A nagy szervizes topik

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
chester07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-02-27 szomb. 15:35:54
Készüléktípus: Samsung i8910 HD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: chester07 »

N95 8gb-os telefonom van.A Zenelejátszó futott rajta,amikor egyik pillanatról a másikra lefagyott.Kivettem az akksit majd vissza.Azóta ha bekapcsolom rezeg,majd a felső gombsor világít,de semmi több.Probáltam formázni,de azt sem engedi.A szgép sem ismeri fel.Van valami elképzeslésetek mi lehet a hiba?
Előre is köszönöm.
fapuma007
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009-08-28 pén. 13:36:33
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: fapuma007 »

galant21 írta:Helo. nekem van 1 N95 8g-os telóm.. a telefon majdnem 1 éves.. vásárlás után már 1 héttel nem rezgett...XD szervizbe meg nem akarom vinni mert gombsor cserekor 1 mobil szerelő megnézte ami 2010.02.03.napján volt és azt mondta hogy a telefon belseje el van korrodálva... Szóval hogy rozsdásak a vezetékek vagy huzalok... nem tudom hogy fejezte ki magát.. egyébként a telefon hibátlanul müködik ennek ellenére szóval nem tudom mi az igazság.. de engem jobban ez a rezgés téma érdekelne
lehet beázott a telód, de attól még egy szervizesnek megmutathatod...
lehet, hogy most még működik rendesen, de ha tovább korrodálódik, előbb-utóbb tönkremegy
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Macika írta:
AT. írta:5500-ához kijelző milyen árban mozog?
Ha van vkinek olcsón elfekvőben egy üzemképes, lehet érdekelne.
Nagykerben 6100 Ft.
De nem kizárt, hogy strust tud olcsóbban.
Én ennyiért be is szerelem neked ;)
Kép
Kép
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Tisztelt szervíz! :D
Barátnőm N70-es telefonjának (4 éves, enyém volt régen) a hangszórója (a tetején) recseg. Mennyibe fájna egy csere? Gondolom egy 'mezei' forrasztóval itthon nem érdemes nekiállni, ezért kérdem, hogy lehetne ezt a legolcsóbban, a segítségetekkel megúszni?
Köszönöm.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

strust írta:
Macika írta:
AT. írta:5500-ához kijelző milyen árban mozog?
Ha van vkinek olcsón elfekvőben egy üzemképes, lehet érdekelne.
Nagykerben 6100 Ft.
De nem kizárt, hogy strust tud olcsóbban.
Én ennyiért be is szerelem neked ;)
Na, mondtam? ;)
galant21
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 14:27:39
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: galant21 »

Igen ezt mondta az is aki megnézte hogy szerinte belefolyhatott valami és hogy napjai vannak. minden esetre amennyire tudta megtakaritotta.. de nem tudom mennyire túlzott mert ki hogy van vele... Szervizbe azért nem akarom vinni mert úgy is arra fognák hogy ez azért nem rezeg mert beázott. kitalálnak ezek mindent csak hogy ne kelljen csinálni... de ha nem müködik a rezgő.. az több hiba is okozhatja nem? arra gondolok pl hogy vezeték nem ér össze.. vagy az a kis rezgő motor nemjó több oka is lehet nem?mi lenne a legészszerübb oka.. és mit csinálnátok? 1 év garancia ott ahol vettem és 1 év garancia a nokiánál.. ebből még 1 se telt le. de tényleg nem tudom mit csináljak.. ha meglátják elveszlik a garancia az száz.. mondjuk nem mintha olyat sokat érnék így vele...de ezt nem lehetne valahogy kikerülni hogy valamit tudjak erre mondani? előre is köszönöm
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

MrAngelo » Jobban jársz ha beviszed egy helyi GSM-be... Mert ha én lerendelem a hangszórót jön a kiszálítási díj is mellé + neked a posta oda vissza + még a munkadíj hááát nemhiszem, hogy megérné leküldeni :(

Viszont ha találsz egy normális sufni gsm-et akkor oda nyugodtan beadhatod szerintem... ;)

galant21 » Frissíts szoftvert... Lehet szoftveresen rossz a rezgőd... De az is lehet, hogy a motor rossz... Azt elég macerás cserélni, mivel hozzá van ragasztva! az alaplapra + forrasztva az érintkezők, tehát az érintkezési hiba kizárt... Max a vezérlésénél lehet oxidos a víztől, de ha ki lett takarítva akkor szerintem ne foglalkozz vele nem tudsz mit tenni
Kép
Kép
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

strust írta:MrAngelo » Jobban jársz ha beviszed egy helyi GSM-be... Mert ha én lerendelem a hangszórót jön a kiszálítási díj is mellé + neked a posta oda vissza + még a munkadíj hááát nemhiszem, hogy megérné leküldeni :(

Viszont ha találsz egy normális sufni gsm-et akkor oda nyugodtan beadhatod szerintem... ;)
Oké, köszi. Akkor majd meglátjuk mi lesz... :hmm2:
Csokii1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 00:09:09
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Csokii1 »

hello mindenkinek
volna egy ki problémám
e65 -ben kicseréltem a sim et és betettem egy másikat és aktiváltam azután visszatettem a régit és azóta ofline módban van mindíg és mindíg kéri a simet miközben benne van!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
előre is köszönöm!!!!! :Notworty:
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Üzemmódoknál állítsd át általánosra ;)
Kép
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Szervíz”