NOKIA N95 hibái

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
gabor_b
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 08:57:13
Készüléktípus: S III STOCK 4.3
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: gabor_b »

Nektek nem volt olyan problémátok, hogy soft upgrade után a gps nem hajlandó működni?
Nekem a 3-4-ik újratelepítés után működik. De nem tudok rájönni, hogy én vagyok-e a béna vagy csak szimplán a telefon rossz?
Avatar
n95kramp
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 19:24:35
Készüléktípus: n95
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: n95kramp »

sos segítségre van szükségem....
Telefonáltam, befejeztem a hívást és a ntelefonomat át szerettem vonla irányítani. Mielőtt bármit is tehettem vola a hívás megszakítása után a telefonom kikapcsolt, majd újraindult, kérte a pin-t, beírtam, kézfogó, majd bejött az alapképernyő és a kurzor felugrott az üzemmód választó ikonra és a cucc ujra kikapcsolt, majd a pin kód kérése nélkül elkezdte az újraindulást egészen az alap képernyőig és újra és újra és újra.... nem reagál semmilyen billentyűre, még a kikapcsolóra sem.
Akksi ki, be és újraindítottam, a történet az előbbi....

Valami okos segítség kellene, ha létezik ilyen .... sürgősen szükségem volna a fonomra de főképp az infókra amik rajta vannak...

előre is köszi :sad:
GEGE007
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-02-19 csüt. 08:07:47
Készüléktípus: n95
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: GEGE007 »

Sziasztok!
Szeretném kérdezni, hogy nincs véletlenül valakinek egy kifogástalanul működő fölösleges gyári LCD kijelzője a bolti ár max feléért?
Köszönöm
Avatar
n95kramp
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 19:24:35
Készüléktípus: n95
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: n95kramp »

hasznos kis fórum... :twisted:
köszi a sok segítő észrevételt! :weird:
Avatar
B0SS
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:05:14
Készüléktípus: Sony Ericsson Live with Walkma
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pécs-Szekszárd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: B0SS »

n95kramp írta:sos segítségre van szükségem....
Telefonáltam, befejeztem a hívást és a ntelefonomat át szerettem vonla irányítani. Mielőtt bármit is tehettem vola a hívás megszakítása után a telefonom kikapcsolt, majd újraindult, kérte a pin-t, beírtam, kézfogó, majd bejött az alapképernyő és a kurzor felugrott az üzemmód választó ikonra és a cucc ujra kikapcsolt, majd a pin kód kérése nélkül elkezdte az újraindulást egészen az alap képernyőig és újra és újra és újra.... nem reagál semmilyen billentyűre, még a kikapcsolóra sem.
Akksi ki, be és újraindítottam, a történet az előbbi....

Valami okos segítség kellene, ha létezik ilyen .... sürgősen szükségem volna a fonomra de főképp az infókra amik rajta vannak...

előre is köszi :sad:

Esetleg egy formázás?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: Damir »

n95kramp írta:hasznos kis fórum... :twisted:
köszi a sok segítő észrevételt! :weird:
N95 topicba írtad volna már rég kaptál volna választ nem is egyet ;)
Láthattad, hogy nem ez a legforgalmasabb fórum, mivel még az 1. oldal sincs tele hsz-ekkel.
Avatar
n95kramp
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 19:24:35
Készüléktípus: n95
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: n95kramp »

hát tudod én már csak ilyen kis buta vagyok :wacko: ... azt hittem, hogy ez az az oldal :stupid: ( Nokia n95 hibái ) ahová az ilyen nyűgökkel lehet írkálni....
de azért köszi a segítő hozzászólást :yeah: .... jah... tökgyalu ment, új software telepítve,, adataim elszálltak :weep: ... ennyi.. jó kis topic :down: ....
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: Damir »

n95kramp írta:hát tudod én már csak ilyen kis buta vagyok :wacko: ... azt hittem, hogy ez az az oldal :stupid: ( Nokia n95 hibái ) ahová az ilyen nyűgökkel lehet írkálni....
de azért köszi a segítő hozzászólást :yeah: .... jah... tökgyalu ment, új software telepítve,, adataim elszálltak :weep: ... ennyi.. jó kis topic :down: ....
És azóta se csinál semmit? :o
Avatar
B0SS
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:05:14
Készüléktípus: Sony Ericsson Live with Walkma
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pécs-Szekszárd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: B0SS »

n95kramp írta:hát tudod én már csak ilyen kis buta vagyok :wacko: ... azt hittem, hogy ez az az oldal :stupid: ( Nokia n95 hibái ) ahová az ilyen nyűgökkel lehet írkálni....
de azért köszi a segítő hozzászólást :yeah: .... jah... tökgyalu ment, új software telepítve,, adataim elszálltak :weep: ... ennyi.. jó kis topic :down: ....

Milyen adatok? Telefonszámot, sms-t, képeket, zenéket memkártyára kéne pakolni és akkor nem lehet ilyen gond.
tuupak
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-07-30 csüt. 10:54:51
Készüléktípus: nokia n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: tuupak »

sziasztok éne 1 kis segitség!
tegnap gondolt egyet az N95-öm és kikapcsolt, viszszakapcsolás után nem ismerte fel a memóriakártyát (amit eddig igen)! valamint öszsze viszsza érzékeli a gombokat! azaz a MENÜ megnyomásával a ZENELEJÁTSZÓ jön be, a PIROS az a NULLÁT irja ki és még hasonlók! mi lehet a probléma kérlek segitsetek! előre is köszönöm Tuupák
Válasz küldése

Vissza: “Szervíz”