Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
astroboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011-01-17 hétf. 20:24:57
Készüléktípus: nokia lumia 625
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: astroboy »

Budapest Arany Janos utcai Nokia care szervizben jofejek es korrektek. Ahogy lattam a tobbi ugyfellel is rendesen bantak ne hajtottak el oket a fenebe mint a West Endben (amelyik bolt mar be is zart, illetve atkoltozott szembe a vaci utra).
Fió
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-01-06 csüt. 20:41:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: Fió »

alig 2 hete vettem az 5230-asom, be is kellett adnom a westenddel szemben lévő szervízbe. bármikor bárhonnan telefonáltam úgy búgott mintha valami rádiójelet fogna. bevittem elég rendes pasas volt, másfél óra múlva menjek vissza megnézik. visszamentem, megy is a telefon a központba: alaplapi gond. elvileg 8-10 munkanapot mondott rá, kaptam egy cseretelefont is amit azért el is vártam. szóval eddig pozitív a dolog bár én már nem bízom semmiben majd meglátjuk.
Avatar
lipiN70
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:29:44
Készüléktípus: P8 Lite
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp\\XXII\XIII\XI.ker
Has thanked: 36 times
Been thanked: 79 times

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: lipiN70 »

Valamelyik nap voltam Budaörsön az Auchan-ban, és ott meg bezárt a Nokia.....
múlt: ericsson337>768>motorola3690>panasonicGD70>siemensC45>nokia3510i>3200>6230i>N70&6233>N958GB&3110C>E72&2700C>SGS&C5>Note I
pronto
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 17:31:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: pronto »

Sziasztok!

A hangszórót szeretném kicseréltetni, ehhez keresnék egy megbízható, gyors, pontos szervízt Budapesten.
A belvárosit (Arany János utcai) hívtam egész nap; de nem vették fel a telefont...
Egyéb tapasztalat, ötlet?
köszi
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: hjocco »

N97-est bevittem a szfvári t-pontba,(mielött lejár a gari)mert karcos lett a lencse gari cserére.A magyarázkodása az úrnak kitűnő volt,(még a Nokia szervizt is csak immel-ámmal tudta megmondani) mindenre hivatkozva (poros,miért használja neki túl drága stb)Mind ezért 40 percet kellett várni.(jegyautomata)Na de aztán csak megtaláltam a Nokia szakszervizt.Kedves hölgy fogadott,a karcon kívül még valami?kérdés után adott másik készüléket, elnézést kért és majd sms-ben értesít. Ekkor döntöttem el,hogy ezentúl csak Nokia kártya független telóm lesz ezentúl.A t-pont az Ady E.utcában a Nokiától kb 500 méterre van..
Egy hét sem kellett elkészült..
zohan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-02-27 vas. 12:54:31
Készüléktípus: N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: zohan »

Nálunk Debrecenben sajnos pont fordítva van, én már a T-Mobile szervizbe járok, sokkal korrektebb, precízebb, gyorsabb. Az itteni Nokia szerviz színvonala sokat romlott, az árak nagyon drágák, a kiszolgálás is hagy kívánni valót maga után finoman szólva, a fiúk nagyon lazák, nagyképűek, flegmák, ahogy mondani szokták ”átestek azon a bizonyos lovon”. Csak akkor jár oda az ember ha már nagyon muszáj. A nem garanciás telefonomat meg sem próbálták javítani, a csillag gomb néha nem működött, elküldtek vele egy sufni szervizbe, nem sikerült elérnem azt sem hogy legalább nézzék meg. Ez meglepő mivel a bejárati ajtó fölött egy nagy Nokia tábla áll és naivan azt hittem hogy legalább megnézik mi lehet a baja a Nokia telefonomnak a Nokia márkaszervizben. Az N97-esem is bevittem párszor, sokkal jobb nem lett, legutóbb amikor pénzért akarták megjavítani a garanciális telefonom akkor végleg átpártoltam a T szervizbe mivel ott szó nélkül megjavították, nem beszéltek mellé, nem akartak lerázni. A 6300-ám csillag gombjának is csak egy tisztítás baja volt, nem kértek pénzt a javításért. Ezek után marad a T szerviz, még szerencse hogy abból van kettő is, Nokia szervizből is lehetne kettő, talán jobb lenne a kiszolgálás.
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Én a Nyíregyháza Zrinyí Ilona utcai Nokia üzletbe vittem be a t-s nokia C7 emet, azzal hogy nem ismeri fel a számítógép, tv... usb kábelen keresztul, a hiba okát inkább nem írnám le... de bent hagytam vagy 2,5 órára a telomat, mert azt mondták hogy megnézik, de szerintem ugy hulyenek néztek, mert ok azt mondták hogy 10 bol 10 szer felismerte az ő gépük, de nekem és teljesen független gépeken se ismerte fel!!!
Ezután elmentem a tmobilhoz ott kiprobálta, még akkor amikor ott voltam és azt mondta hogy micro usb hibaja van, oké ott is hagytam megcsinálták és 1 hetig mukodott, most ujra bevittem és teljesen rendesek voltak megint, szo nélkul ujra kiprobálták, és naluk se volt jó. Még csere készuléket is adtak!!! erre az időre!!!
Nem tudom ahogy vissza olvastam, eddig csak keleten voltak ilyen huly..k, vagy keleten igy állnak hozzá!, remélem nem!!! Vagy csak a munka fáj nekik, mikor meg nincs (akkor azért sír/nak az emberek) :D :hmm2:
Egyébként szerintem azt se tudják, hogy mire képes egy ilyen okostelo, nekem E66 om is volt ahogy láthatjátok is, és én abból amit lehetett kihoztam belőle, hack, témahatások,..... + egyéb apróságok... ;)
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Sziasztok!

