iPhone 4, Android után :)

Apple márkájú készüléktípusok témái
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: iPhone 4, android után :)

Hozzászólás Szerző: moco »

Szerintem aki olyan típus, hogy állandóan buherálja a telefonját, keresi a módot, hogy minél jobb legyen, minél gyorsabb, ha megjelenik egy új szoftver, gondolkodás nélkül felpakolja, ha egy hónapig nem jön ki valami új szoftver és már úúúgy csinálna valamit, annak nem jó az iPhone.
Tegeske belefáradt szerintem :D (viccvót!)
Én még élvezem Androidban a lehetőséget, hogy saját számízre formálhatom, ha akarom, pakolhatok rá annyi féle romot, mint a fene. Itt meg van rá a lehetőségem. Én még maradok :)
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
saintex
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 16:00:28
Készüléktípus: Xperia t
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 4, android után :)

Hozzászólás Szerző: saintex »

Macika: Semmiféleképpen nem szeretnék veled vitatkozni biztos, hogy te jobb vagy benne. Csupán a tényeket közöltem azzal kapcsolatban, hogy a személyes környezetemben rohamosan nő az iphone tulajdonosok száma. Az új Win kötött ez is tény. A többi szubjektív.
Moco :)
saintex
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 16:00:28
Készüléktípus: Xperia t
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 4, android után :)

Hozzászólás Szerző: saintex »

moco írta:Szerintem aki olyan típus, hogy állandóan buherálja a telefonját, keresi a módot, hogy minél jobb legyen, minél gyorsabb, ha megjelenik egy új szoftver, gondolkodás nélkül felpakolja, ha egy hónapig nem jön ki valami új szoftver és már úúúgy csinálna valamit, annak nem jó az iPhone.
Tegeske belefáradt szerintem :D (viccvót!)
Én még élvezem Androidban a lehetőséget, hogy saját számízre formálhatom, ha akarom, pakolhatok rá annyi féle romot, mint a fene. Itt meg van rá a lehetőségem. Én még maradok :)
Csak Jb és az ifile kell ahhoz, hogy mindezeket megtedd iphoneon is. Én fáradtan bele. :)
Nyugodtan próbáld ki szerelem lesz belőle biztos vagyok benne.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: iPhone 4, android után :)

Hozzászólás Szerző: Macika »

saintex írta:Macika: Semmiféleképpen nem szeretnék veled vitatkozni biztos, hogy te jobb vagy benne. Csupán a tényeket közöltem azzal kapcsolatban, hogy a személyes környezetemben rohamosan nő az iphone tulajdonosok száma. Az új Win kötött ez is tény. A többi szubjektív.
Moco :)
Jajj, nem vitatkozása volt, csak azt akartam érzékeltetni, hogy az emberek SZERINTEM ezt csípik.
Más okot nem tudok az Android irgalmatlan rohamos térhódítása mellett mondani, mert ne feledd, 2 éve még nem tudtad, mi az az android, ma pedig minden ötödik eladott mobiltelefon android oprendszeres!!!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
saintex
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 16:00:28
Készüléktípus: Xperia t
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 4, android után :)

Hozzászólás Szerző: saintex »

Ebben egyetértünk. Nekem csak az az érdekes, hogy mindig a kötöttségektől beszélünk az iOS-el kapcsolatban. Nem érzem őket, de komolyan. Jb nélkül a flash-en kívül minden olyan dolgot meg tudok csinálni amire szükségem van. Persze az s60-on szerzett kreativitasra is szükség van. A skyfire remélem hamarosan a flash kérdést is megoldja. A környezetemben biztos azért is terjed gyorsan, mert meg tudom mutatni, hogy szinte bármit meg lehet vele csinálni igazán hozzáértés nélkül is. Pl. Pc távoli elérés, az otthoni gépről filmeket nézni, fel, letölteni, online hangoskonyveket halgatni, játék, zene, könyv stb. Pontosan az említett buherálás nélkül. Amíg más telefonnal egy képet elkeszitenek addigra én már emailben szét is küldtem az átszerkesztett képet. Kis túlzással. Persze, hogy ezt látva ők is ilyet akarnak.
Az android nekem is tetszik és talán pontosan ez a nyitottság ami taszít benne. Ha megveszel egy csúcs készüléket tuti, hogy kéthet múlva kijön egy jobb. Nem biztos, hogy úgy fejlesztenek rá egy év múlva. Az AppStore egyenlőre verhetetlen.
Na jó álljunk le, kicsit felpörögtem. Egyszóval ki kell próbálni ezt is azt is, nekem ez jön be és kiváncsi vagyok mi az amiben korlatozva vagyok. Komolyan. És nem arra gondolok, hogy az sms hangot nem lehet megváltoztatni, mert sikítok.
Ja a google szinkron beállítás nálam tíz másodperc. Azt olvastam nehézkes.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: iPhone 4, android után :)

Hozzászólás Szerző: Macika »

saintex írta:Az android nekem is tetszik és talán pontosan ez a nyitottság ami taszít benne. Ha megveszel egy csúcs készüléket tuti, hogy kéthet múlva kijön egy jobb. Nem biztos, hogy úgy fejlesztenek rá egy év múlva.
Ne haragudj, de ezt sem hallottam még érvnek...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: iPhone 4, android után :)

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Macika írta:
saintex írta:Az android nekem is tetszik és talán pontosan ez a nyitottság ami taszít benne. Ha megveszel egy csúcs készüléket tuti, hogy kéthet múlva kijön egy jobb. Nem biztos, hogy úgy fejlesztenek rá egy év múlva.
Ne haragudj, de ezt sem hallottam még érvnek...
:D
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: iPhone 4, android után :)

Hozzászólás Szerző: moco »

saintex írta:Csak Jb és az ifile kell ahhoz, hogy mindezeket megtedd iphoneon is. Én fáradtan bele. :)
Nyugodtan próbáld ki szerelem lesz belőle biztos vagyok benne.
óó dehogy lesz szerelem. akkor már rég itt figyelt volna nálam. a kollégám 3gs-ét szoktam néha elkérni, nyomirgálni :D de akkor sem csábulok el. valami nincs benne, ami nekem hiányzik. vagyis...izé...naa tudjátok..:)
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
saintex
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 16:00:28
Készüléktípus: Xperia t
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 4, android után :)

Hozzászólás Szerző: saintex »

reddoors írta:
Macika írta:
saintex írta:Az android nekem is tetszik és talán pontosan ez a nyitottság ami taszít benne. Ha megveszel egy csúcs készüléket tuti, hogy kéthet múlva kijön egy jobb. Nem biztos, hogy úgy fejlesztenek rá egy év múlva.
Ne haragudj, de ezt sem hallottam még érvnek...
:D
Itt arra gondoltam, hogy a 3G egy 2008-as modell és még mindig futnak rajta a most megjelenő progik.
:)
Öröm volt benézni, sziasztok.
lackaba5314
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-10-21 csüt. 15:56:48
Készüléktípus: galaxy3 i8910hd
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 4, android után :)

Hozzászólás Szerző: lackaba5314 »

Sziasztok:Lehetőségem van lecserélni 1 éves I8910HD készülékemet zsir új 3GS iphonera.A készülék magyar nyelvű,brékelve 4.01 szofttal.30.000fr-ot kell ráfizetnem,szerintetek jól döntök?Tudom a 2 készülék nem hasonlitható össze.Csináltam a 3GS-el is képeket,és nem is rosszak.Várom véleményeteket.
Válasz küldése

Vissza: “Apple”