Maemo-linux

Minden, ami a Linux operációs rendszerekkel kapcsolatos
picur130
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010-03-09 kedd 20:14:15
Készüléktípus: nokia n900
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Maemo-linux

Hozzászólás Szerző: picur130 »

halika bocsika de valaki nemtudna segiteni??van egy n900 4napja...ere kiirta usb kapcsolatnál h nem elérhetö a memo mert más progi hazsnája de ezt cisnálta már az elmult 4napba...szokás szerint ki kapcsoltam..és nem kapcsolbe..elkezt bejöni a nokia felirat utána töltés ..és ennyi utána nem kezd el ujra tötleni h a pacsis jelenet bejöjön...vkinek vmi 5lett???naon kéne a segitség mert megvok löve:S
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Maemo-linux

Hozzászólás Szerző: Damir »

picur130 írta:halika bocsika de valaki nemtudna segiteni??van egy n900 4napja...ere kiirta usb kapcsolatnál h nem elérhetö a memo mert más progi hazsnája de ezt cisnálta már az elmult 4napba...szokás szerint ki kapcsoltam..és nem kapcsolbe..elkezt bejöni a nokia felirat utána töltés ..és ennyi utána nem kezd el ujra tötleni h a pacsis jelenet bejöjön...vkinek vmi 5lett???naon kéne a segitség mert megvok löve:S
Szia!
Legközelebb csak 1 topicba tedd fel a kérdésedet, úgy is meg fogod kapni a választ.
picur130
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010-03-09 kedd 20:14:15
Készüléktípus: nokia n900
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Maemo-linux

Hozzászólás Szerző: picur130 »

oksa bocsi csak mivel mind a két topic foglakozik a kérdésel igy egyszerüb volt
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Maemo-linux

Hozzászólás Szerző: Damir »

picur130 írta:oksa bocsi csak mivel mind a két topic foglakozik a kérdésel igy egyszerüb volt
Az lehet, csak szabályzat ellenes ;)
picur130
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010-03-09 kedd 20:14:15
Készüléktípus: nokia n900
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Maemo-linux

Hozzászólás Szerző: picur130 »

okés bocsika :Snem vágtam am esetleg neki vmi 5 leted nincs??akérdésemhez véleltenül??mert amit a másik iletö irt az nem tom de aksi levan merülve vagymi de 80%volt...és már amiota szemvedke vele inkáb feldobtam tölteni de visza irtam a másik topicba h mivan vele..szal nem akarom leirni h neh gáz legyen:) ha megkérhetnélak meglesnéd azt hátha te tudc vmit mondani
Avatar
Andy1210
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 872
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 20:32:07
Készüléktípus: Lumia 535 + Lumia 950XL
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Germany
Has thanked: 8 times
Been thanked: 17 times
Kapcsolat:

Re: Maemo-linux

Hozzászólás Szerző: Andy1210 »

leírtam n900 topicba a választ, a helyesírásod szörnyű :D :D lány vagy? (nem a helyesírás miatt, nehogy valakit megsértsek :) ) szóval azért kérdem mert a bocsika olyan lányosan hangzik :D
Nokia N900 Tudástár!
Facebook csoport: Nokia N900 HUN
Avatar
Necc
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 21:36:08
Készüléktípus: N900 + E63 + BH503 +Venus5 GPS
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Maemo-linux

Hozzászólás Szerző: Necc »

Andy1210 írta:leírtam n900 topicba a választ, a helyesírásod szörnyű :D :D lány vagy? (nem a helyesírás miatt, nehogy valakit megsértsek :) ) szóval azért kérdem mert a bocsika olyan lányosan hangzik :D
Te el tudsz képzelni egy ilyen fekete, vaskos, robosztus megjelenésű telefont egy lány kezében? :mrgreen:
Érted mire gondolok ugye? Kép
A normális világ elleni védekezésül hülyékkel veszem körbe magam!
laeslie333
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-06-07 vas. 13:54:26
Készüléktípus: n958G
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Maemo-linux

Hozzászólás Szerző: laeslie333 »

Sajnos a 900-ason, az USB csati lábai a rendeltetés szerű használat során elég hamar felszakatnak a pad-ekről, természetesen ezt garanciában javítják, illetve kacserél a főpanelt. Ha ez történt otthon hiába kisérletezel a sw update-el ... dobd bele az akksit, dugd rá az USB-t, de ne kapcsold be, s nézd meg tölt-e vagy sem első lépésként.
Avatar
Andy1210
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 872
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 20:32:07
Készüléktípus: Lumia 535 + Lumia 950XL
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Germany
Has thanked: 8 times
Been thanked: 17 times
Kapcsolat:

Re: Maemo-linux

Hozzászólás Szerző: Andy1210 »

őőő LOL?!

erről volt egy cikk, néhány "szerencsétlen" emberke gagyi usb kábelt kapott hozzá, aminek a csatlakozó része túl erős, ami gyakorlatilag széttépte az usb csatijukat :D, na hát nálam hálisten ez a probléma nem áll fenn. Sokszor dugaszolgatom rá a kábelt és semmi baja :) (remélem nem is lesz, mert gsmline-os és a franctudja, hogy javítanák-e vagy mi, meg nincs kedvem elküldeni a kicsikém pestre, mert ugye kicsit 250km-re vagyok onnan ) :D szóval ja.. ne fesd az ördögöt a falra! :D
Nokia N900 Tudástár!
Facebook csoport: Nokia N900 HUN
Avatar
Necc
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 21:36:08
Készüléktípus: N900 + E63 + BH503 +Venus5 GPS
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Maemo-linux

Hozzászólás Szerző: Necc »

Andy1210 írta:őőő LOL?!

erről volt egy cikk, néhány "szerencsétlen" emberke gagyi usb kábelt kapott hozzá, aminek a csatlakozó része túl erős, ami gyakorlatilag széttépte az usb csatijukat :D, na hát nálam hálisten ez a probléma nem áll fenn. Sokszor dugaszolgatom rá a kábelt és semmi baja :) (remélem nem is lesz, mert gsmline-os és a franctudja, hogy javítanák-e vagy mi, meg nincs kedvem elküldeni a kicsikém pestre, mert ugye kicsit 250km-re vagyok onnan ) :D szóval ja.. ne fesd az ördögöt a falra! :D
Én már garanciáztattam velük az N97-em, ha pontosan leírod, hogy mi a hiba, akkor korrekten megcsináltatják a szervizzel.
A normális világ elleni védekezésül hülyékkel veszem körbe magam!
Válasz küldése

Vissza: “Linux”