A nagy szervizes topik

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
Gairgy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-02-18 csüt. 08:55:31
Készüléktípus: Nokia 6220C
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Gairgy »

Ok.
Köszönöm a segítséget.
Asszem még egyszer megvizsgálom a nyákot nagyító alatt.
Ha nem találom a hibát, akkor kénytelen leszek feladni.
Kössz mégegyszer.
fapuma007
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009-08-28 pén. 13:36:33
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: fapuma007 »

Damir88 írta:
fapuma007 írta:az melyik? hogy kell csinálni?
http://n95slidefix.blogspot.com/ ;)

aztaku.va ez nagyon jól sikerült, megszűnt az összes lötyögés és nagyon stabil lett, nem nyeklik össze-vissza. köszönöm a tippet
Rainman81
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-02-22 hétf. 13:27:37
Készüléktípus: N95 8gb
Tartózkodási hely: Bp.XIII.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Rainman81 »

Sziasztok.
Akadt egy kis problémám és gondoltam megkérdezlek titeket hátha tudtok segíteni nekem.
A gondom a következő:
N95 8gb billentyűzete megbolondult,azaz csak 3 gombocska kezdi kicsinálni az idegeimet :wacko: .A piros amivel bontom a hívásokat,a 9-es bill,és a kamera aktiváló.Az első kettő mintha össze lenne cserélve,ha kilencest nyomok egy pillanatra megjelenik a szám majd visszalép főképernyőre,a piros gomb ugyan ezt csinálja,még a 9-es számot is kiírja.A kamera aktiválónál az a hibám hogy egy csillagot ír a képernyóre,de ha sokáig nyomom/2-3mp/akkor működik.
Hiba oka lehet az hogy a pc-t átírtam,és nem a gyári szoft van rajta?Eredetileg T-mobil
Üdv:Rainman
Avatar
tomika085
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 16:30:25
Készüléktípus: Samsung S7 Edge
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: tomika085 »

Rainman81 írta:Sziasztok.
Akadt egy kis problémám és gondoltam megkérdezlek titeket hátha tudtok segíteni nekem.
A gondom a következő:
N95 8gb billentyűzete megbolondult,azaz csak 3 gombocska kezdi kicsinálni az idegeimet :wacko: .A piros amivel bontom a hívásokat,a 9-es bill,és a kamera aktiváló.Az első kettő mintha össze lenne cserélve,ha kilencest nyomok egy pillanatra megjelenik a szám majd visszalép főképernyőre,a piros gomb ugyan ezt csinálja,még a 9-es számot is kiírja.A kamera aktiválónál az a hibám hogy egy csillagot ír a képernyóre,de ha sokáig nyomom/2-3mp/akkor működik.
Hiba oka lehet az hogy a pc-t átírtam,és nem a gyári szoft van rajta?Eredetileg T-mobil
Üdv:Rainman
Ha gyári Nokia szoft van rajta attól sztem nem bolondul meg így,de azért a produkt kódot próbáld meg vissza írni.Ha nem jó akkor nyomj neki egy HARD RESET-et
Múlt: Nokia 3310, Nokia 3410, Samsung X660, Samsung E250, Nokia N95 8Gb, Nokia N96, Samsung I9000.
Jelen: Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy S4, Galaxy S4 Mini, Nokia N80
Rainman81
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-02-22 hétf. 13:27:37
Készüléktípus: N95 8gb
Tartózkodási hely: Bp.XIII.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Rainman81 »

Megpróbálom,köszi.
Vagner3
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-02-22 hétf. 16:07:54
Készüléktípus: Nokia 5800 xpressmusic V40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Vagner3 »

üdv! Azt szeretném megkérdezni hogy n95ös telonak mennyibe kerülhet a gomb kicserélése ez a felsögombsorra vonatkozik. (hívásvége stb) mert eléggé kopottas már . Szóval mennyibe kerülne ez nekem szervizbe illetve otthon meglehet e csinálni és hogy? elöre is köszönöm a segítséget:)
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

Vagner3 írta:üdv! Azt szeretném megkérdezni hogy n95ös telonak mennyibe kerülhet a gomb kicserélése ez a felsögombsorra vonatkozik. (hívásvége stb) mert eléggé kopottas már . Szóval mennyibe kerülne ez nekem szervizbe illetve otthon meglehet e csinálni és hogy? elöre is köszönöm a segítséget:)
Ha nem kövér betűkkel írsz, nem olvassuk el?
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Macika írta:
Vagner3 írta:üdv! Azt szeretném megkérdezni hogy n95ös telonak mennyibe kerülhet a gomb kicserélése ez a felsögombsorra vonatkozik. (hívásvége stb) mert eléggé kopottas már . Szóval mennyibe kerülne ez nekem szervizbe illetve otthon meglehet e csinálni és hogy? elöre is köszönöm a segítséget:)
Ha nem kövér betűkkel írsz, nem olvassuk el?
Ez szép volt. :D
Végülis igazad van de azért szerintem válaszolhattál volna neki, hiszen Te tudod hogy kell mert egyszer már majdnem csináltál ilyet... :mrgreen:
Avatar
tomika085
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 16:30:25
Készüléktípus: Samsung S7 Edge
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: tomika085 »

Vagner3 írta:üdv! Azt szeretném megkérdezni hogy n95ös telonak mennyibe kerülhet a gomb kicserélése ez a felsögombsorra vonatkozik. (hívásvége stb) mert eléggé kopottas már . Szóval mennyibe kerülne ez nekem szervizbe illetve otthon meglehet e csinálni és hogy? elöre is köszönöm a segítséget:)
Szerintem szervízbe vidd munkadíjjal együtt nem több sztem 2-3 e.forintnál.Otthon is meg tudod szerelni csak kell hozzá egy torz fejű csavarhúzó,most hirtelen a méretét nem tudom.Az előlap alján van négy csavar azt kell kitekerned csak vigyázz nehogy a kijelző kiessen a helyéről,ott kibirod cserélni a gombokat. :D
Múlt: Nokia 3310, Nokia 3410, Samsung X660, Samsung E250, Nokia N95 8Gb, Nokia N96, Samsung I9000.
Jelen: Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy S4, Galaxy S4 Mini, Nokia N80
Vagner3
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-02-22 hétf. 16:07:54
Készüléktípus: Nokia 5800 xpressmusic V40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Vagner3 »

Köszönön szépen a választ :)
Válasz küldése

Vissza: “Szervíz”