N96 hatalmas probléma!

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: N96 hatalmas probléma!

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

moco írta:
N96(N) írta:nem tom a biztonsági kodot:LOLLLLL:D
a telóé 12345
ez benne is van a telefon leírásában amit adtak hozzá! el kéne olvasni egyszer legalább :D
Te elolvastad? :P

Formázni a memória menüpontban lehet.
N96(N)
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-08-15 szomb. 09:52:25
Készüléktípus: N96
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N96 hatalmas probléma!

Hozzászólás Szerző: N96(N) »

formáás ujrainditás minden és nem jo! Akkor?
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: N96 hatalmas probléma!

Hozzászólás Szerző: moco »

MrAngelo írta:Te elolvastad? :P
én az enyémeket el (N82 és 5800)
bocs, de az n96-é valahogy nem érdekel, csak tippet adok és segíteni próbálok. de nyugodtan beszállhatsz MrAngelo a segítség nyújtásba
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: N96 hatalmas probléma!

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

moco írta:
MrAngelo írta:Te elolvastad? :P
én az enyémeket el (N82 és 5800)
bocs, de az n96-é valahogy nem érdekel, csak tippet adok és segíteni próbálok. de nyugodtan beszállhatsz MrAngelo a segítség nyújtásba
Én nem olvastam el egyiket se úgyhogy nem tudok segíteni. :smartass:
Komolyra fordítva, tényleg nem tudok segíteni. Ha formázás után, kártya nélkül se jó, akkor legalább 90% hogy nem lehet mit tenni szervízen kívül. Ha garanciális, vidd vissza! Ha nem, akkor gondold meg.
Régebben olvastam hogy az N96 elég bugos. De azért ez már sajnos nem nevezhető bugnak, inkább hatalmas hibának!
Szomorú.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: N96 hatalmas probléma!

Hozzászólás Szerző: Macika »

N96(N) írta:formáás ujrainditás minden és nem jo! Akkor?
Akkor van még egy lehetőséged, elhozod hozzám, hátha én meg tudom csinálni, szervizbox-szal, szervizkábellel.
Ám sajnos itt az ingyenességnek már vége van...

Ha nincs több ötleted, akkor keress PÜ-ben!
Avatar
bobomacleod
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009-08-18 kedd 19:54:59
Készüléktípus: n86
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N96 hatalmas probléma!

Hozzászólás Szerző: bobomacleod »

nekem van egy ötletem.ADD EL a :censored: azt a fost.Mindegy mennyit bux rajta.Add el. Én is megvettem anno.Bakker meg is bántam rendesen.Még a nokiát is elküldtem a :censored: , hogy hogy lehet ilyen sz@rt csinálni ennyi pénzért.1 hónapig volt meg.Hál'istennek csak 3 rugót buktam rajta.
N86-ot vegyél. Az pöpec mint állat.

a hozzászólásodat kidekoráltam. káromkodást kérjük mellőzni, vagy helyettesíteni szmájlival. köszi. moco
kukinyo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 15:46:13
Készüléktípus: Medion P4502 [Op3ndott]
Has thanked: 21 times
Been thanked: 4 times

Re: N96 hatalmas probléma!

Hozzászólás Szerző: kukinyo »

bobomacleod írta:1 hónapig volt meg.Hál'istennek csak 3 rugót buktam rajta.
OFF
Hozzám képest jól jártál.Én 2 hónapig stresszbe éltem,(még alkoholista is lettem bánatomban ez idő alatt(droghoz nem nyúltam :) ))hogy hogy vehettem ilyen sz@rt.Két hónap tesztelgetés,próbálkozás,bosszankodás után úgy a falhoz csaptam hogy atomjaira hullott.Ráadásul a kutya(angol bulldog) azt hitte játszom vele és elszaladt az alaplappal amit 1 perc rágcsálás után ugye gondolod milyen állapotban találtam meg.
OFF vége
Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának.
Avatar
bobomacleod
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009-08-18 kedd 19:54:59
Készüléktípus: n86
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N96 hatalmas probléma!

Hozzászólás Szerző: bobomacleod »

Akkor te tényleg nem jártál jól vele :D Én stupid eladtam anno a jó kis N95-öm, hogy vegyek egy ilyet.Az volt a szerencém hogy már én is jó árba vettem igy árulni is jó áron tudtam.Végül eltudtam adni egy frankó N82-ért meg kpért.So, hál'istennek tényleg olcsón megúsztam.
caprhyne
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-04-13 kedd 06:02:54
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N96 hatalmas probléma!

Hozzászólás Szerző: caprhyne »

SZIASZTOK!

Tegnap vettem egy Nokia N96-ost, függetlenül. Mint utólag kiderült, eredetileg a készülék Vodás volt. (értsd: Live menü van benne)
A Nokia eredetileg már nem rakta bele gyárilag az Internettelefon szoftvert (csak a SIP beállítások van meg benne), mint az N95-be vagy az E51-be, a Voda meg egyenesen letiltotta benne a VoIP hívásokat is, így a Skype-pal és a Fringgel sem lehet VoIP hívást kezdeményezni - sem 3G-n, sem Wifi-n keresztül. Illetve a VoIP hívásokhoz szükséges SIP VOIP SETTINGS program sem települ fel rendesen a telóra, amit a Nokia hivatalos oldaláról lehet letölteni (ami érthető is, mert a Vodának nem érdeke a VoIP hívások engedélyezése. Na jó, de miért nem hirdeti, hogy letiltotta a VoIP-ot a készüléken?)

Próbáltam frissíteni a telefon szoftverét is, de a Nokia Szoftverfrissítő azt írta, hogy "az ön mobilszolgáltatója nem egedélyezte a szoftverfrissítést az ön készülékén", így frissítést sem lehet rajta eszközölni, a HARD RESET és a SOFT RESET pedig nem oldotta meg a problémát, mert ugyanaz a Vodás szoftver jött vissza a telóra, és már a wifi sem akar csatlakozni azóta.

Szerintetek egy Nokia Szervizes szoftvercsere megoldaná a VoIP-os problémát? Mennyiért csinálhatják a szervízben a szoftverfrissítést és mennyi lehet az átfutási ideje? Esetleg tud valaki megoldást a VoIP probléma megoldására?
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: N96 hatalmas probléma!

Hozzászólás Szerző: ferret »

Tegyél fel rá egy unbranded szoftvert így: viewtopic.php?f=64&t=40

Legközelebb ne pirossal írj, főleg nem az egész hsz-t! Anélkül is észrevesszük.
Kép Kép
Válasz küldése

Vissza: “Szervíz”