A nagy szervizes topik

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
Dani87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-07-26 hétf. 15:31:50
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Dani87 »

Sziasztok.Van egy N82-őm most cseréltem rajta komplett házat youtube-os videó alapján,de a kamera nem jó.Nem reagál a kamera védő elhúzására.Más programmal elindul,pl.:panorama,CameraFX.Néztem mindent rajta,3x szétszedtem,néztem az érintkezőket minden stimmel még se indul.Vissza raktam az eredeti házba de úgy se volt jó.Mi lehet a baj?Segítsetek légyzi.
joe bácsi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-08-15 vas. 17:09:46
Készüléktípus: n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: joe bácsi »

Hello!Olyan gondom van,hogy az n95-öm egy idő óta ha bekapcsoltam nehezen töltött be elöször 10 perc azután egyre több idő.Most ott tart a dolog,hogy be sem kapcsol csak halvány derengéssel világít a kijelző és az alatta levő gombsor.Kikapcsolni pedig csak úgy lehet ha kiveszem az aksit belőle az usb-vel csatlakozva a pc suite sem ismeri fell.Légyszi segíts mi lehet vele én megtudom csinálni vagy sem.Nagyon megköszönök minden hasznos tanácsot!!!! :sad:
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: laci64 »

joe bácsi írta:Hello!Olyan gondom van,hogy az n95-öm egy idő óta ha bekapcsoltam nehezen töltött be elöször 10 perc azután egyre több idő.Most ott tart a dolog,hogy be sem kapcsol csak halvány derengéssel világít a kijelző és az alatta levő gombsor.Kikapcsolni pedig csak úgy lehet ha kiveszem az aksit belőle az usb-vel csatlakozva a pc suite sem ismeri fell.Légyszi segíts mi lehet vele én megtudom csinálni vagy sem.Nagyon megköszönök minden hasznos tanácsot!!!! :sad:
Lehet, egy frissítés segítene, ha nem komolyabb hiba van.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
eva1021
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 20:47:10
Készüléktípus: Nokia N95 samsung GT i8000
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: eva1021 »

Szia!van ötleted a hangszóróval kapcsolatban?
Avatar
felixo
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2009-12-05 szomb. 00:28:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S 4
Tartózkodási hely: www.nokiaprogramok.hu/forum/
Has thanked: 93 times
Been thanked: 10 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: felixo »

Na, kíváncsian várom az ötleteket a problémámra :

A gondom a következő : Vodás vagyok és van ez a Hívásértesítő szolgáltatás. Aki nem tudná, ez a következő : ha nem vagyok elérhető(pl. ki vagyok kapcsolva) és hívnak, akkor miután újra elérhető vagyok, a szolgáltató küld SMS-t, hogy XY-tól x db. Nem fogadott hívásom volt.
Na, ez eddig a régi telómon működött is, de az új telómnál nem kapom meg ezeket az SMS-eket. Készülékemről tudok küldeni, fogadni SMS-t rendesen, csak ezek az üzenetek nem jönnek meg. Ha átrakom a SIM kártyám másik telóba, megkapom, tehát a szolgáltatás működik rendesen.
Voda ügyfélszolgálat azt mondja készülékhiba !?

Szerintetek ? Ötlet ?

Válaszaitokat előre is köszönöm !
-- Galaxy S 4 --
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: nsee »

felixo írta:Na, kíváncsian várom az ötleteket a problémámra :

A gondom a következő : Vodás vagyok és van ez a Hívásértesítő szolgáltatás. Aki nem tudná, ez a következő : ha nem vagyok elérhető(pl. ki vagyok kapcsolva) és hívnak, akkor miután újra elérhető vagyok, a szolgáltató küld SMS-t, hogy XY-tól x db. Nem fogadott hívásom volt.
Na, ez eddig a régi telómon működött is, de az új telómnál nem kapom meg ezeket az SMS-eket. Készülékemről tudok küldeni, fogadni SMS-t rendesen, csak ezek az üzenetek nem jönnek meg. Ha átrakom a SIM kártyám másik telóba, megkapom, tehát a szolgáltatás működik rendesen.
Voda ügyfélszolgálat azt mondja készülékhiba !?

Szerintetek ? Ötlet ?

Válaszaitokat előre is köszönöm !
Az LG menüjét nem ismerem, de hasonló lehet az elv mint a Nokia készülékeknél, ami : Menü/ Beállítások/ Hívás/ Hívás átirányítás/ Hanghívásokat/ és ezen belül kiválasztod melyikkel
akarod ezt a funkciót elérni, de a szolgáltatónak ehhez van egy tel.száma amit be kell írni a kiválasztotthoz.
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Dani87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-07-26 hétf. 15:31:50
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Dani87 »

Sziasztok pár napja írtam,hogy nem jó az N82-őn a bluetooth,nem lehet bekapcsolni.Odáig már eljutottam,hogyha ki kapcsolom és vissza a telefont akkor megint jó.Ez miért van?
Avatar
felixo
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2009-12-05 szomb. 00:28:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S 4
Tartózkodási hely: www.nokiaprogramok.hu/forum/
Has thanked: 93 times
Been thanked: 10 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: felixo »

nsee írta:
felixo írta:Na, kíváncsian várom az ötleteket a problémámra :

A gondom a következő : Vodás vagyok és van ez a Hívásértesítő szolgáltatás. Aki nem tudná, ez a következő : ha nem vagyok elérhető(pl. ki vagyok kapcsolva) és hívnak, akkor miután újra elérhető vagyok, a szolgáltató küld SMS-t, hogy XY-tól x db. Nem fogadott hívásom volt.
Na, ez eddig a régi telómon működött is, de az új telómnál nem kapom meg ezeket az SMS-eket. Készülékemről tudok küldeni, fogadni SMS-t rendesen, csak ezek az üzenetek nem jönnek meg. Ha átrakom a SIM kártyám másik telóba, megkapom, tehát a szolgáltatás működik rendesen.
Voda ügyfélszolgálat azt mondja készülékhiba !?

Szerintetek ? Ötlet ?

Válaszaitokat előre is köszönöm !
Az LG menüjét nem ismerem, de hasonló lehet az elv mint a Nokia készülékeknél, ami : Menü/ Beállítások/ Hívás/ Hívás átirányítás/ Hanghívásokat/ és ezen belül kiválasztod melyikkel
akarod ezt a funkciót elérni, de a szolgáltatónak ehhez van egy tel.száma amit be kell írni a kiválasztotthoz.
Köszi a választ, de ez jól van beállítva, mert átirányít a "A hívott szám átmenetileg nem kapcsolható ..." Voda hangpostára.
-- Galaxy S 4 --
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Dani87 írta:Sziasztok pár napja írtam,hogy nem jó az N82-őn a bluetooth,nem lehet bekapcsolni.Odáig már eljutottam,hogyha ki kapcsolom és vissza a telefont akkor megint jó.Ez miért van?
Akkor csak valami bezavart neki.
Szerintem ments le mindent és formázd le és mentésből csak a névjegyzéket, üzeneteket és a naptárt rakd vissza.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: nsee »

Dani87 írta:Sziasztok pár napja írtam,hogy nem jó az N82-őn a bluetooth,nem lehet bekapcsolni.Odáig már eljutottam,hogyha ki kapcsolom és vissza a telefont akkor megint jó.Ez miért van?
Ez már a "sziszifuszi" kategória, mivel hardreset, szoftfrissítés nem segített. Macika, strust, talán tud segíteni szerelős módon, ami fizetős. ;)
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Válasz küldése

Vissza: “Szervíz”