NOKIA N95 hibái

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

tuupak írta:sziasztok éne 1 kis segitség!
tegnap gondolt egyet az N95-öm és kikapcsolt, viszszakapcsolás után nem ismerte fel a memóriakártyát (amit eddig igen)! valamint öszsze viszsza érzékeli a gombokat! azaz a MENÜ megnyomásával a ZENELEJÁTSZÓ jön be, a PIROS az a NULLÁT irja ki és még hasonlók! mi lehet a probléma kérlek segitsetek! előre is köszönöm Tuupák
nem programoztad át véletlenül a gombokat :?2: egy hard reser ráférne már sztem :idea:
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
baanlaci
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-08-02 vas. 21:58:30
Készüléktípus: n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: baanlaci »

Eddig jól működött, de ma meghalt a kijelző. Egyébként a telefon műkszik, csak a kijelző sötét. Ötlet?
Z 3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:34:19
Készüléktípus: nokia N95+8gb+duinoGPS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: Z 3 »

baanlaci írta:Eddig jól működött, de ma meghalt a kijelző. Egyébként a telefon műkszik, csak a kijelző sötét. Ötlet?
Vagy behalt a kijelző,vagy szalagkábel.Elöbbi 15 körüli tétel utóbbi 10alatti,de Forum->a nagy szervizes topic ,ott segítenek sztem még "árajánlatot" is kapsz
Avatar
B0SS
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:05:14
Készüléktípus: Sony Ericsson Live with Walkma
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pécs-Szekszárd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: B0SS »

baanlaci írta:Eddig jól működött, de ma meghalt a kijelző. Egyébként a telefon műkszik, csak a kijelző sötét. Ötlet?

Az okosok megmondják de szerintem kábel...
Bdany
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:27
Készüléktípus: N95 6630 7650 770
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kapcsolat:

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: Bdany »

Ugyanilyen többször előfordult nekem is a kijelzővel, ideiglenesen megoldás volt hogy a navigombot erősen benyomtam, illetve ki be csúsztattam a telefont, arra jó volt hogyha hibásan is, de valamennyit lehetett látni a kijelzőn és backupot tudtam csinálni, de utána kijelzőcsere lett 2szer a végén, illetve harmadszorra gariban új telefont adtak.
http://www.n95.hu Nokia N95-el és egyéb S60-as telefonokkal foglalkozó információs oldal :)
cetnik
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-05-18 hétf. 23:45:13
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: cetnik »

Üdv mindenkinek.

Lenne egy N95ösöm ami furcsa módon megbolondult.Ha a kamerájával fényképezek a telefon lefagy és hosszu ideig nem lehet bekapcsolni.A telefon volt software frissitésen de továbra is szórakozik.Tudna-e valaki valami megoldást?
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: Segal »

cetnik írta:Üdv mindenkinek.

Lenne egy N95ösöm ami furcsa módon megbolondult.Ha a kamerájával fényképezek a telefon lefagy és hosszu ideig nem lehet bekapcsolni.A telefon volt software frissitésen de továbra is szórakozik.Tudna-e valaki valami megoldást?
ne fényképezzél :taps1:
Ha szoftver lett rajta frissítve akkor az hardveres gond tehát vagy beletörődsz vagy belenyúlsz a pénztárcádba és megcsináltatod. Van nagy szervízes témánk ott kérj maximum ajánlatot
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

cetnik írta:Üdv mindenkinek.

Lenne egy N95ösöm ami furcsa módon megbolondult.Ha a kamerájával fényképezek a telefon lefagy és hosszu ideig nem lehet bekapcsolni.A telefon volt software frissitésen de továbra is szórakozik.Tudna-e valaki valami megoldást?
Szerintem a kamera modulod rosszalkodik... Ha gondolod küldd le, és megnézem...
Nézz be a nagy szervizes topikba ;) Ha érdekel írj privit
Kép
Kép
tuti88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-05-13 szer. 15:53:57
Készüléktípus: n95 8gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: tuti88 »

Macika írta:
ijuhasz írta:Nekem a kijelzővel van gondom mégpedig az ha becsukom akkor eltünik a kijelzőröl minden és csak nagy feketeség ha pedig kitolom akkor általában visszajön minden. Tud valaki valami orvoslást?
Igen, flexifoil csere.

nekem is ez volt bar nekem ha becsuktam jo volt bejott az ora de ha kinyitottam akkor eltunt, de nem mindig es elegge gaz volt a vegen mar be se jott semmi... elvittem szervizbe 10k ert megcsinaltak mondjuk nem csak ez volt a baja :D ott azt mondtak hogy foliat csereltek mert hogy elvolt csuszva vagy nemtom de most rá 1 honapra megint elkezdte csinalni nemtom mit kene csinaljak vele... havonta 10k meg elegge sok erte..
Robi95
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009-02-06 pén. 11:54:23
Készüléktípus: N95 8GB
Tartózkodási hely: otthon
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: NOKIA N95 hibái

Hozzászólás Szerző: Robi95 »

Helló!
Egy ideje a telóm furán adja ki a "sípoló" hangokat..
Pl.: általános üzemódba kapcsoláskor, a slick progi üzenet jelző hangja, stb..(csunyán, recsegősen, magapsabban hangosabban sípol, zenék is csunyábban szólnak)
Régen mintha másoktól is olvastam volna ezt a hibát. Tudja vki mit lehetne tenni?
Már szétszedtem, kivettem mind a kettő hangszórót, visszaraktam, a kis érintkező lábakon görbítettem picit h biztos jól érintkezzenek, de nem változott a dolog.
Szerintetek?
Köszönöm!
N95 8GB
V 31.0.015
Hacked
Válasz küldése

Vissza: “Szervíz”