Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Lila kijelző

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Taylor írta:
MrAngelo írta:Üdv

Tegnap leveleztem egy jót a Nokiával mert meghalt a hátsó hangszóróm. Illetve szólt csak sistergett.
Megírtam nekik, hogy hallottam a lila kijelzős problémákról (meg a fogyasztóvédelmet is emlegettem) nem volt energiám visszavinni ez miatt, viszont így muszáj volt és ha már hangszórót cserélnek akkor kijelzőt is szeretném cseréltetni.
Írták, hogy egy kivizsgálásra beküldik a központba ha leadom a veszprémi Nokia Care-ben. Azt írták, hogy értesítették őket és a telefonom 'kiemelt kezelésben részesül' :smartass:
Be is vittem majd a szervizes srác mikor hátulról meghallotta hogy a lila kijelzőről beszélek a 'pultossal' kijött és mondta, hogy itt is tudják javítani, így nem kell heteket várnom, lehet, hogy holnapra (azaz mára) kész. Mondtam, hogy kétségeim vannak ezt illetően mert olvastam már ezt-azt a lilaságról. Készségesen (és láthatóan hozzáértően) közölte, hogy mára már megszűntek ezek a gondok, a Nokia nem kap több hibás kijelzőt.

Végeredmény: Ma jön az SMS, hogy kész a telóm, bemegyek, kipróbálom, HIBÁTLAN! 1 azaz egy nap alatt! :taps1: :taps2: :taps4: :lol3:

Tehát eddig még mindig CSAK POZITÍV tapasztalatom van a Nokia szervizzel! Hajrá Veszprém Léólé! :mrgreen:


Ez igen! Gratula! Az élményedet megoszthatnád a honlapomon lévő ezen cikkén. :) :up:

Igen ! Nekem is új fejlesztésű kijelzőt raktak bele! Legalább is azt mondták,és a jegyzőkönyvben is ez van írva! :taps2:
sadboy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010-03-24 szer. 06:10:46
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: sadboy »

Hello aki teheti a győri Nokia minta boltba ne vigyen telefont szervizre, negyedszer küldtem vissza a lila kijelzős telefonomat a központi szervizbe, a győri Nokia mintaboltba úgy akartak meggyőzni a telefonom hibátlanságáról hogy egy olyan telefonhoz hasonlították a telefonomat, ami elmondásuk szerint gyengébb kijelző fényerőnél LILUL tehát ugyanolyan hibás mint az én készülékem. Véleményem szerint a kijelzőnek semmilyen körülmények között sem szabadna LILULNIA!! Így megkérdőjelezhető az ott dolgozók szakértelme. Szerintük minden N8-asnak lila a kijelzője csak a fényerőt kell állítgatni és akkor nem lila egyszer már vesztem össze az ottani szervizessel ezen. Meg arra hivatkoztak mivel az a telefon még nem volt szervizbe amihez hasonlították az enyémet biztos jó a kijelzője :duhos2: na ekkor már majdnem megkérdeztem hogy ti tényleg ilyen hülyék vagytok?
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: apaszka »

sadboy írta:Hello aki teheti a győri Nokia minta boltba ne vigyen telefont szervizre, negyedszer küldtem vissza a lila kijelzős telefonomat a központi szervizbe, a győri Nokia mintaboltba úgy akartak meggyőzni a telefonom hibátlanságáról hogy egy olyan telefonhoz hasonlították a telefonomat, ami elmondásuk szerint gyengébb kijelző fényerőnél LILUL tehát ugyanolyan hibás mint az én készülékem. Véleményem szerint a kijelzőnek semmilyen körülmények között sem szabadna LILULNIA!! Így megkérdőjelezhető az ott dolgozók szakértelme. Szerintük minden N8-asnak lila a kijelzője csak a fényerőt kell állítgatni és akkor nem lila egyszer már vesztem össze az ottani szervizessel ezen. Meg arra hivatkoztak mivel az a telefon még nem volt szervizbe amihez hasonlították az enyémet biztos jó a kijelzője :duhos2: na ekkor már majdnem megkérdeztem hogy ti tényleg ilyen hülyék vagytok?
Őket nem ismerem! Én a Fehérváriakat csak! De ők semlegesek voltak,mert az elején 2 kijelzőt beleraktak,de mind lila volt,aztán mindig egyből felküldték a központiba! A sok küldözgetésnek egy nagy,és egy kicsi sérülés lett az eredménye! Kép De ha elakarom majd adni veszek rá újat! Nokia szervizbe nem viszem többé! Ja és ez az utolsó Nokiám is! :whistle:
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Beindult a melóhelyen a telefon javítás,mióta egy volt Nokiás szervizes jött oda dolgozni. Ez egy Lumia 800 as sarkára esés előtt! .Szerviz 45 öt mondott a csaj 35 ért cserélte egy öregnek. 25 a kijelző! :lol: Kép
Kép
3 perc az egész! :taps2:
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: nsee »

