iPhone 3GS

Apple márkájú készüléktípusok témái
bugi68
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2009-05-06 szer. 19:00:44
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: bugi68 »

Sziasztok !

Most vettem egy ilyen telot , vodafonos nem unlockolt , es azt szeretnem megkerdezni hogy mivel a telo unlockolt lehet-e ra telepiteni Garmin-t ? Ha igen akkor melyik verziot javasoljatok ?
Elore is koszonom szepen a segitseget ! :Notworty:
godcrow
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009-01-20 kedd 17:43:44
Készüléktípus: N95 8GB + iPhone 3GS 16GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: godcrow »

Van rá Garmin, de egyenlőre csak Amerikában használható.
Még nem bajlódtam vele, hogy felismeri vagy sem Magyarország térképét, ha bemásolom az app mappájába.
bugi68
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2009-05-06 szer. 19:00:44
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: bugi68 »

godcrow írta:Van rá Garmin, de egyenlőre csak Amerikában használható.
Még nem bajlódtam vele, hogy felismeri vagy sem Magyarország térképét, ha bemásolom az app mappájába.
Koszonom a valaszodat !
Akkor a Garmin helyett mukodo GPS progit javasolnal ami europaban is mukodik ?
Koszonom elore is !!
bugi68
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2009-05-06 szer. 19:00:44
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: bugi68 »

Halika !
A jailbreakme.com megbizhato oldal , ha "nyitni" szeretnem a telomat ?
Thx
Avatar
adamcsk1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-09-13 vas. 11:38:57
Készüléktípus: iPhone 3Gs
Tartózkodási hely: Amerikai Egyesült Államok
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: adamcsk1 »

bugi68 írta:Halika !
A jailbreakme.com megbizhato oldal , ha "nyitni" szeretnem a telomat ?
Thx
Igen.
Minden symbian fejlesztést abbahagytam Áttértem az iPhone-ra.
bugi68
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2009-05-06 szer. 19:00:44
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: bugi68 »

Sziasztok !
Hol erdemes venni mostansag legolcsobban 3GS-t ?
Koszi szepen !
Avatar
tibusz
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:26:41
Készüléktípus: N8-00 DG
Tartózkodási hely: Debrecen, Miskolc
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: tibusz »

Üdv!
Egy kérdés szeretnék venni mostanság egy 3gs-t. Nézelődök mostanság a piacon.. Használt is szóba jöhetne, de mindenképp garis készüléket akarnék. Nos:

Írtam a partnerogsm-nek aki azt írta hogy "rendes új garis".. vissza írtam ez mit jelent. Bolti v gyártói..? erre annyit írt: "a bécsi úti appléba is be lehet vinni szervizelni".. keresgéltem magyaroszágon az iStyle forgalmozza, és Debrecenbe azt mondták hogy még 3üzletük van ahova szervizes problémával fordulhatok. (Mamut,Westen,Andrássy) De ilyen amit a gsm boltos írt : bécsi úton apple nincs..amúgy neten néztem Bécsben nem találtam apple store-t.
Most akkor mi van? Szerintetek ha azt mondjak "rendes garis" akkor ez mit jelent.
A másik T-be bementem azt mondta 2év teljeskörű garis náluk. Én úgy tudtam a nokia ad 2évet csak m.tel. közül. Elbandukoltam az iStyleba ahol az Úrember azt mondta hogy az Apple 1évet vállal csak. És T-set nem is szervizelnek. Nem értem a Nokiás T-met szervizeltethetem a nokiánál és a Tnél is...
Másik ilyet találtam:
"Örömmel tájékoztatjuk kedves ügyfeleinket, hogy az Apple és az EU megállapodásának köszönhetően 2010. október 11-étől az iStyle szervize is fogadja a külföldön vásárolt garanciális iPhone készülékeket." http://istyle.hu/content/view/194/35/

Most akkor ha külföldről hozatja be a partnerogsm a készüléket és úgy adja el nekem akkor azt már szervizeli az iStyle? Így áll a közlemény: magyaroszágon kívül végfelhasználóknak értékesített+ Apple által gyártott termék.
Most ha a gipszjakbGsm.de -ről vásárolok és "valamilyen" garit kapok ami mind a 2feltételt igazzá teszi az iStyle szó nélkül szervizeli??
THX a segítségét...
(apple analfabéta)
6110; 6150; (3310); 6230; 6230i; (E66)\N82; N8 +G4
tibiketibike
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-12-08 szer. 10:12:04
Készüléktípus: NOKIA E90
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: tibiketibike »

Üdv mindenkinek.
Beújult a 3gs. Előző gazdija aszongya, amerikai modell lévén NE szoftverfrissítsek illetve semmit se, különben nem lesz gps. Bár az most sincs. Telepítenék játékokat, gps-t, alkalmazásokat stb. Itunest levettem a pc-mre, de az csak angol és minden pénzbe kerül.(?) Segítséget szeretnék kérni, honnan, hogyan...A kékfogat sem tudom szinkrózni a pc-mmel:(
4.0 swje van
Előre is köszönöm
Avatar
mate370
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 14:59:04
Készüléktípus: iPhone 3GS 32GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: mate370 »

tibiketibike írta:Üdv mindenkinek.
Beújult a 3gs. Előző gazdija aszongya, amerikai modell lévén NE szoftverfrissítsek illetve semmit se, különben nem lesz gps. Bár az most sincs. Telepítenék játékokat, gps-t, alkalmazásokat stb. Itunest levettem a pc-mre, de az csak angol és minden pénzbe kerül.(?) Segítséget szeretnék kérni, honnan, hogyan...A kékfogat sem tudom szinkrózni a pc-mmel:(
4.0 swje van
Előre is köszönöm
Azért mert jailbreakelni kell a telefont greenpoisonnal vagy Sn0wbreeze-al de itt függ attól h régi vagy új bootos a teló de szerintem kell az at&t kártya.Vagyis nekem nem most volt jb-ve nem tudom h a mostanihoz is kell-e de a régihez kellett!
tibiketibike
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-12-08 szer. 10:12:04
Készüléktípus: NOKIA E90
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: tibiketibike »

Cydia van rajta, azzal lehet wifi-n keresztül letöltögetni? BT-hez létezik alkalmazás fájlcserékhez?
Válasz küldése

Vissza: “Apple”