iPhone 3GS

Apple márkájú készüléktípusok témái
tenkjuh
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 21:33:53
Készüléktípus: Samsung Galaxy S5
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: tenkjuh »

Mosoly20 !

ÉN n95 ről váltottam 3Gs re !nem bántam meg! egyszerű de nagyszerű készülék !

http://forum.iphone3gmobil.com

itt szinte mindent megtudsz ami iPhone hoz jol jöhet!
Molyos20
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2009-10-19 hétf. 18:05:41
Készüléktípus: N96
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: Molyos20 »

Rendben, köszi a linket és a segítséget, meglesem majd :D
Avatar
Tian10
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2009-11-25 szer. 21:59:30
Készüléktípus: iPhone 3GS 16GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: Tian10 »

Molyos20: Az iOS 4-ben van már gyárilag magyar nyelv ;) A jailbreak nem feltétlen arra jó hogy a fizetős játékokat megszerezd :D általában 1-2 dollár, de mondjuk az iGo-t nem venném meg 20 ezerért :smile2: emelett persze minden olyan trükköt is lehet csinálni, amit életedbe nem gondoltad volna hogy iphone-on is lehet majd. Ezekre jó a jailbreak, ott is van egy nagy áruház mint az AppStore ahol hozzá kell adni az "adatbázisokat", ahonnan le tudod szedni a dolgokat, itt minden ingyenes, de természetesen vannak fizetős progik is, de ugyanaz beszerezhető egy másik csoport adatbázisából ingyenesen. Ez a Cydia store, itt inkább hasznos, kiegészítő progik vannak amiket alapból nem mindenki akar hogy fölöslegesen ne terhelje a processzort, pl. a telódból csinálhatsz egy Wifi HotSpot-ot a mobilnetet megosztva (én pl tesómmal, akinek ipod touch-a van amikor a kocsiba vagyunk tőlem lopja a netet :D mivel neki csak wifije van) de e-mellett pl. kitehetsz "widget"-eket is, ami mutatja neked a mindig friss híreket, rss híreket, de időjárás progit is kitehetsz hogy lásd milyen idő lesz, stb. Aki ismeri az iPhone-t mélyebben az tudja, hogy minden megvalósítható mivel az egyik leggyakrabban érdekelt platform amire írnak játékokat, progikat.. jah és a játékokról ne is beszéljünk :king: Nokia után leesett az állam hogy sony psp szintű játékok mennek rajta amikkel akár órákat is elvagy (én pl. a gépen már nem is játszok, csak iPhone-on, jah és akár multiplayerbe is ! :) pl. egy Brothers In Arms >nézd< online-ba a haverokkal ;) vagy akár egy autós játékot megnézve, Real Racing >nézd< (itt meg úgy általában a játékoknál, a 3GS-ben: 600-as ARM Cortex A8-as proci dolgozik, illetve pluszba egy grafikai gyorsító, PowerVR SGX a szebb megjelenésért !) Hidd el nem lesz rossz választás :yeah: Én még az iPhone 4-ért várok egy kicsit, most jönnek ki a hibák :D térerő ledobás, meg sárgásodik a képernyő (ezt megerősítették hogy egy speciális ragasztó miatt van ami még most párolog el, mert nem volt ideje megkötni), de sztem nem az iPhone 4 a hibás a hálózat ledobásról hanem maga a 4.0-ás firmware. Még most jelent meg, és szinte biztos hogy hamarosan jön egy frissítés :D mert még ebben is vannak hibák. (3G-s, 3GS-s telefonon 4.0-s szoftverrel ugyanezek a problémák jelentek meg, szintén elment a hálózat ha egy bizonyos pontos körbefogják a keretet, ami ugye az antenna) So jó telefon lesz az iPhone 4 ha majd kijön egy javított, végleges, használható Update :D

Remélem tudtam segíteni :smile1:
Avatar
quadman
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2009-05-10 vas. 12:52:32
Készüléktípus: Iphone 3GS 16Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: quadman »

Hogy tudom beállítani, hogy az itunes ne a dokumentumokba rakja a mappáját, amibe az pl. Az alkalmazásokat rakja amik a telón vannak?mert így telelett a c meghajtóm :D
3510i->Samsung c100->Siemens M65->Motorola E1000->6120c->N96->N95 8Gb->Lg Arena->N97 mini->Iphone 3g 8Gb->3GS 16Gb 4.1 Jailbroken + Sennheiser MM50
Avatar
lorand99
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:34:07
Készüléktípus: iPhone 4
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: lorand99 »

