Első lépések

Mobiltelefokon működő Symbian fejlesztésekkel kapcsolatos témák
lmark
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-05-06 csüt. 10:01:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Első lépések

Hozzászólás Szerző: lmark »

Sziasztok!
Nekem szükségem lenne egy egyszerű S60-ban megírt programra, fizetségért cserébe!
A program a következő : Egy képet 16 kockára bontunk fel majd megfordítjuk őket, és 16 kérdés helyes megválaszolásával egyenként visszafordulnak a kockák és megkapjuk az eredeti képet.
Előre is köszi !
zoo008
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-05-05 kedd 08:02:23
Készüléktípus: Nokia N81
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Első lépések

Hozzászólás Szerző: zoo008 »

Üdvözlök mindenki!

Nemrég került a hír napvilágra miszerint a T-Mobile nem számít fel adatforgalmi díjat a 0.facebook.com oldal használatáért.A dolog valóban tökéletesen működik ingyenes,gyors,és sok ember számára elérhető.A lényeg a kommunikáció határtalanságáról szólna,csak van egy kicsit orvosolható bibi a dologban.Szükség lenne valamilyen értesítésre amikor történi valamilyen esemény facebook-on.
Nem próbáltam még ki egyik elérhető facebook clintet sem hogy nem-e működne.A szügséges program nyelve is részlatkérdés,és az egyszerség elvein alapulna elleőrzi van-e olvasatlen levél pl,ha van megszólal egy kis figyelmeztető hang vagy rezgés, ez már opcionális.
Ez szép és jó,szerintem egy j2me Javában jártas programozónap pár óra,mert a facebook API már nagyon fejlett.Erre szeretnék meghívni emberek hogy segítsenek ilyen alkalmazást fejleszteni, ki ne szeretne teljesen ingyen chatelni mobilján bárhol bármikor.
peti634
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-07-18 vas. 22:29:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Első lépések

Hozzászólás Szerző: peti634 »

Üdv. Nem nagyon találtam rá konkrét leírást, hogy lépésről lépésre hogy lehet symbian progit csinálni. Ha valakinek sikerült forrásból, sis-t csinálni plz írja le.
Én idáig jutottam:
Letöltve és telepítve:
-carbide c++ 2.3
-s60_2nd_sdk_fp3
-ActivePerl-5.6.1.635
Az a baj hogy nem csinál sis fájlt, de az uj project-nél nem enged olyan típust kijelölni amilyen kellene.
Léci segítsetek.
justforfun
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-05-19 szer. 19:17:50
Készüléktípus: Sony Ericsson Vivaz [U5i]
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Első lépések

Hozzászólás Szerző: justforfun »

Nem tudom ki mennyire ismeri a BestScreenLocker nevű programot. Szeretném, ha a vízszintes elhúzás helyett a SE X10 félköríves megoldása lehetne használható - ennek az alapfeltétele megvan hisz a programnak nem számít, hogy Y-tengelyen hol van az ujjam (csak kezdetkor) csakis az, hogy balról jobbra haladva húzzam el a kis gombot, de ezt lehet átlósan vagy hullámozva vagy akárhogyan. Egy dolog viszont nem megy:( Kivettem ugyan a nem kellő gyári "ikonokat" (kis gomb és a sáv amin elhúzódott), de nem tudom betenni a fehér köríves vackot ami hasonlít az X10 "elhúzós sávjára". Arra nem hajtok, hogy a kis gomb mozogjon a sávban mert az tuti bonyolult lenne, de a sávot szeretném odavarázsolni.

Lényegében: A sáv bevarázsolása 2lépcsős (legalábbis így tűnik mert az 1 megvan és még nem megy:D tehát van legalább még 1:P)
Le kell cserélni a képet amit meg is tettem, de a kép nem látszik, ennek vélhetően 2 oka van 1. teljesen elszúrtam a képet és így nem ismeri fel, 2.a program nem jeleníti meg a teljes képet 360*640 csak az eredeti képméretnyit belőle ami kb. 310*90.

Kulcskérdés: A sis-ben levő exe fileokat lehet szerkeszteni?? (gondolom abban kéne átírni valamit)
tomriszko
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-04-12 kedd 18:48:39
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Első lépések

Hozzászólás Szerző: tomriszko »

Hello kockák :)
Az lenne a kérdésem h mi a 5230 nak az eredeti verzio száma a navinak mert én kis naiv frissitettem az ovin de ez igy már fizetös hiába van offline ban
Kössz mindent a kis tudatlan
Avatar
lenard88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-04-01 szer. 14:30:37
Készüléktípus: Nokia 5230
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Első lépések

Hozzászólás Szerző: lenard88 »

Sziasztok!

Nekem egy nagyon egyszerű progira lenne szükségem. A lényeg, hogy 500 Bellére kellene nekem. A kezdőképernyőre kellene kitenni egy cib bank-os ikont amire ha rábökök elindul a gyári webböngésző és behozza az m.cib.hu címet.

Előre is köszönöm, ha valaki elvállalná akkor írjon a nemeth.lenard88@gmail.com címre.
Avatar
fefe86
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2009-03-09 hétf. 10:59:04
Készüléktípus: iPhone 5S 32GB + Nokia N9 64GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém vonzáskörzete
Has thanked: 23 times
Been thanked: 47 times

Re: Első lépések

Hozzászólás Szerző: fefe86 »

lenard88 írta:Sziasztok!

Nekem egy nagyon egyszerű progira lenne szükségem. A lényeg, hogy 500 Bellére kellene nekem. A kezdőképernyőre kellene kitenni egy cib bank-os ikont amire ha rábökök elindul a gyári webböngésző és behozza az m.cib.hu címet.

Előre is köszönöm, ha valaki elvállalná akkor írjon a nemeth.lenard88@gmail.com címre.
Az N9-esemen gyárilag megvan ez a funkció....:) simán hozzáadom a főképernyőhöz a weboldalt, és kitesz egy ikon a menübe.... ;) :)
Válasz küldése

Vissza: “Symbian”