A nagy szervizes topik

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
power1111
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010-02-09 kedd 14:06:03
Készüléktípus: n85
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: power1111 »

Hello mindenkinek ..... aki tud legyen szíves segítsen, egy nokia E52 van a tesómnak, lemerült és az óta nem kapcsol be... ha ráteszem a töltőre akkor se csinál semmit nem tölt ! a batrit lemértem 0,00 V -ot mutat és ha a batri nincs benne akkor a telefon eléggé melegedik ... szervizbe még nem érkeztük elvinni sajnos . ha valaki tud valami ötletet kérem segítsen köszönöm !
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

power1111 írta:Hello mindenkinek ..... aki tud legyen szíves segítsen, egy nokia E52 van a tesómnak, lemerült és az óta nem kapcsol be... ha ráteszem a töltőre akkor se csinál semmit nem tölt ! a batrit lemértem 0,00 V -ot mutat és ha a batri nincs benne akkor a telefon eléggé melegedik ... szervizbe még nem érkeztük elvinni sajnos . ha valaki tud valami ötletet kérem segítsen köszönöm !
Végfokhiba. Sajnos az E52-esek közel 20%-a ilyen - gyári - hibás...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
martin2002
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014-11-24 hétf. 17:30:04
Készüléktípus: E series E71
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: martin2002 »

Sziasztok!

Van nekem egy Nokia E71-em amit a bátyámtól kapam de pár hónappal ezelőtt elment a hang róla és a kristóf nevű másik bátyám azt mondta hogy kontakt hibás meg a gombsor is tönkrement a felső része :(
A hangszórómat hogyan lehet megjavítani.Segítsetek kérlek titeket! ;)
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

martin2002 írta:Sziasztok!

Van nekem egy Nokia E71-em amit a bátyámtól kapam de pár hónappal ezelőtt elment a hang róla és a kristóf nevű másik bátyám azt mondta hogy kontakt hibás meg a gombsor is tönkrement a felső része :(
A hangszórómat hogyan lehet megjavítani.Segítsetek kérlek titeket! ;)
Nem biztos, hogy a hangszóró hibásodott meg, ha a billentyűzet is hibás, akkor sokkal inkább beázás, nedvesség bekerülése a házba történhetett.
Ez szinte biztos, hogy nem hangszórócserével, hanem alaplapcserével gyógyítható.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
power1111
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010-02-09 kedd 14:06:03
Készüléktípus: n85
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: power1111 »

Macika írta:
power1111 írta:Hello mindenkinek ..... aki tud legyen szíves segítsen, egy nokia E52 van a tesómnak, lemerült és az óta nem kapcsol be... ha ráteszem a töltőre akkor se csinál semmit nem tölt ! a batrit lemértem 0,00 V -ot mutat és ha a batri nincs benne akkor a telefon eléggé melegedik ... szervizbe még nem érkeztük elvinni sajnos . ha valaki tud valami ötletet kérem segítsen köszönöm !
Végfokhiba. Sajnos az E52-esek közel 20%-a ilyen - gyári - hibás...
Köszönöm macika a válaszodat :)
fater69
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010-12-14 kedd 06:00:09
Készüléktípus: Nokia 5230
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: fater69 »

Sziasztok!
Nokia Lumia 530 szervizelésével foglalkozik valaki? Romániában ajándékba vásárolt, Vodafon függő készülék nem megy a magyar Vodafon kártyával. Lehet vele kezdeni valamit?
Köszi!
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: sozs »

Igen. Román szolgáltatónál kell kérni a függetlenítést pénz fejében. A többi illegális, ezért a fórumon nem foglalkozik senki vele nyíltan! Vagy fél legálisan gsm boltba függetleníted, úgy 3-5000 Ft-t körül.
Amúgy nem tudom miből gondoltátok, hogy mert Vodafone kint akkor itthon is jó? Minden szolgáltatónak van nemzetközi kódja, így attól, hogy ua. a szolgáltató a függés miatt ugye nem azt a kódot kéri a simtől.
fater69
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010-12-14 kedd 06:00:09
Készüléktípus: Nokia 5230
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: fater69 »

Köszönöm a válaszod!
Amúgy nem én vettem a készüléket, hanem korosabb ismerősök... Csak a probléma jutott már el hozzám. Gondoltam, hogy csak ez lesz a megoldás,amit írtál, de azért kértem tanácsot, hogy biztos legyek a válaszban.Ami meg nem legális, azt meg nem szeretem. :yes:
Üdv.
kattamaki89
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013-10-21 hétf. 22:02:09
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: kattamaki89 »

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot illetve segítséget kérni.
A problémás telefon egy Samsung Galaxy SIII. Az utcán csatornára lett ejtve és a képernyője betört. PC-re dugva "felismeri" a szgép, jelzi az intézőben, hogy GTxxx típus, de nem enged be a memóriába, hogy kiszedhető legyenek a fontos dolgok. Egyedül bluetooth-on lehet vele vele kommunikálni, nevezetesen a fülessel zenét hallgatni, számot váltani, hangerőt változtatni. KIES sem ismeri fel.

Természetesen a garancia nem rég járt le, ahogy az kell. A telefon saját tulajdon, nem lopott, nem maszek GSM-ben szerzett.

Köszönettel:
kattamaki89
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Nézz be az off topicba van ott 2 program ami erre valo A kijelző cserét meg Macika megoldja neked ha szeretnéd.
Skyp: kukuc-
Válasz küldése

Vissza: “Szervíz”