iPhone 3GS

Apple márkájú készüléktípusok témái
Walron
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 16:55:34
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 10+ 512 GB
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 3 times

iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: Walron »

iPhone 3GS

Kép

Külsőre egyáltalán nem változott az iPhone, ugyanaz a csillogó műanyag, fekete és fehér színben.

Tulajdonságai:
-256MB ram (duplája a réginek)
-600MHz proci (412es helyett)
-támogatja a 7.2 Mbps-os HSDPA hálózatot
-2 megapixeles kamerát kicserélték a 3-as, autofókuszosre, amivel 30 fps-es videót is felvehetünk
-újítása a Voice Control (A home gomb nyomva tartásával megjelenik egy kékes háttér, és a telefon hanghívásos módba vált. Hanggal kezelhetjük a zenelejátszót is, valamint kérdéseket tehetünk fel a telefonnak az aktuális előadó nevét és a szám címére vonatkozóan. Mást is átmenekítettek az iPod shuffle-ből, így a képernyőn megjelenő szöveget felolvassa egy kevés érzelemmel megáldott géphang.)
-az üzemidő: 3G-s használat esetében 5 óra, de a 2G-s beszélgetési idő 12 óra, wifi-s használat esetén pedig 9 óra a korábbi 6 helyett
-új telefonhoz már a hangerőszabályzóval ellátott fülest adják
-16 és 32 gigabájtos kiszerelésben lesz kapható

Várható árak:
-kisebbik 199
-nagyobb 299 dollár lesz
-99 dollárért továbbra is árulják a korábbi modellt

Várható megjelenés:
-2009. júliusa (T-Mobilnál ill. a szaküzletekben)

kezelési utasítás: http://manuals.info.apple.com/hu_HU/iPh ... mutato.pdf
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára moco 2010-02-23 kedd 18:11:54-kor.
Ok: kezelési utasítás
Kis történelem: Siemens M35i -> Nokia 3310 -> Nokia 3410i -> Nokia 3510i -> Nokia 6610i -> Sony-Ericsson K700i -> Nokia E51 -> Nokia N95 -> Samsung I8910 8GB -> Ericsson T28 -> Samsung Galaxy I9100 8 GB -> HTC One X
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

Én inkább a 3.0-ás szoftverhez szólnék hozzá: Látszik hogy amint elkezdik belerakni a szükséges funkciókat (szöveg kijelölés, copy-paste, stb) elkezd kevéssé válni a gomb a telefonon. Ugye? Mert egy-két dolgot ezentúl a kütyü rázásával lehet elérni. Virtuális gombokkal sem pakolhatják tele a kijelzőt, merthát mi lenne akkor a dizájnnal.
Lassan minden funkció belekerül amiért szídni lehetett (sms törlés egyesével, stb), a Bluetooth korlátot is feloldják ami számomra külön öröm.
Kép

Már csak a (teljes)multitasking hiánya az égető, de az valószinüleg még jóideig kimarad. Egyszerüen azért mert a programozók tulságosan is megszokták a mostni helyzetet, és a progik teletöltik a RAM-ot.

És a vélemény a 3G S-ről: hang írányítás és hanghívás az egyik új extra. WOW. 2009-ben eljutottak idáig. Kicsit megkésve... :lol:
De nyugi hamarosan jön hozzá a "videó konferencia kit" is :lol:
Kép
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Avatar
klaussn95
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 19:33:07
Készüléktípus: Nokia N8 16GB + 8GB microSD
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker Káposztásmegyer 2
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: klaussn95 »

Walron írta:iPhone 3GS

Kép

Külsőre egyáltalán nem változott az iPhone, ugyanaz a csillogó műanyag, fekete és fehér színben.

