A nagy szervizes topik

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: sozs »

OFF!
Volt olyan telefon amin cseréltek flexi kábelt (Samsung E250), és 2-3 hó után ismét tönkrement. (gondolom után gyártott volt) Azóta nem részesítek előnybe csúszkás mobilt, vagy érintős (eddig nem volt kijelző gondom, családba van 4 tapi telefon, 3 típussal, 2 gyártótól) vagy hagyományos jöhet nekem szóba.
ON!
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Sziasztok!

Van egy SIM kártyám, ami mosás dacára kicsit "instabil" müködésü lett, meg kell mozgatni, mert néha nem érzékeli a telefon.

Viszont uj telefont veszek, amihez MicroSIM szükséges. A kérdésem az lenne, hogy a T-Mobilenál beveszik-e a sérült kártyát, és kicserélik-e nekem ingyen MicroSIM-re? 5 éve vagyok feltöltőkártyás.
Előre is köszönöm!;)
Kép
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

skyrush7 írta:Sziasztok!

Van egy SIM kártyám, ami mosás dacára kicsit "instabil" müködésü lett, meg kell mozgatni, mert néha nem érzékeli a telefon.

Viszont uj telefont veszek, amihez MicroSIM szükséges. A kérdésem az lenne, hogy a T-Mobilenál beveszik-e a sérült kártyát, és kicserélik-e nekem ingyen MicroSIM-re? 5 éve vagyok feltöltőkártyás.
Előre is köszönöm!;)
Hogyteccikmondani??? SIM kártyát mosni??? Minek? Mivel?

Ha ott helyben veszel microSIM-es készüléket, egészen biztos, hogy ingyen cserélik a SIM-et micro-ra. Még csak az sem kell, hogy megemlítsd, kissé bizonytalan lett a működése.

De a "mosást" azt szerintem felejtsd el, nem használ neki...
These users thanked the author Macika for the post:
skyrush7 (2013-03-04 hétf. 15:01:49)
Rating: 2.63%
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: nsee »

skyrush7 írta:Sziasztok!

Van egy SIM kártyám, ami mosás dacára kicsit "instabil" müködésü lett, meg kell mozgatni, mert néha nem érzékeli a telefon.

Viszont uj telefont veszek, amihez MicroSIM szükséges. A kérdésem az lenne, hogy a T-Mobilenál beveszik-e a sérült kártyát, és kicserélik-e nekem ingyen MicroSIM-re? 5 éve vagyok feltöltőkártyás.
Előre is köszönöm!;)
Nekem tavaly októberben ingyen cserélték T-mob-nál ;)
These users thanked the author nsee for the post:
skyrush7 (2013-03-04 hétf. 14:59:46)
Rating: 2.63%
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Macika írta:
skyrush7 írta:Sziasztok!

Van egy SIM kártyám, ami mosás dacára kicsit "instabil" müködésü lett, meg kell mozgatni, mert néha nem érzékeli a telefon.

Viszont uj telefont veszek, amihez MicroSIM szükséges. A kérdésem az lenne, hogy a T-Mobilenál beveszik-e a sérült kártyát, és kicserélik-e nekem ingyen MicroSIM-re? 5 éve vagyok feltöltőkártyás.
Előre is köszönöm!;)
Hogyteccikmondani??? SIM kártyát mosni??? Minek? Mivel?

Ha ott helyben veszel microSIM-es készüléket, egészen biztos, hogy ingyen cserélik a SIM-et micro-ra. Még csak az sem kell, hogy megemlítsd, kissé bizonytalan lett a működése.

De a "mosást" azt szerintem felejtsd el, nem használ neki...
Tudom tudom csak véletlen a kabátomba maradt a (szerencsére a régi) mobil, és egy kis fürdetésben részesült :D A telefont nem a T-nél veszem, független készülék.

Köszönöm a válaszokat! ;)
Kép
ron87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-03-05 kedd 09:42:33
Készüléktípus: 5230
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: ron87 »

Hello,
nekem olyan problémám van a telefonnal, hogy amióta lejárt a garanciája magától kikapcsolgat, van hogy napi 10*, van h csak párszor, nyilván valami szoftveres gond lehet, már csináltam rajta frissítést, gyári beállítások visszaállítását, az aksi nem kontaktos, van valakinek valami 5lete?
Előre is köszi!
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

skyrush7 írta:Tudom tudom csak véletlen a kabátomba maradt a (szerencsére a régi) mobil, és egy kis fürdetésben részesült :D A telefont nem a T-nél veszem, független készülék.

Köszönöm a válaszokat! ;)
Akkor csak rossz szót használtál.
Nem a mosás dacára, hanem a mosásnak köszönhetően, annak következtében...

Mondjuk én is gyári függetlenül vettem a NoteII-t, azzal sétáltam be a szolgáltatómhoz, a Telenorhoz, ők pedig már vették is le a polcról az új SIM-et (ami már körül van perforálva), mondván 2 évente ingyen adnak új kártyát. Mondjuk a régi az még legelső szériás kék férfitangás volt, még pannon felirat volt rajta, és már elég régen hívják Telenornak őket...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
szendkri
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013-03-06 szer. 16:17:02
Készüléktípus: 2220s
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: szendkri »

Üdv mindenkinek!

Lenne egy 2220s Nokia! A gyermekem gondolta magától függetleníti a telefont netes oldalról töltött le valami kódgenerátort.
Ami kidobott neki 7 kódot. Elkezdte be írni a kódokat, de a telefon ki írja neki, hogy a korlátozás nem visszavonható.
Ha jól tudom, ezt a problémát, már csak szervizben lehet orvosolni.
Tudna ebben nekem valaki segíteni?
Budapestiek vagyunk és a gyerkőcnek nagyon kellene a telefon. Garancia már rég lejárt. A segítséget előre is köszönöm.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: laci64 »

szendkri írta:Üdv mindenkinek!

Lenne egy 2220s Nokia! A gyermekem gondolta magától függetleníti a telefont netes oldalról töltött le valami kódgenerátort.
Ami kidobott neki 7 kódot. Elkezdte be írni a kódokat, de a telefon ki írja neki, hogy a korlátozás nem visszavonható.
Ha jól tudom, ezt a problémát, már csak szervizben lehet orvosolni.
Tudna ebben nekem valaki segíteni?
Budapestiek vagyunk és a gyerkőcnek nagyon kellene a telefon. Garancia már rég lejárt. A segítséget előre is köszönöm.
Keresd Macika kollégát, ő Pesten lakik, a belvárosba.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

szendkri írta:Üdv mindenkinek!

Lenne egy 2220s Nokia! A gyermekem gondolta magától függetleníti a telefont netes oldalról töltött le valami kódgenerátort.
Ami kidobott neki 7 kódot. Elkezdte be írni a kódokat, de a telefon ki írja neki, hogy a korlátozás nem visszavonható.
Ha jól tudom, ezt a problémát, már csak szervizben lehet orvosolni.
Tudna ebben nekem valaki segíteni?
Budapestiek vagyunk és a gyerkőcnek nagyon kellene a telefon. Garancia már rég lejárt. A segítséget előre is köszönöm.
A 2220s az BB5 SL3, csak és kizárólag NCK Bruteforce módon lehet nyitni, a költség kb. a készülék értéke, nem éri meg.

De nem értem, azért, mert a korlátozás nem vonható vissza, azért még lehet használni úgy, ahogy eddig, a megfelelő kártyával...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Válasz küldése

Vissza: “Szervíz”