Nokia óra/dátum problémák

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
borocsik
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-02-23 hétf. 10:57:35
Készüléktípus: e51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nokia óra/dátum problémák

Hozzászólás Szerző: borocsik »

Sziasztok telcsi mágusok!Van egy olyan gondom,hogy sw frissítést rendben megcsináltam,de reggelente az ébresztés rendben megy (4.40-kor) de pont 30 percel késöbb megint riaszt (4.40-et)ír de a dátumot egy nappal előre álítja.Ha valakinek van valami tipje kérném adjon tanácsot.Előre is köszönöm.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E 51 Dátum átállítódik

Hozzászólás Szerző: Damir »

borocsik írta:Sziasztok telcsi mágusok!Van egy olyan gondom,hogy sw frissítést rendben megcsináltam,de reggelente az ébresztés rendben megy (4.40-kor) de pont 30 percel késöbb megint riaszt (4.40-et)ír de a dátumot egy nappal előre álítja.Ha valakinek van valami tipje kérném adjon tanácsot.Előre is köszönöm.

Szia!

Próbáld meg, hogy átállítod az órát automatikus frissítésre ;)
Egyrészt a legpontosabb időt kapod, másrészt nem szabadna, hogy ilyen előforduljon ;)
Avatar
kissdani
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:00:58
Készüléktípus: Galaxy S2 + N82 + Nexus 5
Tartózkodási hely: Püspökszilágy
Has thanked: 18 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia E 51 Dátum átállítódik

Hozzászólás Szerző: kissdani »

Lehet, hogy más telóknál is előfordul ez a probléma? :o
Mert ugyan ez van az N82 v31-es szoftjával!
Nokia N82 Black |v35.0.002|
Samsung Galaxy S2 | XXLPS | Resurrection-remix_ics_V2.6.1_AOKP-B40-4.0.4| Siyah v3.4.1 |

Samsung Galaxy TAB 8.9
Nexus 7 Gen II. 2013
Nexus 5
borocsik
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-02-23 hétf. 10:57:35
Készüléktípus: e51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E 51 Dátum átállítódik

Hozzászólás Szerző: borocsik »

borocsik írta:Sziasztok telcsi mágusok!Van egy olyan gondom,hogy sw frissítést rendben megcsináltam,de reggelente az ébresztés rendben megy (4.40-kor) de pont 30 percel késöbb megint riaszt (4.40-et)ír de a dátumot egy nappal előre álítja.Ha valakinek van valami tipje kérném adjon tanácsot.Előre is köszönöm.
Az a helyzet,hogy már megpróbáltam,leformáztam a mem.karit is újra raktam az sw,de amikor ébresztés van beállítva rá 30 percre egy napot előre ugrik.De azért köszi a tippet. :hmm2:
AxelF
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 11:34:02
Készüléktípus: N78
Has thanked: 11 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E 51 Dátum átállítódik

Hozzászólás Szerző: AxelF »

Sziasztok!

Frissen formázott 6120 Classic teló, Ownskines témával, semmi más telepítés és pénteken megáll a dátum, tehát nem lép át szombatra, sem a nap jelzés sem pedig a dátum (nap). Megoldás... :hmm2: ???
borocsik
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-02-23 hétf. 10:57:35
Készüléktípus: e51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E 51 Dátum átállítódik

Hozzászólás Szerző: borocsik »

borocsik írta:
borocsik írta:Sziasztok telcsi mágusok!Van egy olyan gondom,hogy sw frissítést rendben megcsináltam,de reggelente az ébresztés rendben megy (4.40-kor) de pont 30 percel késöbb megint riaszt (4.40-et)ír de a dátumot egy nappal előre álítja.Ha valakinek van valami tipje kérném adjon tanácsot.Előre is köszönöm.
Az a helyzet,hogy már megpróbáltam,leformáztam a mem.karit is újra raktam az sw,de amikor ébresztés van beállítva rá 30 percre egy napot előre ugrik.De azért köszi a tippet. :hmm2:

Sziasztok Nokiások!Senkinek nincs tipje,hogy mi lenne a gyógymód a dátum-ra?Sajnos nem oldódott meg a gondom.Köszi. :whaaa:

Nincs senki aki találkozott ilyen gondal?Ha csak egy nap van beállítva riasztásnak,semmi gond de munkanapok bekapcs után elő jön a fenti tünet független az idő beállításától.Választ aki tudja! :cry3:
borocsik
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-02-23 hétf. 10:57:35
Készüléktípus: e51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E 51 Dátum átállítódik

Hozzászólás Szerző: borocsik »

Sziasztok Nokiások.A dátum előre ugrássról annyit sikerült megtudnom,hogy ezt állítólag a régebbi SIM kártyák produkálják(chip),ha 5 évesek vagy annál idősebbek.Ha újjat kérsz a szólgáltatótól megoldódik a gond. :taps2:
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia E 51 Dátum átállítódik

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

borocsik írta:Sziasztok Nokiások.A dátum előre ugrássról annyit sikerült megtudnom,hogy ezt állítólag a régebbi SIM kártyák produkálják(chip),ha 5 évesek vagy annál idősebbek.Ha újjat kérsz a szólgáltatótól megoldódik a gond. :taps2:

és ez biztos :?2: nekem mondjuk új sim kártyám van...
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia óra/dátum problémák

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Nem semmi, hogy egy sim mennyi problémát okozhat... Nem is gondolná az ember... (ugye n95-nél is voltak gondok a régi simekkel... 10-es szoftverrel fagyogatott a teló)
Kép
Kép
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: Nokia óra/dátum problémák

Hozzászólás Szerző: sozs »

A 6120 Classic-on az ébresztés kikapcsolt állapotban, és a dátum ugrásra úgy néz ki megtaláltam a megoldást. Mióta a gyári témát használom és be van állítva automata frissítésre az idő, azóta (kipp-kopp) nem ugrik a nap, és kikapcsolt állapotban is működik a szundi funkció!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Szervíz”