A nagy szervizes topik

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

tomika085 írta:
Vagner3 írta:üdv! Azt szeretném megkérdezni hogy n95ös telonak mennyibe kerülhet a gomb kicserélése ez a felsögombsorra vonatkozik. (hívásvége stb) mert eléggé kopottas már . Szóval mennyibe kerülne ez nekem szervizbe illetve otthon meglehet e csinálni és hogy? elöre is köszönöm a segítséget:)
Szerintem szervízbe vidd munkadíjjal együtt nem több sztem 2-3 e.forintnál.Otthon is meg tudod szerelni csak kell hozzá egy torz fejű csavarhúzó,most hirtelen a méretét nem tudom.Az előlap alján van négy csavar azt kell kitekerned csak vigyázz nehogy a kijelző kiessen a helyéről,ott kibirod cserélni a gombokat. :D
Nem egészen torz, inkább torx. :)
T5-ös kell hozzá, ez a ritkábbik, kisebbik, szinte minden más helyre T6-os kell.
Többe kerül megvenni a csavarhúzót, mint kicseréltetni olyannal, aki már csinált ilyet. Szerintem.
Na meg van is egy kis rizikó is benne, ha még SOHASEM szedett szét N95 kijelzőt valaki.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

MrAngelo írta:Te tudod hogy kell mert egyszer már majdnem csináltál ilyet... :mrgreen:
Vagy legalábbis láttam már olyat, aki azt állította magáról, hogy csinált már ilyet... :)
fapuma007
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009-08-28 pén. 13:36:33
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: fapuma007 »

...de az már meghalt
Rainman81
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-02-22 hétf. 13:27:37
Készüléktípus: N95 8gb
Tartózkodási hely: Bp.XIII.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Rainman81 »

tomika085 írta:
Rainman81 írta:Sziasztok.
Akadt egy kis problémám és gondoltam megkérdezlek titeket hátha tudtok segíteni nekem.
A gondom a következő:
N95 8gb billentyűzete megbolondult,azaz csak 3 gombocska kezdi kicsinálni az idegeimet :wacko: .A piros amivel bontom a hívásokat,a 9-es bill,és a kamera aktiváló.Az első kettő mintha össze lenne cserélve,ha kilencest nyomok egy pillanatra megjelenik a szám majd visszalép főképernyőre,a piros gomb ugyan ezt csinálja,még a 9-es számot is kiírja.A kamera aktiválónál az a hibám hogy egy csillagot ír a képernyóre,de ha sokáig nyomom/2-3mp/akkor működik.
Hiba oka lehet az hogy a pc-t átírtam,és nem a gyári szoft van rajta?Eredetileg T-mobil
Üdv:Rainman
Ha gyári Nokia szoft van rajta attól sztem nem bolondul meg így,de azért a produkt kódot próbáld meg vissza írni.Ha nem jó akkor nyomj neki egy HARD RESET-et
Pc átírva,reset meg volt,a hiba sajna még most is fennáll. :cry3: Ötlet?
fapuma007
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009-08-28 pén. 13:36:33
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: fapuma007 »

e51-esre mennyiért lehet szerezni bekapcsoló gombot, meg hangszórót? az a gumi része kellene a gombnak, de nem tudom, hogy egyáltalán árulnak-e ilyet?
zebraaa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-02-26 pén. 23:20:00
Készüléktípus: 5530XP
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: zebraaa »

Hali !

Ma vettem észre ,hogy nem működik a bekapcsoló gombom ! Tegnap még jó volt . Ma akartam kilőni kicsit a telt had pihenjen , aztán meg se moccan :cry2: Valami ötlet ? Aksit nem merem kivenni mert mivan ha nem tudom visszakapcsolni ... Mehet egyből a szervízbe ?? Akinek volt hasonló gondja , ossza meg velem . Köszi

Szerk : A gomb jó , mert ha lezárva van a teló és úgy nyomkodom akkor érzékeli , és írja , hogy bontam a bill. zárt. Itt valami szoftveres gondok lesznek ...
Szerk 2 : Formáztam a telt és már műkszik :yes: Ha valakinek ilyen gondja lesz akkor legalább már tudja mit kell csinálni ...
chester07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-02-27 szomb. 15:35:54
Készüléktípus: Samsung i8910 HD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: chester07 »

Heló!
N95 8gb-os telefonom van.A Zenelejátszó futott rajta,amikor egyik pillanatról a másikra lefagyott.Kivettem az akksit majd vissza.Azóta ha bekapcsolom rezeg,majd a felső gombsor világít,de semmi több.Probáltam formázni,de azt sem engedi.Van valami elképzeslésed mi lehet a hiba?
Előre is köszönöm.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

fapuma007 írta:e51-esre mennyiért lehet szerezni bekapcsoló gombot, meg hangszórót? az a gumi része kellene a gombnak, de nem tudom, hogy egyáltalán árulnak-e ilyet?
Külön én még nem láttam, csak műanyag középrésszel együtt.
fapuma007
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009-08-28 pén. 13:36:33
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: fapuma007 »

úgy akkor felejtős...
mixen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 20:09:48
Készüléktípus: SE Vivaz
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: mixen »

Sziasztok.Segítség kéne E65-öst kéne függetlenítenem!Mivel tudom?
Válasz küldése

Vissza: “Szervíz”