Ennyit ér a nagy NOKIA szervíz... 2 szer vittem be mert nem ismeri fel a sz.gép usb-n keresztűl és most a 4. ik napon semmi, nem csinál! :hmm2:
Most befogom vinni 3. jára is, ez már kezd idegesítő lenni hogy már kb. 1-2 nappal a kiadás után is jelentkeztek az első hibák!
(A tmobilos meg nem ért hozzá, ezért küldik el a gyártóhoz!) ;)
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

Győr:
Múlthét szombat délelőtt bevittem az N97 minimet, mert bemondta az unalmast az érintője. Mondtam a csajnak, hogy mi a baja, erre Ő: "Igen, még valami?"
Hát akkor mondom a hangszóró telefonáláskor recseg, meg már többen panaszkodtak, hogy rosszul hallanak (eléggé el van kopva a bill.zár/oldó gomb, azt nem cserélik,mert kopásra nincs garancia. Kérdezte azt is, hogy az adatokat lementsék-e: Nem. Felírt mindent, azt mondta hétfőre kész van. Hétfő délután már jött is az SMS hogy átvehetem a leadott készüléket.
Ma voltam el érte, kaptam rá új kijelzőt, gondolom azzal együtt van a hangszóró meg az érintőpanel. Frissítették (még nem a PR2-re :D ), mást nem vettem észre.
Visszakértem a régi kijelzőt a fólia miatt (Invisibe Shield), de azt sajnos nem tudtam megmenteni.
Korrektek, gyorsak, precízek voltak. Csak ajánlani tudom Őket! :taps4: :up:
mhkem
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 18:37:17
Készüléktípus: n8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: mhkem »

Sziasztok!

Az N8-as telóm most 4. hete van a NOKIA központi szervizben. Kétszer küldték vissza, hogy megcsinálták, én harmadszor küldtem neki vissza, hogy nem jó! Most pont egy hete van legutoljára náluk főpanel cserével. A hiba napsütésben, kültéren, főleg ellenfényben a képernyő hívás kezdeményezésnél, fogadásnál elsötétül és csak a hardveres gombok nyomkodásával lehet a képernyőt újra kivilágosítani. A teló közben dolgozik a háttérben. Kétszer kétféle szenzort kicseréltek benne, egyik alkalommal a fényérzékelő szenzort is. A hiba semmit sem változott. Ma azzal hitegetett a reklamációs osztály, hogy legyek türelemmel, meg különben is 15 munkanapig (3 hét) is benntarthatják a telót javítás címén. Tehát ha kihasználják ezt az időt, akkor már 6 hete nem lesz készülékem!!! Felháborít ez a hozzáállás az ügyfélhez, akinek lassan egy hónapja nélkülöznie kell a több mint 100.000 Ft-os telefonját! Egy igazi ügyfélközpontú cégnek már sűrű bocsánatkérések közepette csereutalványt kellett volna biztosítani az ügyfél részére, hogy a cég még megmaradt apró renoméja helyreálljon! De nem, csak hitegetnek, ígérgetnek, sajnálkoznak ! Eljutottam oda, hogy N8 volt az utolsó NOKIA telefonom! Elvesztettek egy több mint 10 éve, a márkához hűséges ügyfelet. Nem bízom már a NOKIA-ban, sőt a készülékeinek műszaki színvonalában sem.
Egyébként ez a telefon, amit szervizbe adtam, már egy cserélt készülék, mert az eredetit 1 napos korában cseréltetni kellett! Konkrétan nem lehetett vele telefonálni, mert minden hívás fogadáskor és indításkor újraindult. Most meg ez!! Szar az egész! Mások is hasonlóképpen jártak az első napokban az ismerőseim közül. Valakinek nem is lehetett bekapcsolni a készülékét. Én hülye meg eddig mindenkinek csak ajánlgattam a telefonjaikat. Hát ennek most vége! Aki ilyen telefon vásárlásán gondolkozik, az komolyan gondolkodjon el rajta, hogy megéri-e neki! Ez már nem az a NOKIA ami régen volt.
Persze biztos vannak olyanok, akik nagyon szerencsések és minden jó a telefonjukon, azok használják örömmel, és minden este mondjanak el egy imát, hogy ne romoljon el soha! Nekem elég volt, a következő telefonom nem ilyen lesz! :sad:
Elnézést kérek mindenkitől, nem akartam rombolni a fórum szakmai jellegét, de ezt muszáj volt kiírnom magamból, hátha egy Nokiás felső vezető olvassa ezt egyszer, és elgondolkozik, hogy valamit másképp kellene csinálni.
Ui: Eddig 3 délutánomba és 300km-be került a Nokia szervizbe utazgatás. Még egy 100km, hogy elvileg a "végleg?" elkészült telefonért elmenjek. :angry:
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Szervíz”