Nokia 5800 szerviz

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
zulu07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-04-10 szomb. 17:23:41
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: zulu07 »

Hy!
Help plííz!
Hogy lehet a giroszkópot kalibrálni? 4 fokot csal jobbra.
Ebbe nincs patakvíz! :)
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Todo »

zulu07 írta:Hy!
Help plííz!
Hogy lehet a giroszkópot kalibrálni? 4 fokot csal jobbra.
Ebbe nincs patakvíz! :)
Tudomásom szerint a kalibrálásra nincs lehetőség!
karpatia30
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-12-05 hétf. 18:13:21
Készüléktípus: 5800
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: karpatia30 »

Sziasztok!

Mennyire bonyolult az 5800 mikrofonját cserélni? Vagy esetleg mi lehet a hiba ha nem hallani engem?
Köszönöm mindenkinek a válaszát előre is!
Sanya55
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010-06-24 csüt. 14:17:16
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Sanya55 »

Hello mindenkinek problémám megúsztattam a telefonomat a strandon betettem száradóba gépházba 1 estére... utána bekapcsolt reggel estére a xpress gomb folyamatosan világított másnapra a gombok nem igazán működtek vagy megcserélődtek és nem világítottak a ledek 3. nap hazahoztam lemerült feltettem töltőre de semmi azelőtt töltötte is simán hadset nem működött vagyis nem szólt hiába felismerte a teló hogy bedugtam.. tehát ma próbáltam meg tegnap kapcsolni aksi be kapcsolom bekacsol de ha kikapcsolom megint nem kapcsol be csak másnap...:( tehát ha kikapcsol akko nem tudom visszakapcsolna csak másnap hogy milehet vele nem tudom..:( valaki ha hasonlóan járt vagy tud valamit segitsen kérem szoftverfrissités megtörtén rá ment minden de mikor pooling phone van nem tudja felébreszteni a telót...
Nokia 5800 Xpress Music
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Sanya55 írta:Hello mindenkinek problémám megúsztattam a telefonomat a strandon betettem száradóba gépházba 1 estére... utána bekapcsolt reggel estére a xpress gomb folyamatosan világított másnapra a gombok nem igazán működtek vagy megcserélődtek és nem világítottak a ledek 3. nap hazahoztam lemerült feltettem töltőre de semmi azelőtt töltötte is simán hadset nem működött vagyis nem szólt hiába felismerte a teló hogy bedugtam.. tehát ma próbáltam meg tegnap kapcsolni aksi be kapcsolom bekacsol de ha kikapcsolom megint nem kapcsol be csak másnap...:( tehát ha kikapcsol akko nem tudom visszakapcsolna csak másnap hogy milehet vele nem tudom..:( valaki ha hasonlóan járt vagy tud valamit segitsen kérem szoftverfrissités megtörtén rá ment minden de mikor pooling phone van nem tudja felébreszteni a telót...
Szia!
Sajnos, nagy eséllyel mehet a kukába. Ugyanis a belekerült vizet hiába szárítottad ki, a szennyeződések, amik bekerültek vele, benne is maradnak. Aztán ezek szépen szétmarják a készülék belsejét. Egyet meg lehet próbálni. Szét kell szedni és alkohollal (denaturált szesz) a panelt óvatosan lemosni, aztán szétszedett állapotban kiszárítani és utána összerakni. De ne fűzz sok reményt hozzá.
These users thanked the author Walaki01 for the post:
Sanya55 (2013-06-25 kedd 13:46:32)
Rating: 2.63%
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Sanya55
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010-06-24 csüt. 14:17:16
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Sanya55 »

Szia!
Sajnos, nagy eséllyel mehet a kukába. Ugyanis a belekerült vizet hiába szárítottad ki, a szennyeződések, amik bekerültek vele, benne is maradnak. Aztán ezek szépen szétmarják a készülék belsejét. Egyet meg lehet próbálni. Szét kell szedni és alkohollal (denaturált szesz) a panelt óvatosan lemosni, aztán szétszedett állapotban kiszárítani és utána összerakni. De ne fűzz sok reményt hozzá.
Igen sajnos én is ugy gondolom hogy ez kuka lessz :( Köszi a hozzászólást!!
Nokia 5800 Xpress Music
Sanya55
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010-06-24 csüt. 14:17:16
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Sanya55 »

még 1 kérdés olyan denaturált szeszt hol tudnék venni? (1 próbát megér lehet)
Nokia 5800 Xpress Music
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Sanya55 írta:még 1 kérdés olyan denaturált szeszt hol tudnék venni? (1 próbát megér lehet)
A Háztartási boltokban kapható, 1 literes flakon, pár száz forint.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Szervíz”