A nagy szervizes topik

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
rogues
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 17:05:39
Készüléktípus: e71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: rogues »

üdv.sajnos ilyet még nem csinaltam.tehat a telefon softveret kéne újratelepíteni.valami segítség kéne még hogy hogy is kell.valami jó link pl
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: potter55 »

rogues írta:üdv.sajnos ilyet még nem csinaltam.tehat a telefon softveret kéne újratelepíteni.valami segítség kéne még hogy hogy is kell.valami jó link pl
Itt a leírás.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
rogues
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 17:05:39
Készüléktípus: e71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: rogues »

hat én ezt lehet hogy nem merem bevallalni elsőre
krisz242
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-08-20 pén. 11:58:46
Készüléktípus: N82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: krisz242 »

Sziasztok!

Lenne egy megoldandó problémám, amiben félig már kaptam segítséget.Szóval azt szeretném elérni, hogy az N82-esem szebben szóljon mint most.
Régebben egy 5700-ásom volt, amiben elvileg ugyan azok a hangszórók vannak, viszont klasszisokkal jobban szól.Konkrétan abból jönnek mély hangok, míg az N82-es csak cincog.Állítólag a codecet kell lecserélni, csak azt nem tudom, hogy hol találok hozzá ilyet, valamint a telefonban hová kell másolni!?

Hálásan megköszönném, ha valaki tudna nekem segíteni!

Üdv:

Krisz
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

krisz242 írta:Sziasztok!

Lenne egy megoldandó problémám, amiben félig már kaptam segítséget.Szóval azt szeretném elérni, hogy az N82-esem szebben szóljon mint most.
Régebben egy 5700-ásom volt, amiben elvileg ugyan azok a hangszórók vannak, viszont klasszisokkal jobban szól.Konkrétan abból jönnek mély hangok, míg az N82-es csak cincog.Állítólag a codecet kell lecserélni, csak azt nem tudom, hogy hol találok hozzá ilyet, valamint a telefonban hová kell másolni!?

Hálásan megköszönném, ha valaki tudna nekem segíteni!

Üdv:

Krisz
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=36330
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=29331
Kép
Kép
krisz242
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-08-20 pén. 11:58:46
Készüléktípus: N82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: krisz242 »

Köszi szépen a gyors választ!

-Dr-Strust- írta:
krisz242 írta:Sziasztok!

Lenne egy megoldandó problémám, amiben félig már kaptam segítséget.Szóval azt szeretném elérni, hogy az N82-esem szebben szóljon mint most.
Régebben egy 5700-ásom volt, amiben elvileg ugyan azok a hangszórók vannak, viszont klasszisokkal jobban szól.Konkrétan abból jönnek mély hangok, míg az N82-es csak cincog.Állítólag a codecet kell lecserélni, csak azt nem tudom, hogy hol találok hozzá ilyet, valamint a telefonban hová kell másolni!?

Hálásan megköszönném, ha valaki tudna nekem segíteni!

Üdv:

Krisz
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=36330
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=29331
Avatar
tomci
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2009-08-25 kedd 21:17:26
Készüléktípus: E52 031.012.c00.01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: tomci »

Sziasztok!
Lehet hogy nem a legjobb helyre írok, akkor javítsatok ki :)
Van egy 2éves nokia 5310xpress amit nyitni kellene. Tud valaki segíteni, hogy ez mehet kóddal, vagy box kell hozzá mindenképpen? Vagy van e mód házilag akár vmi progival?
Thx!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: potter55 »

tomci írta:Sziasztok!
Lehet hogy nem a legjobb helyre írok, akkor javítsatok ki :)
Van egy 2éves nokia 5310xpress amit nyitni kellene. Tud valaki segíteni, hogy ez mehet kóddal, vagy box kell hozzá mindenképpen? Vagy van e mód házilag akár vmi progival?
Thx!
Az oldal nem fogalakozik függetlenítéssel, de ment egy pü.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
zolee
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010-06-06 vas. 11:19:47
Készüléktípus: nokia x6 black
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: zolee »

Urak!
Segitséget kérnék olyan ügyben hogy szoftverfrissités után a sony ericsson c902 bekapcsolásnál kiirja hogy please wait és ott megáll és semmi:-(
Valaki esetleg ötlete hogy mi lehet a probléma?
Előre is köszönöm
ezso
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009-08-28 pén. 02:18:41
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: ezso »

Sziasztok!
Először is BUÉK mindekinek!
Most jönne a kérdés. Van egy Nokia 6230i telefonom, ami 3 napja időnként lefagy. Például, ha belépnék a névjegyzékbe, akkor a kék háttéren kívül semmi nem látszik és megy a világítás. Legutóbb SMS írásnál elküldtem az SMS-t, majd az utolsó betűnél villogott a kurzor, a gombnyomásokra ad hangot, de semmit nem csinál és a telefont hívni sem lehet egyik esetben sem. Van amikor hívásindításnál fagy le. Csak az újraindítás segít egy darabig.
A telefon megvan kb.5 éve, nem ázott be, nem esett le az utóbbi időben. Kétszer szétszedtem, kitakarítottam, de a helyzet nem változott.
Az lenne a kérésem, hogyha valaki találkozott hasonló problémával, akkor ossza meg velem a megoldást. Nem tudom, hogy ennél a típusnál van-e Hard Reset, mert a gyári beállítások visszaállítása gondolom nem segít, bár még nem próbáltam. Esetleg a mem kártya lehet rossz? Nincs több ötletem............és szeretem ezt a telefont. :sad:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ezso 2011-01-01 szomb. 17:06:06-kor.
Válasz küldése

Vissza: “Szervíz”