Készülék kompatibilitások

A fórum a különböző készülékek kompatibilitási átfedéseit tárgyalja
joci9112
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-11-24 kedd 18:42:13
Készüléktípus: nokia 6120classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Készülék kompatibilitások

Hozzászólás Szerző: joci9112 »

Azt tom h s60v3 asok jók de ezenbelülis csak a sisx et vagy néha még a jar t is telepiti de a sima sis fájlokat nem és mivel az oldalon a már kicsomagolt fájlok nagytöbsége sis formátum vagy 1általán nincs is kicsomagolva igy nemnagyon tok letölteni mer nemtom telepiteni csak a fentemlitet 2őt. Létezik olyan progi telóra amivel én a telomon is kitom csomagolni a zip illetve rar fájlokat? És ha létezik akó van itt fent az oldalon ilyen? Elöre is kösz.
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Készülék kompatibilitások

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Első körben az alk. Kezelőben állítsd be ezeket: opciók>beállítások>szoft.telepítés>mind, online tanúsítvány ellenőrzés>ki
Valamint szerintem szignózatlan programokat akarsz telepíteni, a telefonod meg nincs meghackelve. Ekkor jelez tanúsítvány hibát. (gondolom ez van nálad) Ezzel kapcsolatban nyálazd át a fórumot, van leírás a hackeléshez. (helloOX)
És ami az oldalon fent van és oda van írva, hogy s60v3-ra, az 98%-ban működni fog. (elírásról szó sincs, esetleg néhány darab)
Rar fájlokat pl. az X-plore fájlkezelővel is ki tudod csomagolni. (a lonelycatgames.com-on találsz szignózott próbaverziót ami használható)
Olvass! Menni fog!
joci9112
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-11-24 kedd 18:42:13
Készüléktípus: nokia 6120classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Készülék kompatibilitások

Hozzászólás Szerző: joci9112 »

Kösz szépen MRAngelo a segitséget. Amugy lehet h nincs megheckelve a telóm (sőt biztos) és tényleg kiirja néha h ,,tanusitványhiba lépjen kapcs...,, de ezt ritkán és nemis ez a probléma hanem az h egyszerüen még 1db sis fájlt sem birtam telepiteni csak sisx vagy jar t (persze ezeknél is fordult már elő tanusitvány probléma ijenkó dátumviszaálitgatós történet :) ) de elvileg a telóm képes kéne legyen a sis t is telepiteni v tévedek? Az x-ploret letöltöm bizti hasznos lesz. Tom h olvasgtom kéne a forumot ezt nemtöled halom 1ször de tod én 100%ig telón netezek és 1 6120kc ről (sőt 1általán mobilről) naon körülményes a forum böngészése. Ha nekiálnék talán 1hét alat megtalálnám a válasz egyetlen kérdésre. Igy ált fölteszem a kérdést aztán reménykedem h vki segit. De kösz h segitetél. Szia
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Készülék kompatibilitások

Hozzászólás Szerző: potter55 »

joci9112 írta:Kösz szépen MRAngelo a segitséget. Amugy lehet h nincs megheckelve a telóm (sőt biztos) és tényleg kiirja néha h ,,tanusitványhiba lépjen kapcs...,, de ezt ritkán és nemis ez a probléma hanem az h egyszerüen még 1db sis fájlt sem birtam telepiteni csak sisx vagy jar t (persze ezeknél is fordult már elő tanusitvány probléma ijenkó dátumviszaálitgatós történet :) ) de elvileg a telóm képes kéne legyen a sis t is telepiteni v tévedek? Az x-ploret letöltöm bizti hasznos lesz. Tom h olvasgtom kéne a forumot ezt nemtöled halom 1ször de tod én 100%ig telón netezek és 1 6120kc ről (sőt 1általán mobilről) naon körülményes a forum böngészése. Ha nekiálnék talán 1hét alat megtalálnám a válasz egyetlen kérdésre. Igy ált fölteszem a kérdést aztán reménykedem h vki segit. De kösz h segitetél. Szia
Nem tévedsz, tudja kezelni a sis-es programokat.
Itt van sok hasznos infó a tanúsítványról meg a szignózásról. És itt van segítség a szignózáshoz.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
ddr19
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-11-28 vas. 12:05:37
Készüléktípus: nokia c6-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Készülék kompatibilitások

Hozzászólás Szerző: ddr19 »

Hali! Lenne egy buta kérdésem, mégpedig hogy a symbian-os telóra apk fájl vagyis android-os fájl nem-e lehetne valahogy rávarázsolni, tudom hogy más-más op rendszer de valahogy nem-e lehet megcsinálni? :hmm2:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Készülék kompatibilitások

Hozzászólás Szerző: potter55 »

ddr19 írta:Hali! Lenne egy buta kérdésem, mégpedig hogy a symbian-os telóra apk fájl vagyis android-os fájl nem-e lehetne valahogy rávarázsolni, tudom hogy más-más op rendszer de valahogy nem-e lehet megcsinálni? :hmm2:
Nem lehet sehogy se.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
ddr19
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-11-28 vas. 12:05:37
Készüléktípus: nokia c6-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Készülék kompatibilitások

Hozzászólás Szerző: ddr19 »

Köszi a választ, bár reménykedtem mert most vettem symbianost de lehet jobb lett volna egy androidos teló, mert olyan progikat találtam hogy sis-t lehet apk-ba convertálni de fordítva nem.
Válasz küldése

Vissza: “Kompatibilitás”