iPhone 4

Apple márkájú készüléktípusok témái
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: iPhone 4

Hozzászólás Szerző: ferret »

tomika085 írta:
Titana írta:Sziasztok,szép reggelt mindenkinek.Szeretnék érdeklődni,ha tud valaki segíteni,hogy a kijelzőn a fehér színek nem fehérek,hanem sárgás árnyalatúak,(nem foltokban hanem az egész kijelző).ez normális?Össze hasonlítottuk három másik készülékkel és azoknak szép fehér a fehér,még egy 3GS is volt köztük annak is a fehér szép fehér volt.Eddig nem tünt fel nekünk.de most páran összejöttünk haverok és a képek nézegetésénél tünt fel a dolog.Mi a teendő ilyenkor?Vodafonos.Előre is köszönöm a válaszokat.
Volt rá régen panasz hogy sárgul a kijelzője az Iphone-nak.Nemtudom hogy van e lehetőséged fw frissítésre, lehet hogy szoftveresen megoldották a hibát :?3: :hmm2: .Vagy vidd vissza garanciába és mond nekik hogy zavaró ez jelenség számodra meg idáig nem tapasztaltad, javítsák meg.
Amiről te beszélsz, az más. Az a gyártáskor valami ragasztó, vagy mi a nyavaja volt, ami felszívódott egy idő után. Titana szavaiból úgy veszem ki, hogy ott valami más lehet a gond.
Kép Kép
Avatar
Titana
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010-08-06 pén. 06:12:23
Készüléktípus: Samsung Galaxy NOTE N7000XXKK5
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest,XVIII.ker.
Has thanked: 15 times
Been thanked: 4 times

Re: iPhone 4

Hozzászólás Szerző: Titana »

Biztos,hogy más mert ahogy írtam,nem foltokban sárgás hanem az egész kijelzőn a fehér színek,ami még furi,hogy például a többi szín is más árnyalatú.a miénknek a kék inkább szürkés,mig a másik három telón élénk kék és a többi ikon szine is más árnyalatú.(nem annnyira élénkek)Mindegyiket full fényerővel néztük. :cry3:
Avatar
csuttesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2009-10-25 vas. 13:37:32
Készüléktípus: se x8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 4

Hozzászólás Szerző: csuttesz »

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy német iphone4 et hogy lehet magyarositani???(itthon lehessen használni magyar kártyával)
nokia 2110->motorola timeport->sonyericsson z600->3220->3220->6100->7210->sonyericsson k800i->n95 8gb->n97->sonyericsson x8->iphone 4g/32gb fehér (még nincs:()
Avatar
talamascaproject
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:10:05
Készüléktípus: Nokia Lumia 920
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Kapcsolat:

Re: iPhone 4

Hozzászólás Szerző: talamascaproject »

Magyarosítani nem kell, mert a magyar nyelvet tudja...

Függetleníteni meg attól függ... :roll:
PH: NOKIA 3210-->7110-->SONY J6-->NOKIA 5510-->6510-->7650-->6630-->N91-->MIO A701-->NOKIA N95-->5800 XM-->iPhone 3G 16GB--›iPhone 4,iPad 3G,16GB;iPhone 4S, iPad 2--->Nokia Lumia 920
Avatar
Tian10
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2009-11-25 szer. 21:59:30
Készüléktípus: iPhone 3GS 16GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 4

Hozzászólás Szerző: Tian10 »

Titana írta:Biztos,hogy más mert ahogy írtam,nem foltokban sárgás hanem az egész kijelzőn a fehér színek,ami még furi,hogy például a többi szín is más árnyalatú.a miénknek a kék inkább szürkés,mig a másik három telón élénk kék és a többi ikon szine is más árnyalatú.(nem annnyira élénkek)Mindegyiket full fényerővel néztük. :cry3:
El kell hogy szomorítsalak egy kicsit, mert ez sajnos gyári hibás :confused3: Nekem is volt egy iPhone 4-em, aminek ugyan ez volt a baja, csak eladtam :D Először észre se vettem, csak amikor a többiek telefonjával összehasonlítottuk akkor tűnt fel nekem is. Képzeld volt olyan iPhone 4 is ahol pl a zöld színeket nem jelenítette meg. Sajnos benne van a pakliban hogy van amelyik jó és van egy 5% amik meg hibásak. Illetve szerintem ez szokás kérdése, ne aggódj emiatt :) Anno ugyanez volt pl a 3GS-nél hogy mikor megvettem akkor furi volt hogy a fekete szín nem annyira fekete, de aztán rájöttünk hogy a kijelző ilyen, de kb 1 hónap után hozzászoktam és nem zavart. Ha t-mobilos vagy vodafone-os akkor vidd vissza és kicserélik elvileg. Ha meg külföldi akkor azt tudod tenni, hogy elviszed a Starkingba (1036 Budapest Bécsi út 77-79. ) és megkérdezed hogy mennyiért cserélnék ki az lcd-t. Én anno megkérdeztem, viszont nem tudom mennyit mondtak, talán ~20e Ft körül (de nem biztos, lehet hogy több :/)
Avatar
csuttesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2009-10-25 vas. 13:37:32
Készüléktípus: se x8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 4

Hozzászólás Szerző: csuttesz »

talamascaproject írta:Magyarosítani nem kell, mert a magyar nyelvet tudja...