Tulajdonságai:
-256MB ram (duplája a réginek)
-600MHz proci (412es helyett)
-támogatja a 7.2 Mbps-os HSDPA hálózatot
-2 megapixeles kamerát kicserélték a 3-as, autofókuszosre, amivel 30 fps-es videót is felvehetünk
-újítása a Voice Control (A home gomb nyomva tartásával megjelenik egy kékes háttér, és a telefon hanghívásos módba vált. Hanggal kezelhetjük a zenelejátszót is, valamint kérdéseket tehetünk fel a telefonnak az aktuális előadó nevét és a szám címére vonatkozóan. Mást is átmenekítettek az iPod shuffle-ből, így a képernyőn megjelenő szöveget felolvassa egy kevés érzelemmel megáldott géphang.)
-az üzemidő: 3G-s használat esetében 5 óra, de a 2G-s beszélgetési idő 12 óra, wifi-s használat esetén pedig 9 óra a korábbi 6 helyett
-új telefonhoz már a hangerőszabályzóval ellátott fülest adják
-16 és 32 gigabájtos kiszerelésben lesz kapható

Várható árak:
-kisebbik 199
-nagyobb 299 dollár lesz
-99 dollárért továbbra is árulják a korábbi modellt

Várható megjelenés:
-2009. júliusa (T-Mobilnál ill. a szaküzletekben)
A 3,2megapixeles optikát az Omn Vision szállítja majd és végre tud kommunikálni más telefonokkal Bluetoothon keresztül! :taps1:
Nokia N8 16GB + 8GB Kingston Mermory Card
H*cked Belle
NokiaProgramok Mindörökké!! :D :yes:
Nyugodj békében [-KILLER-]!!!
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: NBK »

klaussn95 írta:A 3,2megapixeles optikát az Omn Vision szállítja majd és végre tud kommunikálni más telefonokkal Bluetoothon keresztül! :taps1:
Nagy előrelépés, még a végén jó is lesz valamire.... :)
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: rydair »

de tényleg. most hogy igy belegondolok egész jó ajánlatnak tűnik a telefon. És a játékok grafikái is elég lenyűgözőek. Bár nemtom lehet-e rá ingyen és tört játékokat tolni mint symbijánra.
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: moco »

rydair írta:de tényleg. most hogy igy belegondolok egész jó ajánlatnak tűnik a telefon. És a játékok grafikái is elég lenyűgözőek. Bár nemtom lehet-e rá ingyen és tört játékokat tolni mint symbijánra.
persze, hogy lehet! láttam egy jópár oldalon játékokat rá. hát ha a telón is így néz ki, mint a képeken, állatszépek.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
migabi24
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:04:34
Készüléktípus: HTC ONE
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 5 times
Been thanked: 38 times

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: migabi24 »

rydair írta:de tényleg. most hogy igy belegondolok egész jó ajánlatnak tűnik a telefon. És a játékok grafikái is elég lenyűgözőek. Bár nemtom lehet-e rá ingyen és tört játékokat tolni mint symbijánra.
Annyi játék és program van rá hogy az valami eszméletlen soha nem fogod tudni mind kipróbálni, és naponta dobnak ki rá legalább 10 új játékot, ja és ha beharangoznak valami jó játékot, nem kelle rá hónapokat várni hogy feltörjék, még a megjelenés napján elérhető a tört változatt, én is félve vettem meg egy sima 3G-t, de mostanra kiismertem, és nem bántam meg, sőt megkockáztatom soha többet nem lesz symbianos telóm, annyira jó az apple platformja, sok dologban elmarad a symbianos teloktól, de amit tud azt 100%-ba hozza, azért szerettem a symbian rendszert mert lehetett buherálni, de az iphonhoz képest egy korlátozott rendszer, ezen bármit meglehet csinálni :D
Múlt:6600,7610,SE-S700,6230i,6630,SE-W810i,6680,N73,SE-P990,6120c,E50,N95-8Gb,N82,E66,N78,N79,i8510 8Gb,iPhone 3G 16GB,iPhone 3G-S 16Gb,i8910HD 16Gg,Wawe,Galaxy S 8Gb,I8910 HD, Galaxy S2, Galaxy S3, Galaxy S4
Avatar
klaussn95
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 19:33:07
Készüléktípus: Nokia N8 16GB + 8GB microSD
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker Káposztásmegyer 2
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: klaussn95 »

