Java fejlesztő

Mobiltelefokon működő Java fejlesztésekkel kapcsolatos témák
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Java fejlesztő

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

moco írta:Végre valaki! Gratulálok, ügyes vagy! Itt van egy csomó regisztrált tag, (325 404) és talán 1-2, aki tud és akar is programokat írni. Olyan büszke vagyok rájuk :)

Én most elkezdtem tanulgatni az Android programozást, már egész jól haladok :D
Összedobtam egy kis progit, ami a Stargate Universe sorozatból jól ismert Kino Remote-ot emulálja, teljes felület (csak a kamera rész jelenleg), képforrás a kamera, és van Nightvision mode is :D
Ha az API támogatná a zoomolást, azt is megoldanám, de sajnos (még) nem támogatja :S
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
rnorbi91
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2010-08-13 pén. 18:40:19
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Java fejlesztő

Hozzászólás Szerző: rnorbi91 »

már rájöttem, csak nem tudom törölni az előző hozzászólást
rnorbi91
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2010-08-13 pén. 18:40:19
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Java fejlesztő

Hozzászólás Szerző: rnorbi91 »

Én olyan egyszerűen cseréltem le a .jar (játék) ikonját hogy társítottam a fájlt WinRar-al és benne megkerestem az ikon és az általam készített ikont (aminek a neve megegyezik a jar-ban lévővel) fogtam és belehúztam a megnyitott winrar ablakba (ahol a jar tartalmát látom oda), aztán ki ír valamit és ok nyomtam és működik a sis-t még nem próbáltam. a fájlnevet meg a MAINFEST.MF be írtam át (ezt meg kicsomagoltam és társítottam jegyzettömbbel aztán úgy jártam el mint az előbb)
Dionefan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-05-07 szomb. 21:35:57
Készüléktípus: Nokia 6303i classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Java fejlesztő

Hozzászólás Szerző: Dionefan »

Sziasztok! Remélem még jártok errefelé, elég régi az utolsó bejegyzés...
Egy olyan kérdésem lenne, hogy tudtok-e esetleg egy olyan programot írni, ami a fényképező vakuját bekapcsolja, hogy zseblámpaként lehessen használni. Vagy, ha esetleg már létezik ilyen, akkor nagyon megköszönném, ha adnátok egy linket. :) Én még sehol nem találtam ilyen programot. :(
Avatar
DAv7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 17:54:43
Készüléktípus: GT-S5830
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vác
Has thanked: 7 times
Been thanked: 90 times

Re: Java fejlesztő

Hozzászólás Szerző: DAv7 »

Hát ha tényleg vakuról van szó, mint pl az N82nél, akkor esélytelen. Azok kifejezetten villanásra vannak tervezve, hosszabb, folyamatos világítást nem bírnak. Ha fotofényről van szó, arra van megoldás: Torch kulcsszóval keress a Letöltések között ;)
Dionefan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-05-07 szomb. 21:35:57
Készüléktípus: Nokia 6303i classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Java fejlesztő

Hozzászólás Szerző: Dionefan »

Nokia 6303i classic-om van. Szerintem inkább mobilfényről van szó. Torch szóval már próbálkoztam. Az a baj, hogy amik vannak, azok mind symbian-ra vannak csinálva. :( Ezért kértem itt a segítséget. :)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Java fejlesztő

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Dionefan írta:Nokia 6303i classic-om van. Szerintem inkább mobilfényről van szó. Torch szóval már próbálkoztam. Az a baj, hogy amik vannak, azok mind symbian-ra vannak csinálva. :( Ezért kértem itt a segítséget. :)
Akkor próbálkozz tovább. :) Most lámpa szót írd be és válaszd ki a Java alkalmazások mappát.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “Java”