Függetleníteni meg attól függ... :roll:
na demitől??? ;)
nokia 2110->motorola timeport->sonyericsson z600->3220->3220->6100->7210->sonyericsson k800i->n95 8gb->n97->sonyericsson x8->iphone 4g/32gb fehér (még nincs:()
Avatar
Titana
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010-08-06 pén. 06:12:23
Készüléktípus: Samsung Galaxy NOTE N7000XXKK5
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest,XVIII.ker.
Has thanked: 15 times
Been thanked: 4 times

Re: iPhone 4

Hozzászólás Szerző: Titana »

Tian10 írta:
Titana írta:Biztos,hogy más mert ahogy írtam,nem foltokban sárgás hanem az egész kijelzőn a fehér színek,ami még furi,hogy például a többi szín is más árnyalatú.a miénknek a kék inkább szürkés,mig a másik három telón élénk kék és a többi ikon szine is más árnyalatú.(nem annnyira élénkek)Mindegyiket full fényerővel néztük. :cry3:
El kell hogy szomorítsalak egy kicsit, mert ez sajnos gyári hibás :confused3: Nekem is volt egy iPhone 4-em, aminek ugyan ez volt a baja, csak eladtam :D Először észre se vettem, csak amikor a többiek telefonjával összehasonlítottuk akkor tűnt fel nekem is. Képzeld volt olyan iPhone 4 is ahol pl a zöld színeket nem jelenítette meg. Sajnos benne van a pakliban hogy van amelyik jó és van egy 5% amik meg hibásak. Illetve szerintem ez szokás kérdése, ne aggódj emiatt :) Anno ugyanez volt pl a 3GS-nél hogy mikor megvettem akkor furi volt hogy a fekete szín nem annyira fekete, de aztán rájöttünk hogy a kijelző ilyen, de kb 1 hónap után hozzászoktam és nem zavart. Ha t-mobilos vagy vodafone-os akkor vidd vissza és kicserélik elvileg. Ha meg külföldi akkor azt tudod tenni, hogy elviszed a Starkingba (1036 Budapest Bécsi út 77-79. ) és megkérdezed hogy mennyiért cserélnék ki az lcd-t. Én anno megkérdeztem, viszont nem tudom mennyit mondtak, talán ~20e Ft körül (de nem biztos, lehet hogy több :/)
Szió,Vodás a készülék,vissza vittük és a srác azt mondta,hogy tutira nem fogják cserélni,de azért elküldi szervízbe.Elöször neki sem tünt fel,hogy sárgás lenne a kijelző,majd megkérdeztem ,hogy van az üzletben kiállított darab?Oda vittük és akkor látta Ő is a különbséget. :cool1: Viszont egy ismerősünk azt mondta,hogy ki kell,hogy cseréljék,mivel Ő olyan helyen dolgozik ahol Apple cuccokat árulnak és az új iPodoknál is volt ilyen és mindig kicserélték.Úgy legyen,mert kissé furi ez a sárgás szín.A vodában azt mondták kb 10-12 nap. :merges4:
asprey
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 19:30:04
Készüléktípus: LG 3D Samsung s2
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: iPhone 4

Hozzászólás Szerző: asprey »

Sziasztok! Megjelent a Greenpois0n win32 RC5 – untethered jailbreak 4.2.1-es iPhone-ra, iPad-re és iTouch-ra!!!!!
sucitomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-12-22 kedd 20:10:41
Készüléktípus: i8910 HD 16GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 4

Hozzászólás Szerző: sucitomi »

Sziasztok!
Azt szeretném kideríteni, hogy mit produkál a telefon, ha lejárt simet rakok bele, illetve ha függő a készülék, és nem a megfelelő szolgáltató kártyáját rakom bele, mit kellene látnom?
Avatar
csuttesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2009-10-25 vas. 13:37:32
Készüléktípus: se x8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 4

Hozzászólás Szerző: csuttesz »

jol kihalt ez a fórum,meg a többi is :)
nokia 2110->motorola timeport->sonyericsson z600->3220->3220->6100->7210->sonyericsson k800i->n95 8gb->n97->sonyericsson x8->iphone 4g/32gb fehér (még nincs:()
Válasz küldése

Vissza: “Apple”