam de mindig ez a vége.
bellerophone
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011-05-14 szomb. 02:54:57
Készüléktípus: X6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: bellerophone »

Sziasztok!
Már több mint fél éve vagyok boldog tulajdonosa egy X6-osnak. T-mobilos vagyok és már a vásárlás elején megkérdeztem h nem lehet-e függetleníteni, akkor még sajnos nem lehetett. Azért szeretném függetleníteni mert így nem tudom frissíteni a teló firmwarejét mivel a t-mobil nem nagyon ad ki hozzá frissítést(a legújabb most 32.0 de nekem még csak 30.0 van), továbbá pedig h sok a számlám mert másik hálózattal beszélek többet. Az lenne a kérdésem hogy most megjelent már vmilyen program amivel lehet függetleníteni. Olvastam neten h lehet venni hozzá kódot külföldi oldalakról de én azokban nem bízok, és a turbo sim-es megoldásban sem bízok mert sok rosszat olvastam róla. Volt még régebben egy 6020 telefonom ahhoz találtam programot és a beírt kóddal már tudtam használni bármely hálózatban, szóval van most vmi ilyen progi X6-hoz?
köszi
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: potter55 »

bellerophone írta:Sziasztok!
Már több mint fél éve vagyok boldog tulajdonosa egy X6-osnak. T-mobilos vagyok és már a vásárlás elején megkérdeztem h nem lehet-e függetleníteni, akkor még sajnos nem lehetett. Azért szeretném függetleníteni mert így nem tudom frissíteni a teló firmwarejét mivel a t-mobil nem nagyon ad ki hozzá frissítést(a legújabb most 32.0 de nekem még csak 30.0 van), továbbá pedig h sok a számlám mert másik hálózattal beszélek többet. Az lenne a kérdésem hogy most megjelent már vmilyen program amivel lehet függetleníteni. Olvastam neten h lehet venni hozzá kódot külföldi oldalakról de én azokban nem bízok, és a turbo sim-es megoldásban sem bízok mert sok rosszat olvastam róla. Volt még régebben egy 6020 telefonom ahhoz találtam programot és a beírt kóddal már tudtam használni bármely hálózatban, szóval van most vmi ilyen progi X6-hoz?
köszi
Még még mindig nincs és az oldal se foglalkozik a témával.
De fel tudod rakni a független szoftvert ezzel. Ettől nem lesz független a telefon, de eltűnnek róla a T-Mobile-os vackok.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
kovacs_imike
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009-06-04 csüt. 15:32:19
Készüléktípus: n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: kovacs_imike »

Hello.Azt szeretném megkérdezni ki milyen ROM-ot használ amelyikel meg van elégedel?Köszi
bellerophone
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011-05-14 szomb. 02:54:57
Készüléktípus: X6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: bellerophone »

potter55 írta:
bellerophone írta:Sziasztok!
Már több mint fél éve vagyok boldog tulajdonosa egy X6-osnak. T-mobilos vagyok és már a vásárlás elején megkérdeztem h nem lehet-e függetleníteni, akkor még sajnos nem lehetett. Azért szeretném függetleníteni mert így nem tudom frissíteni a teló firmwarejét mivel a t-mobil nem nagyon ad ki hozzá frissítést(a legújabb most 32.0 de nekem még csak 30.0 van), továbbá pedig h sok a számlám mert másik hálózattal beszélek többet. Az lenne a kérdésem hogy most megjelent már vmilyen program amivel lehet függetleníteni. Olvastam neten h lehet venni hozzá kódot külföldi oldalakról de én azokban nem bízok, és a turbo sim-es megoldásban sem bízok mert sok rosszat olvastam róla. Volt még régebben egy 6020 telefonom ahhoz találtam programot és a beírt kóddal már tudtam használni bármely hálózatban, szóval van most vmi ilyen progi X6-hoz?
köszi
Még még mindig nincs és az oldal se foglalkozik a témával.
De fel tudod rakni a független szoftvert ezzel. Ettől nem lesz független a telefon, de eltűnnek róla a T-Mobile-os vackok.

Köszi szépen az infót, megpróbálom a link alapján frissíteni a telefonomat!
karesz55555
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-09-22 csüt. 22:15:52
Készüléktípus: Nokia X6
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: karesz55555 »

Can't detect flashing server! erről nem tud vki vmilyen segítséget adni miért adja ezt ki a Jaf flashelés elindítása helyett?
Avatar
zolee
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010-06-06 vas. 11:19:47
Készüléktípus: nokia x6 black
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: zolee »

sziasztok!
Olyan problémám van az x6-al hogy mikor bekapcsolom a telo , addig bejön hogy megjelenik a nokia felirat és utánna kikapcsol!
Mi lehet a problémája?
Valaki segitesen sos!
köszi
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

zolee írta:sziasztok!
Olyan problémám van az x6-al hogy mikor bekapcsolom a telo , addig bejön hogy megjelenik a nokia felirat és utánna kikapcsol!
Mi lehet a problémája?
Valaki segitesen sos!
köszi
Egy program valószínűleg bekavart neki. Vedd ki a memkártyát és úgy indítsd el...
De ha a belső memóriára telepítettél mindent, akkor le kellene törölni PC-vel a resource, private, system, sys mappákat, viszont akkor ugranak a programjaid.
Vagy hard reset...
Avatar
zolee
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010-06-06 vas. 11:19:47
Készüléktípus: nokia x6 black
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: zolee »

farkas-laci írta:
zolee írta:sziasztok!
Olyan problémám van az x6-al hogy mikor bekapcsolom a telo , addig bejön hogy megjelenik a nokia felirat és utánna kikapcsol!
Mi lehet a problémája?
Valaki segitesen sos!
köszi
Egy program valószínűleg bekavart neki. Vedd ki a memkártyát és úgy indítsd el...
De ha a belső memóriára telepítettél mindent, akkor le kellene törölni PC-vel a resource, private, system, sys mappákat, viszont akkor ugranak a programjaid.
Vagy hard reset...
Köszi szépen igy már tökéletesen működik :taps1:
:Notworty: :Notworty: :Notworty:
Válasz küldése

Vissza: “X-széria”