quadman írta:Hogy tudom beállítani, hogy az itunes ne a dokumentumokba rakja a mappáját, amibe az pl. Az alkalmazásokat rakja amik a telón vannak?mert így telelett a c meghajtóm :D
nem vészes a dolog, itt találtam neked leírást
Avatar
quadman
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2009-05-10 vas. 12:52:32
Készüléktípus: Iphone 3GS 16Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: quadman »

lorand99 írta:
quadman írta:Hogy tudom beállítani, hogy az itunes ne a dokumentumokba rakja a mappáját, amibe az pl. Az alkalmazásokat rakja amik a telón vannak?mert így telelett a c meghajtóm :D
nem vészes a dolog, itt találtam neked leírást
Köszönöm szépen, sikerült! ;)
3510i->Samsung c100->Siemens M65->Motorola E1000->6120c->N96->N95 8Gb->Lg Arena->N97 mini->Iphone 3g 8Gb->3GS 16Gb 4.1 Jailbroken + Sennheiser MM50
Avatar
quadman
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2009-05-10 vas. 12:52:32
Készüléktípus: Iphone 3GS 16Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: quadman »

Gyári független 3gs-en nincsenek kitöltve az mms beállítások, így nem tudok fofadni, küldeni. Menyjek be a telenor-hoz ott megcsinálják? :D
3510i->Samsung c100->Siemens M65->Motorola E1000->6120c->N96->N95 8Gb->Lg Arena->N97 mini->Iphone 3g 8Gb->3GS 16Gb 4.1 Jailbroken + Sennheiser MM50
Avatar
Tian10
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2009-11-25 szer. 21:59:30
Készüléktípus: iPhone 3GS 16GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: Tian10 »

quadman írta:Gyári független 3gs-en nincsenek kitöltve az mms beállítások, így nem tudok fofadni, küldeni. Menyjek be a telenor-hoz ott megcsinálják? :D
Szerintem az a legtisztább :) mert változtak a beállítások.
Ezeket megnézheted hogy megy-e, régen ezzel nekem ment. MMS ->
APN: mms
MMSC: http://mmsc.pgsm.hu
MMS Proxy: 84.225.225.1:8080

(Restart! utána sms-nél meg kell hogy jelenjen egy kamera ikonocska, amivel csatlakoztathatod a képet, illetve tárgyat is meg kell adni, ha nem adsz meg tárgy címet akkor sima sms, ha pedig megadod+kép akkor mms-ként küldi)

De ezek már nem mennek szerintem, én is be akartam menni a telenorhoz érdeklődni. Ha megtudsz valamit akkor írj nekem :D én is kíváncsi vagyok, csak még lusta voltam bemenni :confused3:
Avatar
quadman
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2009-05-10 vas. 12:52:32
Készüléktípus: Iphone 3GS 16Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: quadman »

Tian10 írta:
quadman írta:Gyári független 3gs-en nincsenek kitöltve az mms beállítások, így nem tudok fofadni, küldeni. Menyjek be a telenor-hoz ott megcsinálják? :D
Szerintem az a legtisztább :) mert változtak a beállítások.
Ezeket megnézheted hogy megy-e, régen ezzel nekem ment. MMS ->
APN: mms
MMSC: http://mmsc.pgsm.hu
MMS Proxy: 84.225.225.1:8080

(Restart! utána sms-nél meg kell hogy jelenjen egy kamera ikonocska, amivel csatlakoztathatod a képet, illetve tárgyat is meg kell adni, ha nem adsz meg tárgy címet akkor sima sms, ha pedig megadod+kép akkor mms-ként küldi)

De ezek már nem mennek szerintem, én is be akartam menni a telenorhoz érdeklődni. Ha megtudsz valamit akkor írj nekem :D én is kíváncsi vagyok, csak még lusta voltam bemenni :confused3:
Nah mammutba egy kedves, szép hölgy fél óra nyomkodás után megcsinálta... :D
Cella adat apn: net
mms apn: mms
mmsc: http://mmsc.pgsm.hu
mms proxy: 193.225.154.22:8080
3510i->Samsung c100->Siemens M65->Motorola E1000->6120c->N96->N95 8Gb->Lg Arena->N97 mini->Iphone 3g 8Gb->3GS 16Gb 4.1 Jailbroken + Sennheiser MM50
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: iPhone 3GS

Hozzászólás Szerző: rydair »

Hali. Hát jó, hogy szidjuk itt az N900-at a csekély készenléti ideje miatt, de hát ez az iphone sem különb! Tegnap délelőtt 10 kor levettem a töltőről, este 8-kor jövök haza a moziból, már 20% alatt volt! Hehh.. Azért többet vártam.. Be kellett offline-oljam, hogy még zenét tudjak hallgatni hazafelé.. Hát nagyot csalódtam (ismét) az almában.
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Válasz küldése

Vissza: “Apple”