Jó az órabére! ;) :yes:
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Fulton
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2010-11-04 csüt. 07:43:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: Fulton »

nyíregyházi szerviz

mennyit ér? egy kalap ....kb

nokia 6500 slide, bevittem kijelző csere miatt, mikor megkaptam otthon látom hogy a billentyüzet része ki van törve, szó szerint ki lehetett hajtani néhány szétnyitás után már bele is akadt, nem figyelsz oda simán kitöröd.

Nokia n97 minibill zár gomb letört, meg a töltéssel voltak gondok, hol töltött hol nem. Bevittem, kész lett, értemegyek a klaviatura bill-em burkolata vált szépen felfele, szintén pár nap mulva mutatta magát, mivel a régit trehány módra visszaragasztották, jam és kaptam egy új töltőt. Amire emlékszem hogy ekkor mát fura sipoló hangot adott a töltőm mikor töltött...(majd ide visszatérek)megint vissza kellett vinnem vonatozás séta stb...hogy normálisan csinálják meg a bill fedelet. Ok.

Később a hangszórója krepált be ahol hallom a hivót, beviszem cserélik, boltban néztem elsőre jónak tünt, de otthin élesben egyszerűen nem lehetett érteni a másik félt, mintha folytottan beszéltek volna, hangereje 0 utcán már nem is érttetted. Azt hozzátszem a kijelző alatt fekete foltok (piszok) jelent meg pár db...nagyon bosszantó volt rajta látni. Visszavittem megint , beküldték a központi szervizbe visszajött hálisten megcsinálták +kaptam egy új előlapot és piszok sem volt már alatta. Na mondom veszünk egy új aksit mert fura dolgokat csinál a mostani, full töltöttségről hirtelen kb 3 óra mulva leesik pittyegőre..megint rakni kelll töltőre úgy hogy hozzá sem nyúlok. Bemegyek a boltba, megveszem az eredeti nokia aksit, berakom feltöltöm és meglepve tapasztalom ezzel is csak annyit bír.:s hivogattam szervizeket és kiderült beszélgetés alapján valszeg azért sipol a töltőm mert zárlatos a készülékem, és leszívja az aksit. Na most miótta sipol? Miótta kijött a szervizből, akkor sztem ott mikor szétszedték elbarmolhattak valamit. Arra nem emlékszem mikortól merült ennyire, de arra igen mikortól sipolt. és egyik szervizes mondta hogy találkozott már ulyennel ott azért volt a sipoló, sercegő hang mert bizony zárlatos volt.Most hogy multhéten lejárt a garancia ugye.... 8500 ft bevizsgálják nekem, ráadásul a szervizes azt mondta, ha az amire gondol akkor olyan 40e az alkatrész. Használtan a készülék 25e. Hát ez az én kis Nokia imádott történetem. Többet nem lesz nokiám! Az bizisten. A készülékkel is csak bajok voltak...
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Fulton írta:nyíregyházi szerviz

mennyit ér? egy kalap ....kb

nokia 6500 slide, bevittem kijelző csere miatt, mikor megkaptam otthon látom hogy a billentyüzet része ki van törve, szó szerint ki lehetett hajtani néhány szétnyitás után már bele is akadt, nem figyelsz oda simán kitöröd.

