Nokia panaszok

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
Svelder
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-10-18 hétf. 11:19:15
Készüléktípus: nokia E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: Svelder »

küldtem egy smst anyám mobiljáról a sajátomra, semmi gond vele. csak az én simemmel van vmi. vagy esetleg az előfizetés? most léptem át egy másik csomagba nemrég, de előtte is voltak gondok néha úgy emlékszem. :S
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: Todo »

Svelder írta:küldtem egy smst anyám mobiljáról a sajátomra, semmi gond vele. csak az én simemmel van vmi. vagy esetleg az előfizetés? most léptem át egy másik csomagba nemrég, de előtte is voltak gondok néha úgy emlékszem. :S
Tarifacsomag váltásnál nem szokott ilyen probléma lenni (váltottam már néhányszor és nálam nem volt) én inkább a simre gyanakszom! Szerintem vidd be a szolgáltatohóz és cseréltesd ki!
Svelder
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-10-18 hétf. 11:19:15
Készüléktípus: nokia E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: Svelder »

köszi a helpet, majd holnap beviszem megnézetni, de ha sim gond van újat kell vennem? vagy adnak ingyen? :)
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: Macika »

leeman írta:Sziasztok,kaptam egy E52-es telót,T-Mobileos,viszont ha belerakom a kártyát csak segélyhivásokara képes.
Egy szolgaltató csak a sim kártyát vagy a készüléket is tudja tiltani?
Ha függetelnitem a telót akkor elvileg mennie kell,nem?
Előre is köszönöm a segitséget,remélem jó helyre irtam a hozzászólást!
Az kérlek szépen, tiltott készülék, valószínűleg számlanemfizetés miatt.
Ez nem függ össze a függetlenítéssel, azon kívül az E52-t függetleníteni nem tudod otthon, legolcsóbban 6-7e Ft-ért lehet, spéci cuccokkal.
De ha ki is fizetnéd érte ezt az összeget, akkor sem fog menni, mert nem a függőség a lényeg, hanem az IMEI alapú tiltás.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: Todo »

Svelder írta:köszi a helpet, majd holnap beviszem megnézetni, de ha sim gond van újat kell vennem? vagy adnak ingyen? :)
Ha hibás a sim akkor ingyen cserélik! Ha 2 évnél öregebb akkor szintén ingyenes a csere (én is akkor cseréltettem amikor meglett a c7, mert ezek az új ketyerék nem nagyon csipik az öreg simeket és ingyen cserélték)!
"A Szolgáltató az előfizetői (SIM-) kártyát az Előfizetőnek fel nem róható okokból
bekövetkezett meghibásodása, használhatatlanná válása esetén díjmentesen kicseréli."
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Svelder írta:nem volt semmi, másik telómban is kipróbáltam azon se küldi el. ak ez hálózat vagy előfizetés probléma??
Bár a Telenoros szokásokat nem ismerem, de nekem volt anno hasonló gondom a T-Mobilenál. Felhívtam a 1430-at és elmondtam a gondomat. Azt mondták várjak 2-3 percet, miután megszakítottam a beszélgetést, aztán kapcsoljam ki, majd be a telót, mert küldenek rá egy SIM frissítést, ami az újraindítás után fog működésbe lépni. Valóban az újraindítás után, rendeződött a probléma és azóta sem jött elő.
Érdeklődd meg a Telenor ügyfélszolgálaton, hátha ott is van ilyen lehetőség! ;)
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Todo írta:
Svelder írta:köszi a helpet, majd holnap beviszem megnézetni, de ha sim gond van újat kell vennem? vagy adnak ingyen? :)
Ha hibás a sim akkor ingyen cserélik! Ha 2 évnél öregebb akkor szintén ingyenes a csere (én is akkor cseréltettem amikor meglett a c7, mert ezek az új ketyerék nem nagyon csipik az öreg simeket és ingyen cserélték)!
"A Szolgáltató az előfizetői (SIM-) kártyát az Előfizetőnek fel nem róható okokból
bekövetkezett meghibásodása, használhatatlanná válása esetén díjmentesen kicseréli."
Ez csak és kifejezetten az előfizetős SIMekre érvényes. Ha viszont egy feltöltős, (Dominó stb) SIMet akarsz cseréltetni, úgy, hogy a telószámod maradjon, valamint a rátöltött pénzed se vesszen el, az 4000, azaz négyezer forint. :angry:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: Damir »

Walaki01 írta:
Todo írta:
Svelder írta:köszi a helpet, majd holnap beviszem megnézetni, de ha sim gond van újat kell vennem? vagy adnak ingyen? :)
Ha hibás a sim akkor ingyen cserélik! Ha 2 évnél öregebb akkor szintén ingyenes a csere (én is akkor cseréltettem amikor meglett a c7, mert ezek az új ketyerék nem nagyon csipik az öreg simeket és ingyen cserélték)!
"A Szolgáltató az előfizetői (SIM-) kártyát az Előfizetőnek fel nem róható okokból
bekövetkezett meghibásodása, használhatatlanná válása esetén díjmentesen kicseréli."
Ez csak és kifejezetten az előfizetős SIMekre érvényes. Ha viszont egy feltöltős, (Dominó stb) SIMet akarsz cseréltetni, úgy, hogy a telószámod maradjon, valamint a rátöltött pénzed se vesszen el, az 4000, azaz négyezer forint. :angry:
Akkor is, ha nem a te hibádból nem jó a kártya? :shock:
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Damir írta:
Akkor is, ha nem a te hibádból nem jó a kártya? :shock:
Sajna ez őket nem érdekli. Konkrétan, amikor megvettem az 5800-mat, én is ki akartam cserélteni a SIMet szám megtartásával. 7 éve használom, kiszolgált 3 telót, tehát úgy gondoltam időszerű a csere. Ekkor közölték velem, hogy ennyi az ára. :crazy:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: Damir »

Walaki01 írta:
Damir írta:
Akkor is, ha nem a te hibádból nem jó a kártya? :shock:
Sajna ez őket nem érdekli. Konkrétan, amikor megvettem az 5800-mat, én is ki akartam cserélteni a SIMet szám megtartásával. 7 éve használom, kiszolgált 3 telót, tehát úgy gondoltam időszerű a csere. Ekkor közölték velem, hogy ennyi az ára. :crazy:
Na várj, az nem ugyanaz. Ha a SIM nem működik megfelelően az új telóban, akkor ingyen cserélik. Tudom, én is cseréltetni akartam (dominós vagyok), és azt mondták a boltban, hogy csak úgy lehet ingyen, ha azt írják, hogy nem működik megfelelően. ;)
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Szervíz”