migabi24 írta:
rydair írta:de tényleg. most hogy igy belegondolok egész jó ajánlatnak tűnik a telefon. És a játékok grafikái is elég lenyűgözőek. Bár nemtom lehet-e rá ingyen és tört játékokat tolni mint symbijánra.
Annyi játék és program van rá hogy az valami eszméletlen soha nem fogod tudni mind kipróbálni, és naponta dobnak ki rá legalább 10 új játékot, ja és ha beharangoznak valami jó játékot, nem kelle rá hónapokat várni hogy feltörjék, még a megjelenés napján elérhető a tört változatt, én is félve vettem meg egy sima 3G-t, de mostanra kiismertem, és nem bántam meg, sőt megkockáztatom soha többet nem lesz symbianos telóm, annyira jó az apple platformja, sok dologban elmarad a symbianos teloktól, de amit tud azt 100%-ba hozza, azért szerettem a symbian rendszert mert lehetett buherálni, de az iphonhoz képest egy korlátozott rendszer, ezen bármit meglehet csinálni :D

Ha neked jó akkor oké, csak azért elmarad a Nokiától és a Symbiantól (egyenlőre).
Nokia N8 16GB + 8GB Kingston Mermory Card
H*cked Belle
NokiaProgramok Mindörökké!! :D :yes:
Nyugodj békében [-KILLER-]!!!
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: rydair »

klaussn95 írta:
migabi24 írta:
rydair írta:de tényleg. most hogy igy belegondolok egész jó ajánlatnak tűnik a telefon. És a játékok grafikái is elég lenyűgözőek. Bár nemtom lehet-e rá ingyen és tört játékokat tolni mint symbijánra.
Annyi játék és program van rá hogy az valami eszméletlen soha nem fogod tudni mind kipróbálni, és naponta dobnak ki rá legalább 10 új játékot, ja és ha beharangoznak valami jó játékot, nem kelle rá hónapokat várni hogy feltörjék, még a megjelenés napján elérhető a tört változatt, én is félve vettem meg egy sima 3G-t, de mostanra kiismertem, és nem bántam meg, sőt megkockáztatom soha többet nem lesz symbianos telóm, annyira jó az apple platformja, sok dologban elmarad a symbianos teloktól, de amit tud azt 100%-ba hozza, azért szerettem a symbian rendszert mert lehetett buherálni, de az iphonhoz képest egy korlátozott rendszer, ezen bármit meglehet csinálni :D

Ha neked jó akkor oké, csak azért elmarad a Nokiától és a Symbiantól (egyenlőre).

Már a tube szintjét hozza a 3.2mpx autófókusz szóval nagyon nem marad le hardverben sem
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
C D
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 17:01:45
Készüléktípus: iPhone 3GS + XPERIA X8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: C D »

Walron írta:iPhone 3GS

Kép

Külsőre egyáltalán nem változott az iPhone, ugyanaz a csillogó műanyag, fekete és fehér színben.

Tulajdonságai:
-256MB ram (duplája a réginek)
-600MHz proci (412es helyett)
-támogatja a 7.2 Mbps-os HSDPA hálózatot
-2 megapixeles kamerát kicserélték a 3-as, autofókuszosre, amivel 30 fps-es videót is felvehetünk
-újítása a Voice Control (A home gomb nyomva tartásával megjelenik egy kékes háttér, és a telefon hanghívásos módba vált. Hanggal kezelhetjük a zenelejátszót is, valamint kérdéseket tehetünk fel a telefonnak az aktuális előadó nevét és a szám címére vonatkozóan. Mást is átmenekítettek az iPod shuffle-ből, így a képernyőn megjelenő szöveget felolvassa egy kevés érzelemmel megáldott géphang.)
-az üzemidő: 3G-s használat esetében 5 óra, de a 2G-s beszélgetési idő 12 óra, wifi-s használat esetén pedig 9 óra a korábbi 6 helyett
-új telefonhoz már a hangerőszabályzóval ellátott fülest adják
-16 és 32 gigabájtos kiszerelésben lesz kapható

Várható árak:
-kisebbik 199
-nagyobb 299 dollár lesz
-99 dollárért továbbra is árulják a korábbi modellt

Várható megjelenés:
-2009. júliusa (T-Mobilnál ill. a szaküzletekben)

Csak azért az a gáz, hogy a sima 3G 99 dollár, ami mai árfolyamon !!19ezer forint!! itthon pedig 90 ezertől kezdődik az iphone...
Nem kicsit éri meg jobban kintről megrendelni...
Válasz küldése

Vissza: “Apple”