Nokia n97 minibill zár gomb letört, meg a töltéssel voltak gondok, hol töltött hol nem. Bevittem, kész lett, értemegyek a klaviatura bill-em burkolata vált szépen felfele, szintén pár nap mulva mutatta magát, mivel a régit trehány módra visszaragasztották, jam és kaptam egy új töltőt. Amire emlékszem hogy ekkor mát fura sipoló hangot adott a töltőm mikor töltött...(majd ide visszatérek)megint vissza kellett vinnem vonatozás séta stb...hogy normálisan csinálják meg a bill fedelet. Ok.

Később a hangszórója krepált be ahol hallom a hivót, beviszem cserélik, boltban néztem elsőre jónak tünt, de otthin élesben egyszerűen nem lehetett érteni a másik félt, mintha folytottan beszéltek volna, hangereje 0 utcán már nem is érttetted. Azt hozzátszem a kijelző alatt fekete foltok (piszok) jelent meg pár db...nagyon bosszantó volt rajta látni. Visszavittem megint , beküldték a központi szervizbe visszajött hálisten megcsinálták +kaptam egy új előlapot és piszok sem volt már alatta. Na mondom veszünk egy új aksit mert fura dolgokat csinál a mostani, full töltöttségről hirtelen kb 3 óra mulva leesik pittyegőre..megint rakni kelll töltőre úgy hogy hozzá sem nyúlok. Bemegyek a boltba, megveszem az eredeti nokia aksit, berakom feltöltöm és meglepve tapasztalom ezzel is csak annyit bír.:s hivogattam szervizeket és kiderült beszélgetés alapján valszeg azért sipol a töltőm mert zárlatos a készülékem, és leszívja az aksit. Na most miótta sipol? Miótta kijött a szervizből, akkor sztem ott mikor szétszedték elbarmolhattak valamit. Arra nem emlékszem mikortól merült ennyire, de arra igen mikortól sipolt. és egyik szervizes mondta hogy találkozott már ulyennel ott azért volt a sipoló, sercegő hang mert bizony zárlatos volt.Most hogy multhéten lejárt a garancia ugye.... 8500 ft bevizsgálják nekem, ráadásul a szervizes azt mondta, ha az amire gondol akkor olyan 40e az alkatrész. Használtan a készülék 25e. Hát ez az én kis Nokia imádott történetem. Többet nem lesz nokiám! Az bizisten. A készülékkel is csak bajok voltak...
Sajnos ez valóban így van velük! :oops:
szaszajani
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014-05-15 csüt. 10:57:55
Készüléktípus: Nokia Lumia 610
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: szaszajani »

Kaposváron a Nokia márkabolt és szerviz már régen elköltözött a József Attila 2-ből. Nem volt kiírva a régi helyen hogy hová. Az interneten is még mindenhol a régi cím szerepel. Nem ártana frissíteni az oldalakat! Ha valakit érdekel, a Honvéd utca 4-ben van most az üzlet a volt DÓMUSZ áruházzal szemben /most kínai bolt/ ahol van parkolási lehetőség is. Én is csak véletlenül tudtam meg a címet. Felhívtam a pécsi üzletet és ők segítettek és mint kiderült, a kaposvári is hozzájuk tartozik. A kiszolgálás Kaposváron teljesen korrekt, az eladó segítőkész. Szeretek oda járni, igaz csak akkor megyek ha valami gond van a telefonommal.
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: nsee »

szaszajani írta:Kaposváron a Nokia márkabolt és szerviz már régen elköltözött a József Attila 2-ből. Nem volt kiírva a régi helyen hogy hová. Az interneten is még mindenhol a régi cím szerepel. Nem ártana frissíteni az oldalakat! Ha valakit érdekel, a Honvéd utca 4-ben van most az üzlet a volt DÓMUSZ áruházzal szemben /most kínai bolt/ ahol van parkolási lehetőség is. Én is csak véletlenül tudtam meg a címet. Felhívtam a pécsi üzletet és ők segítettek és mint kiderült, a kaposvári is hozzájuk tartozik. A kiszolgálás Kaposváron teljesen korrekt, az eladó segítőkész. Szeretek oda járni, igaz csak akkor megyek ha valami gond van a telefonommal.
Köszi az információt!
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Szervíz”